Kelly Ripa televizyonun en uzun süredir devam eden sunucu ve yapımcılarından biridir. Ripa, sendikasyonlu talk show'un ortak sunucusuydu. Kelly ve Ryan ile Yaşa , 2001'den beri sunucu ile çeşitli formatlarda yayınlanan. Ayrıca yapımcılığa da yeteneklerini ödünç verdi, bu da onu kocası aktör Mark Consuelos ile tanıştırmaya itti. Çift 24 yıldır evli ve aynı zamanda kendi prodüksiyon şirketlerinin ortak sahipleri.

Filmlerin yapımcılığını çocuklarından alan Milojo Çizgi ve Rez kapalı senaryosuz dizilerin yanı sıra Ev yapımı milyoner . Çift geçtiğimiz günlerde ilk tanıştıkları günün yıl dönümünü kutladı ve birlikte yolculuklarına başladı.Kelly Ripa, Mark Consuelos ile tanıştığında

Televizyon sunucusu, 2018'de Consuelos ile pembe dizide rol alırken tanıştığını hatırladı. Tüm Çocuklarım . Ripa, dizinin karakterine bir aşk ilgisi aradığını ve rol için seçmelere katılan Consuelos'un resmini görünce kendisinin o olduğunu hemen anladığını belirtti.

Bir süredir bu karakteri arıyorlardı. Gerçekten bir Latin aktör arıyorlardı ... ve bu yüzden şehirdeki ve şehirdeki her Latin aktörün ve ardından Kaliforniya'nın seçmelerine katıldım. ' oyuncu paylaştı Bruce Bozzi ile “Bruce ile Öğle Yemeği” adlı radyo programında.

Ripa, oyuncu yönetmeni Consuelos'un resmini gösterdiğinde, kendisini 'umutsuz bir romantik' olarak görmese de bunun 'ilk görüşte aşk' olduğunu söyledi.

'Sorumluluklarım yoktu ve bu pembe dizide iyi bir hayat kazanıyordum ... [Ama] onu, fotoğrafını gördüğümde, tüm geleceğimi, gördüğüm gibi [gözlerimin] önünde parıldadığını gördüm.' Ripa açıkladı.

Consuelos artık oldukça romantik

Consuelos, bir röportaj sırasında karısıyla görüşmeyi düşündüğünde benzer duyguları paylaştı. HuffPost Canlı 2014 yılında. “Onun sevimli, ateşli ve seksi olduğunu düşündüm, ama çok odaklandım. Onunla gerçekten bir şansım olduğunu düşünmüyordum, bu yüzden gerçekten buna odaklanmadım. ' Consuelos paylaştı . Çift, tanıştıktan bir yıl sonra, Mayıs 1996'da kaçtı. Üç çocuk babasıdırlar: Michael, Lola ve Joaquin.

Consuelos tanıştıkları günün yıldönümünü kutlamak için karısını bir buket çiçekle şaşırttı. Şu anda başrolde olan oyuncu Riverdale , ev sahibinin antrenman yaptığı spor salonunda beklenmedik bir şekilde ortaya çıkıp dışarı çıkmasını bekleyerek Ripa'yı şaşırttı. Benim için çiçekleri vardı ve 'Sana bir şey söylemeliyim' dedi. Eve uçarken, bugün tanıştığımızdan bu yana 26 yıl geçti. Bu çılgınca değil mi? '' ev sahibi paylaştı . 'Şaka yapıyorsun, bunu nasıl bildin?' Dedim, 'Kafamda hallettim' dedi.