Katherine Langford Netflix dizisindeki çıkış rolünden dolayı anında sansasyon yarattı, 13 Sebep Neden . Langford, şovun ana konusu trajik intiharı olan ana karakter Hannah Baker'ı canlandırdı. Sorunlu genç, arkadaşları ve akranları tarafından zorbalığa uğradı ve terk edildi, ancak hayatına son vermeden önce, ölümünde eli olan her kişiye 13 kaset bıraktı. Gösteri tartışmalı temalarla ilgilenirken, prömiyerinin ardından övgüyle karşılandı ve o zamandan beri iki sezon daha ortaya çıktı.

Warum hat Howie Mandel seinen Kopf rasiert?

Langford’un karakteri dizinin yalnızca ilk iki sezonundaydı, ancak Avustralyalı aktris kariyerine devam etti. Langford son zamanlarda gizem içindeydi Bıçaklar Çekildi ve ayrıca bir parçası vardı Yenilmezler: Oyun Sonu . Hannah Baker olarak geçirdiği zaman sona ermiş olsa da, Langford hâlâ hayatının o anına sevgiyle bakıyor.Katherine Langford hala Hannah Baker'a aşık

Vanity Fair x Max Mara Filmde Kadın Kutlaması'nda Langford, Bu gece eğlence Kırmızı halıda şovda olmakla ilgili. İkinci sezonun sonu hakkında ne hissettiği sorulduğunda, Langford cevapladı ,'Biliyor musun, ikinci sezonda, birinci sezona oldukça yakın bir şekilde geri döndük ve birinci sezonda, sahip olduğumuz yaklaşımı biliyorsun, bilmiyorduk, nasıl yankı uyandıracağını. Sadece dışarı çıkıp mümkün olan en gerçekçi şekilde bir hikaye anlatmak istedik. '

Katherine Langford, karakterinin yayının üçüncü sezonda devam etmeyeceğini doğrulayarak devam etti, ancak Hannah Baker olarak geçirdiği zaman hakkında sonsuza kadar olumlu hissedecekti.

Hannah resmi olarak şu tarihte bitti 13 Sebep Neden ve biliyorsunuz, projenin bir parçası olduğum için gerçekten gurur duyuyorum ve sanırım 13 Sebep Neden Hannah üçüncü sezonda olmasa da, onun hikayesi yanımda taşıyacağım bir şey ve sanırım pek çok başka insan da yanlarında taşıyacak ”dedi.

Üçüncü sezonun duyurulmasından ve Langford'un ayrılışından önce oyuncu, esrarengiz genci tasvir etmekten zevk aldığından bahsetti. “Pek çok kişinin bildiği gibi, ilk sezon ve Hannah Baker'ı oynamak, sahip olduğum ilk roldü. Ve bu yüzden benim için, o ilk sezon daha çok işe odaklanmıştı ve bunun için inanılmaz derecede minnettarım. Sonrasında gelen her şey bir öğrenme deneyimiydi, 'Langford söyledi The Hollywood Reporter .

Oyuncu veda ediyor

Katherine Langford'un gösteriden ayrılacağı haberi geldiğinde, aktris Instagram sayfasında Hannah'ya saygı duruşunda bulunan dokunaklı bir gönderi paylaştı. “Hannah… Seni seviyorum… ve gitmene izin veriyorum” Bunlar, altı ay önce söyleyebildiğim sözlerdi ve şimdi @ 13reasons neden resmen sona erdiğine dair yolculuğumu sizinle paylaşabilirim! Çoğunuzun bildiği gibi, bu benim ilk işimdi ve Hannah’nın hikayesini 1. sezonda bu kadar eksiksiz anlatma ve 2. sezon için tekrar sorulma fırsatına sahip olduğum için çok minnettarım. ' resmin altında yorum yaptı .

Şimdi 23 yaşındaki yıldız kariyerinin bir sonraki bölümünü dört gözle bekliyor ve biz de ne yapacağını görmek için heyecanlıyız!