Buna rağmen Kate Beckinsale ve Len Wiseman 2015'te ayrılan evlilikleri neredeyse on yıl boyunca çok profesyonel bir ilişkiyle devam etti. Aktris, gece geç saatlerde sunucu Conan O’Brien ile yaptığı röportajda, filmin çekimleri sırasında Wiseman ile hem aksiyon dolu dövüşleri hem de son derece samimi sahneleri içeren çalışma deneyimini detaylandırdı. Yer altı evrimi .Beckinsale, dizinin ana karakteri Selene'yi on yıldan fazla bir süredir canlandırdı. Orijinali çekerken Yeraltı dünyası , Beckinsale ve Wiseman'ın birbirlerine 'aşık oldukları' ancak bunun profesyonel ilişkilerini etkilemediği bildirildi. Bununla birlikte, yapım devamına başladıktan sonra, ikisi yaklaşık iki yıldır evliydi. Yine, ikisi profesyonel tuttu, ancak ikisi için çekilmesi biraz garip olan birkaç sahne var gibi görünüyor.Oyuncu, bazı aşk sahnelerini çekerken bunu paylaştı. Yer altı evrimi, benzersiz bir durumun ortasında olduğunu fark etti. 'Sen başka bir adamla çıplakken kocanın seni videoya kaydetmesinde ürkütücü bir şey var' aktris Conan ile konuşurken şaka yaptı .

The inci liman oyuncu, bu zamana kadar eski çiftin zaten ilkini yaptığını söyledi. Yeraltı dünyası film. Bir sonraki filmin çekimleri başladığında, ortak yıldız Scott Speedman'ın ailelerine “benimsendiğini” söyledi. Speedman’in karakteri nihayetinde Beckinsale’in yoğun bir aşk sahnesi içeren devam filmine olan romantik ilgisi haline geldi. O ve kocasının Speedman'a olan aşinalığı, bu rahatsız edici sahneleri çekmeye geldiğinde oyuncuyla çalışmayı 'kolaylaştırdı'.Garipliğin farkında olan tek kişi Kate Beckinsale değildi.

2017'de Wiseman, karısının erkek rol arkadaşlarıyla birlikte sıcak ve ağırlaşmasını izlerken bazen biraz rahatsız olduğunu itiraf etti. 'Kes diye çağırırsan kanının hemen bu kadar kaynaması inanılmaz ve bu doğru şekilde durmuyor,' yönetmen röportajda belirtti 2012'de Celebuzz ile. “Açık Yeraltı dünyası Çok kibar davrandım ve beni duymadılar. Kesmeyi aradığımda durmalısın. Bu yüzden şimdi aşk sahneleri sırasında bir megafona sahip olmaya özen gösteriyorum. '

Hat sich George Clooney scheiden lassen?

Wiseman ve Beckinsale Karanlıklar Ülkesi filmlerinin beşinde birlikte çalıştı ve 2012'nin yeniden yapımı Toplam Geri Çağırma . Çift, ilk sette buluştuktan sonra çıkmaya başladı Yeraltı dünyası film. Wiseman, boşanmaları o yılın Noel'ine kadar tamamlanmadan önce eski karısı Dana ile evlendi. İkili 2004'te evlendi.

Beckinsale için bu, iş ile kişisel yaşamını dengelemek zorunda kaldığı ilk sefer değildi. Oyuncu, kızı olan Michael Sheen ile uzun süreli bir ilişki içindeydi. Beckinsale ve Sheen Yeraltı dünyası birlikte filmler, ancak ikisi, 2003'te bıraktı.Yeterince tuhaf bir şekilde, Beckinsale Wiseman'ı Sheen'i oynamaya ikna etmişti. Yeraltı dünyası , ancak oyuncu, çekimler tamamlandıktan sonra yönetmenle bir ilişki kurmaya başladı. Beckinsale daha önce kızları için Sheen ile hala çok yakın bir ilişki sürdürdüğünü söylemişti. Beckinsale ve Wiseman 2004'te evlendi ve 2015'te ayrıldıklarını açıkladı. Boşanmaları 2019'da kesinleşti.