Kaley Cuoco ve diğer oyuncular Big bang teorisi , dahil olmak üzere Cuoco’nun eski Johnny Galecki , birbirleriyle iletişimde kalmanın çok sevimli bir yolu var. Eski yardımcı yıldızlar artık bir grup sohbeti kullanarak iletişim halinde kalıyor, bu da tüm topluluğun güncel kalmasını kolaylaştırıyor. Galecki, çok sevimli bir nedenden ötürü grupta özellikle aktif.

Kaley Cuoco’nun grup sohbeti takımın golleridir

pişirmek ile sohbet Biz Haftalık eski yardımcı yıldızlarıyla iletişimde kalmanın yolu hakkında Big Bang Teorisi artık yayında değil. 'Kesinlikle bir grup sohbetimiz var' Harley Quinn seslendirme sanatçısı çıkışını anlattı. Yine de grup sohbeti uzun süredir devam etmiyor. Kaley Cuoco, 'Aslında biraz yeni başladı,' diye itiraf etti ve 've biz de herkesin ne yaptığını görüyoruz.' Cuoco, özellikle eski bir oyuncu kadrosunda yaşamı değiştiren bir olay geçirmişti: 'Johnny'nin artık bir bebeği var.'Johnny Galecki, Avery adlı ilk oğlu Avery adlı oğlunu Aralık 2019'da kız arkadaşı Alaina Meyer ile karşıladı. Galecki, bebek oğlunun fotoğraflarını internette yayınlamasa da Meyer, bebeğin yüzünü göstermemeye dikkat etmesine rağmen. Kaley Cuoco yayına, grup sohbetinin üyelerinin göründüğü kadarıyla resmin tamamını görebileceğini söyledi. “[Johnny] bana sürekli fotoğraf gönderir. Çok gurur duyuyor. ' Henüz bebekle yüz yüze tanışmamış olsa da, sonunda küçük neşe paketiyle tanışmak için 'sabırsızlanıyor'.

Hayatlarında heyecan verici bir zaman

Genel olarak, eski rol arkadaşı / eski erkek arkadaşının baba olmasını izlemek güzel bir şeydi. Kaley Cuoco, Galecki’nin baba olmanın verdiği heyecanı ve mutluluğunu 'Gerçekten çok tatlı,' dedi. 'Her zaman bir bebek sahibi olmak istemiştir, bu yüzden bunun onun için gerçekten heyecan verici olduğunu düşünüyorum.' Cuoco, yoğun programları onları fiziksel olarak ayrı tutsa da eski oyuncu kadrosunun hayatlarının bir parçası olmayı çok seviyor.

Fiziksel olarak ayrı olmaktan bahseden Kaley Cuoco, kendisi ve atlı eşi Karl Cook'un yakında olacağını açıkladı. ilk kez birlikte yaşamak . 2018 yılından beri evli olan eşler, ayrı yaşadı hayallerindeki evi inşa ederken. Elbette, tabloids, bu geleneksel olmayan yaşam düzenlemesini yanlış hikayeleri için yakıt olarak kullandı.

Yaşam tarzı 2019'un sonlarında Cuoco ve Cook boşanmaya gidiyordu , başarısız evliliklerinin kanıtı olarak çiftin büyük ölçüde ayrı yaşadığı gerçeğini gerekçe göstererek. Dedikoducu Polis Çiftin birbirlerine açıkça bağlı oldukları ve sadık oldukları gibi, bu söylentiyi çürütmekte hiçbir sorun yaşamadı. Kaley Cuoco’nun kampındaki bir kaynak, bu hikayenin gerçek olmadığını bize bildirdi, bu da hikayenin tamamen sahte olduğuna dair önsezimizi doğruladı.