Kaley Cuoco ve onun kocası, Karl Cook , olması gerekiyordu. Çift olabilir magazin dergileri tarafından izlenen ve ortaya çıkıyorlar aslında birlikte yaşamıyorlar ama birbirlerine deli olduklarına şüphe yok. Ama nasıl oldu TV'deki en büyük yıldızlar usta biniciyle tanışmak? Cevap açık olmalı.

Cook ile tanışmadan önce ata binmek Cuoco için bir tutku olmuştur. Cook, kariyerinde birçok olay kazanan başarılı bir binicidir. Cuoco ilk kocasından ayrıldıktan kısa bir süre sonra bir at gösterisinde tanıştılar. Cook ayrıca muazzam bir servetin varisidir. Babası, tahmini 3.4 milyar dolar değerinde Intuit'in kurucusu ve başkanıdır. Bu tür bir sıyrık çok fazla at satın alabilir.



Kaley Cuoco Bir Feministtir

Cuoco, kayınpederi kadar değerli olmayabilir ama tam anlamıyla mücadele etmiyor. Hit gösterisinin topluluk kadrosu Big bang teorisi bildirildiğine göre bölüm başına yaklaşık 1 milyon dolar kazanıyordu. Cuoco'nun gurur duyduğu bir maaştı. Yıllar önce, oyuncu feminist olmadığını söylediği için ateş altına girdi. Bunu düzeltti bir röportajda ile Kozmopolitan , 'Bana bak. Feminizm kanıyorum. Büyük bir şovda erkek rol arkadaşlarıma eşit ücret alıyorum, kendi evim var, olabildiğince bağımsızım. ' Bu Cook'la tanışmadan önceydi, ancak yaşam düzenlemelerine bakılırsa, Kaley Cuoco'nun hala oldukça bağımsız bir galibiyet serisi olduğu görülüyor.

Bu, Cuoco'nun onunla aynı tutkuyu paylaşan biriyle ilk evliliği de değil. İlk kocası tenisçi Ryan Sweeting'di. Meslek olarak oyunculuk konusunda ciddileşmeden önce, ulusal düzeyde amatör bir tenisçiydi. İlk evliliği yürümedi ama bu evliliğe daha tecrübeli ve çok daha iyi bir yerde giriyor. Muhtemelen gazetenin gitmesini diledi O ve yalnız Cook , ancak,

Tabloidler Durmayacak

Ekimde, Yaşam tarzı iddia edilen Cuoco ve Cook boşanıyordu . Şüpheli çıkış, sözde bir 'kaynak' ın, 'Kaley'in Karl'la yaşamamasının nedenlerinden biri, hemen hemen her şey için çatışmalarıdır' dediğini aktardı. 'Çok farklı kişilikleri var.' Hikaye tamamen sahteydi. Dedikoducu Polis hikayeyi çürüttü ve son birkaç ayda hiçbir şey değişmedi, ancak çift hala birlikte yaşamıyor. Bazıları bunun sağlıklı bir evliliğin sırrı olabileceğini söyleyebilir!