Kaley Cuoco Penny'yi, bir garson ve hevesli bir aktris olan televizyon dizisinde canlandırdı. Big bang teorisi gösteri yayınlandığından beri. Penny, iki ana karakter olan Leonard Hofstadter ve iki fizikçi Sheldon Cooper'ın komşusuydu. Penny iki komşusu kadar akıllı olmasa da, onlarla hızla bağ kurar ve gruplarının bir parçası olur ve bu da kendisi ile Leonard arasında bir aşk oluşmasına yol açar. Dokuzuncu sezonda nişanlanıp evlenmeden önce şov boyunca iki randevu.

Komedi, 12 sezon ve 279 bölümden sonra Mayıs 2019'da sona erdi. Cuoco için an acı tatlıydı. Oyuncu, kendisine daha geniş bir tanıma sağlayan şovun sonuyla nasıl başa çıktığını ve bundan sonra ne beklediğini paylaştı.Kaley Cuoco'ya sert bir veda etti Big bang teorisi

Cuoco paylaştı Kelly Clarkson Ekim 2019'da gösterinin sona ermesiyle başa çıkma sürecini nasıl ele aldığını göster. Oyuncu, oyuncu kadrosunun gösterinin gerçekleşmeden bir yıl önce biteceğini bildiğini açıkladı. Bence, 'Bitti' gibi olsaydı çok travmatik olurdu ve sonra sezonu kapatırsın ve asla geri dönmezsin. Yani [daha önce] bir yıl biliyorduk, çok erken biliyorduk ' Cook Clarkson'a söyledi .

Renee Zellweger Ehemann Bradley Cooper

Oyuncu, çekimlerinin son birkaç ayında yas sürecinden geçerken zor bir zaman geçirdiğini itiraf etti.

Sarılmadan altı ay önce bu tuhaf keder dönemini yaşadım. Geleceğini bildiğim için ağlıyordum, histerik ve teselli edilemezdi… bu yüzden sardığımızda, bir nevi içinden geçtim ”diye devam etti oyuncu. Oyuncu, bırakma sürecini tamamen tamamladıktan sonra ilerlemeye hazır olduğunu paylaştı. Cuoco, yine de bazı eski bölümleri izliyor, ancak en son bölümleri değil.

'Daha eski bir bölümse, yakın zamanda hiçbir şey yapamam. Çok yakın. Ama kendime bile benzemediğim ilk sezonları görmek için kendime bile benzemiyorum, pek çok değişiklik yaşadım ”diye paylaştı Cuoco.

Şov bittiğine göre oyuncu meşgul.

Devam etmekle ilgili olarak, Cuoco artık DC Universe için aynı adı taşıyan yetişkin animasyon televizyon şovunda Harley Quinn'in sesidir. Dizi, olumlu eleştirilerle Kasım 2019'da gösterime girdi. Aktris ayrıca yakında çıkacak olan HBO Max şovunda rol alacak. Uçuş Görevlisi Ana karakteri canlandıracağı t.

Oyuncu aynı zamanda bazı çirkin söylentilere de konu oldu kocası Karl Cook ile olan evliliğiyle ilgili olarak . İkisi benzersiz bir yaşam düzenlemesini paylaşsa da, yaklaşan bir bölünmeyle ilgili iddialarda kesinlikle hiçbir gerçek yoktu. The Big Bang Teorisi belki bitmiş olabilir ama evliliği kesinlikle bitmedi.