Ne zaman Justin Bieber son albümünün başlık şarkısında 'Değişiklikler yaşıyorum' diye şarkı söylüyor ( Değişiklikler ) saçı hakkında konuşuyor olabilir. On yıllık kariyerinde, şarkıcı hit single'lardan daha fazla saç stiline sahipti. Nasıl olur da onun 'Bebeğini' - bir çırpınışını ya da 2014'te salladığı pompadour'u unutabilir? En kötü başarısızlıklarından (dreadlock'lar, herhangi biri?) Bazılarını suçlamayacağız - ne de olsa herkesin kendi pişmanlık verici stil anları var, ancak dedikodu paçavralarıyla ölümsüzleştirilmiyorlar. Şans eseri, Bieber'in karısı modeli var Hailey Baldwin bu günlerde ona yardım etmek için. Her şeyden çok, onu gelecekteki bıyıklarıyla konuşmasını umuyoruz. Ancak bir sonraki 'işini açıklayana kadar, işte Justin Bieber’ın saçının hızlı bir görsel geçmişi.İlk yıllar

Bieber, 2010'da ilk albümüyle müzik sahnesinde patladı. My World 2.0 . Ancak hit single'ı “Baby” kadar akılda kalıcı, dünya üzerinde en büyük izlenimi bırakan onun imza atmasıydı. Önümüzdeki birkaç yıl boyunca, her ergen erkek çocuk saç stilini benimsedi ve kendilerini yetişkinlikte korkutucu gerileme resimlerine hazırladı.Ryan Gosling und Eva Mendes trennen sich

Bieber, 2011 yılında yeni bir görünüme doğru bebek adımları attı. Belki de boynu, saçlarını sürekli olarak gözlerindeki kırbaçtan ağrıyordu, çünkü kilitlerini kesmeye ve fazladan bir inç alnını açığa çıkarmaya başladı.Justin Bieber, çok hızlı saçlarıyla

(Tinseltown / Shutterstock.com)

İlk Büyük Değişim

Bieber genç pop kişiliğinden çıkmaya çalışırken, saçlarını eski sesiyle geride bıraktı. 2012'de serbest bıraktı İnanmak sürpriz bir dans-pop ve R&B tadına sahip bir albüm. Biebs, yüksek ve sıkı bir kesime sahip, eşleşecek yeni bir görünüme kavuştu. Bazı günlerde başkalarına yardım etmesi için saç ürünlerine güvendi, yumuşak bukleler kendi başlarına yerçekimine meydan okuyor gibiydi. Bu tarz sonunda Bieber'in kendi içinde spor yaptığı pompadour'a dönüştü. şimdi kötü şöhretli 2014 sabıka kaydı .Justin Bieber 2012 Amerikan Müzik Ödülleri

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Deney Moduna Girme

2015 yılına gelindiğinde, Bieber yeni bir kendini keşfetme aşamasına girdi. Hizmet ettiği bakışlar son derece hızlı bir şekilde geldi ve dağınık bir şekilde - hatta tamamen yağlı olmasa da - başladı, kendi Comedy Central kızartmasında açtı.

Ancak Eylül ayına kadar, Bieber ciddi bir değişikliğe gitti: aşırı bir solma ve ağartma işi. Gelecek altı ay boyunca, ruh haline bağlı olarak, titreyen bir bakışla erkek topuzu arasında gidip gelerek, görünüşe bağlı kaldı.

Maschinengewehr Kelly Töchter Mutter
Justin Bieber, 2015 yılında dalgalı sarı saçlı

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Nisan 2016, pop yıldızı için karanlık bir andı. İHeartRadio Müzik Ödülleri'nde Bieber, saçma sapan dreadlock'lardan oluşan saçma bir fare yuvasıyla boy gösterdi. Kültürel tahsis bir yana, kesinlikle aşağılayıcı bir tarzdı.

2016 iHeartRadio Müzik Ödülleri

(Tinseltown / Shutterstock.com)

ist Ryan Seacrest verlassen leben mit Kelly und Ryan

Belki de fikir birliğine katıldı çünkü ertesi ay yeni tıraş edilmiş bir kafa ortaya çıkardı.

Justin Bieber gömleksiz 2016 yılında traşlı saçlı

(Justin Bieber / Instagram)

Biebs, ağartıcı sarı saçları ile doğal rengi arasında gidip gelmenin yanı sıra, önümüzdeki birkaç yıl boyunca saç şekillendirme konusunda bir gün olarak adlandırdı. Sonra, ara sıra bir bıyığı tutarken saçlarını uzatmaya başladı.

Uzun saçlı sarı kapüşonlu Justin Bieber

(Justin Bieber / Instagram)

Ekim 2018'de, başka bir vızıltı kesintisiyle sıfırlama düğmesine bastı. Bieber, saçlarını 2019 boyunca, belki de temiz kalmanın bir yolu olarak, kısa kenarda tuttu. onun ve Hailey’nin düğünü .

Justin Bieber ve Hailey Baldwin 2019

(Justin Bieber / Instagram)

Ocak 2020'ye gelin, Bieber yeni yıla başka bir boya işi ile girdi. Karışık, ağartılmış saçları, ona birlikte olduğumuz Kaliforniya havasını verdi.

Tintenmeister Gewinner Staffel 5
Sarı saçlı ve bıyıklı Justin Bieber, ters siyah bir şapka takıyor

(DFree / Shutterstock.com)

Ve sonra 'stache' geldi. Bu karısına bir çeşit Sevgililer Günü hediyesi olsaydı, onun için deli olmadığından şüpheleniyoruz çünkü iki gün sonra , gitmişti.

Wer waren neue Kinder auf dem Block
Justin Bieber beyzbol şapkası giyen bıyıklı

(Justin Bieber / Instagram)

Bugün Saçları Nasıl Görünüyor?

Bu günlerde Bieber, tüylü bir Farrah Fawcett-flip ile kesilmiş bir Lloyd Noel kasesi ile evlenen tuhaf bir melezle deney yapıyor gibi görünüyor.

Tüylü ıslak saçlı Drew House tişörtü giyen Justin Bieber

(Justin Bieber / Instagram)

Eylül 2020'de, saç stiline sahipti. müzik video DJ Khaled ve Drake En son single'ı 'POPSTAR.' Görünüşe göre hayranlar buradalar, ancak onlara son görünüme şapkalarını asmamalarını söyleyeceğiz. Bieber'ı tanıyarak, hiç beklemediğimiz bir zamanda yeni bir şeyi açığa çıkaracaktır.