Justin Bieber ile mutlu bir şekilde evlendi Hailey Baldwin Bir yıldan fazla bir süredir ve çift, yasal olarak evli oldukları yıllarını Güney Carolina'da bir düğünle kutladılar. Ancak, mutlu ilişkilerine rağmen, hayranlar ve gazeteler, Bieber’in en ünlü eski sevgilisini, selena Gomez ve Bieber'ın ona olan hisleri. İşte nasıl Afedersiniz şarkıcı aslında eski kız arkadaşını kendi sözleriyle hissediyor.

Bieber ve Gomez, 2010'da başlayıp, 2018'in ilk yarısındaki son bölünmelerinden önce birçok kez ayrılıp yeniden bir araya gelerek çıkıp gitti. İlişki sürerken yoğundu ve Bieber'ın ön kolunda eski sevgilisinin yüzünü gösteren bir dövme bile vardı. 2016 yılında, ilişkinin kapalı olduğu bir dönemde, Bieber bir röportajda mürekkebi açıkladı ile GQ . Dövmeyi işaret ederek, Bu benim eski kız arkadaşım, diye itiraf etti. “Biraz gölgelendirme ile yüzünü kapatmaya çalıştım, ama insanlar hala biliyor.Ancak Bieber, Gomez hakkındaki duygularını ifade etme konusunda tamamen gölgelenmedi. 2016 profilinde, Bieber, Gomez ile nasıl anlaştığını açıkladı kapalı dönemlerinden birinde. Şarkıcı, 'Sık konuşmuyoruz ama samimiyiz,' dedi. Bir şeye ihtiyacı olursa, onun yanındayım. Bir şeye ihtiyacım olursa, o benim için orada. '

Sonraki kalıcı bölünmelerinden bu yana ikisinin birbirleriyle ilişkileri hakkında pek çok drama ve dedikodu olmasına rağmen, işler sonunda oldukça olumlu bir duruma gelmiş gibi görünüyor. Baldwin, Gomez’in birçok sosyal medya paylaşımını beğendi ve her iki kadın da birbirlerini kuduz hayranlara karşı savunan paylaşımlar yaptı.

Bieber'ın eski sevgilisinden ikinci büyük sözü, ilkine benziyordu. Temize çıktı Instagram yorumunda Gomez'e yönelik olumlu duyguları Baldwin ile olan evliliğini eleştiren ve Gomez'in daha iyi bir eş olacağını savunan bir hayrana yanıt olarak yapıldı. Şarkıcı, 'Selena'yı kesinlikle sevdim ve seviyorum [ve] her zaman kalbimde bir yer tutacak,' diye yazdı, 'ama karıma sırılsıklam aşık oldum ve o kesinlikle başıma gelen EN İYİ ŞEY , nokta. '

Ne yazık ki, Bieber’in güçlü sözleri, kendisi ve Gomez hakkındaki söylentiler nedeniyle kapıyı tam olarak kapatmadı. Dedikoducu Polis eski çift hakkında çok sayıda uydurma tabloid hikayesini ifşa etmek zorunda kaldı. Daha geçen ay bile çürütmüştük Yaşam tarzı İddiası Bieber ve Baldwin, Gomez'in onları rahat bırakmasını istedi Gomez, Bieber ile olan ilişkisine atıfta bulunan yeni müzik yayınladıktan sonra.

Geçtiğimiz Ağustos ayında, hakkında çürüttüğümüz tüm sahte söylentilerin bir listesini bile hazırladık Gomez bir şekilde Bieber ve Baldwin'in ayrılmasına neden oluyor . Gazeteler, Bieber ve Baldwin'in Bieber’in Gomez’e karşı hisleri yüzünden evlenmeyeceği iddialarından Bieber ve Gomez’in geceleri gizlice mesajlaştığını keşfeden Baldwin hakkındaki makalelere kadar uzanan en saçma iddiaları yayınladı. Hikayelerin hepsi sahte 'içerdekiler' ve boş dedikodulara dayanıyordu. Zorlu geçmişlerine rağmen, iki eski sevgilinin tamamen sağlıklı şartlarda olduğu açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.