Çıplak fotoğrafları 2014 Apple iCloud hackinde sızdırıldıktan sonra, insanlar son şeyi anladılar. Jennifer Lawrence yapmak isteyeceği bir filmde çıplak görünmekti. Fakat Açlık Oyunları yıldız, seksi, casus gerilim filminde görünerek herkesi şaşırttı Kızıl Serçe . Lawrence setteki deneyimini ve bu rolün neden bu kadar kişisel bir şeyi kamuya açıkladıktan sonra tam olarak ihtiyaç duyduğu şey olduğunu anlattı.

2014 iCloud hack'i, Kirsten Dunst ve Kate Upton da dahil olmak üzere pek çok ünlüyü yakaladı, ancak özellikle Lawrence için zordu. O sırada, hack'i seks suçuyla karşılaştırılabilir bir istila olarak nitelendirdi. Bilgisayar korsanı George Garofano, sekiz ay hapis cezasına çarptırıldı, ancak bu, mahremiyet ihlalinin böylesine büyük ve genel ölçekte verdiği zararı geri almıyor. Daha önce Lawrence, kasıtlı olarak olgun rolleri seçmişti. Amerikan Koşuşturması ve Umut ışığı , duygusal olarak yoğun ve çıplaklığa veya cinselliğine bağlı olarak tamamen kaçınılmış rollerden. Yani, son üçün yönetmenine kadar Açlık Oyunları filmler, Francis Lawrence, ona fikrini sundu. Kızıl Serçe yönetmenliğini planladığı bir film.Lawrence başlangıçta rol konusunda kargaşa içindeydi. Film adaletini yerine getirmek için, Rus bal kabı ajanını oynamaya tamamen bağlı olması gerektiğini biliyordu, bu da samimi, çıplak sahneler anlamına geliyordu. 'İkimiz de sahneleri yazıldığı gibi yapmaya karar vermem gerektiğini biliyorduk, yoksa rolü başka bir aktris yapmalı,' Lawrence söyledi Bugün Amerika . 'Ve buradayım. Hala hayattayım.'

Hayatta olmaktan çok öte, Lawrence bu rol sayesinde değişmiş bir kadın. “Çıplak kaldığım için yargılanma güvensizliği ve korkusu, yaşadıklarım, hayatımın geri kalanında vereceğim kararları dikte etmeli mi? Bu film bunu değiştirdi ve bitene kadar bu zihniyetin değiştirilmesinin ne kadar önemli olduğunu fark etmedim bile. ' Lawrence söyledi Çeşitlilik .

Lawrence'ın samimi sahneleri filme alma konusunda uzlaşmasına yardımcı olan sadece rol değildi. Kızıl Serçe yönetmen Francis Lawrence, her savunmasız anda rahat olmasını sağlamada büyük rol oynadı. “Bunun hakkında kapsamlı bir şekilde konuştuk, ki bu, o gün ortaya çıkması için gerçekten önemliydi ve hiçbir sürpriz olmadı. Neler olduğunu tam olarak biliyordum ve bir an bana bir not vermek için çıktı ve bana elbiselerim varmış gibi baktı ve sonra üzerimde elbiselerim varmış gibi hissettim. ' Hatta Lawrence, filmin son halini herkesten önce gösterdi ve istemediği sahneleri filmden çekebilirdi, ama olduğu gibi bıraktı.

hat William Kate Middleton betrogen

Lawrence'ın tanıtım için basın turları yaptığı zamanlarda Kızıl Serçe Kostar Joel Edgerton ile bazı gazeteciler, ikisi arasındaki sözde romantizm hakkında söylentiler uydurmayı seçti. KB iddia etti Lawrence ve Edgerton gizli bir romantizme karıştılar. . Dedikoducu Polis Bu efsaneyi tamamen reddeden Lawrence'ın temsilcisiyle konuştuktan sonra kolayca çürüttü.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.