Jennifer Lawrence her zaman hayranlarının hayranı değildir. Ünlülerin çoğu, bir resim için her şeyi yapacak korkunç ve üst düzey hayranlarla karşılaştı. Ancak Lawrence, bazı fanatiklerden kaçınmak için stratejik bir plan yaptı.

Aktris, Hollywood'da öne çıkmaya başladığında başlangıçta 'havalı kız' olarak adlandırıldı. Bu, büyük olasılıkla, kamuoyuna çıktığında ya da röportajlar yaptığında ortaya çıktığı ve tuhaf tavrından kaynaklanıyordu - bu da onu son derece yaklaşılabilir kılıyordu.Oyuncu Adam Sandler ile konuştu ve Çeşitlilik 2017'de şovmen olmanın baskıları ve mahremiyetini yönetme konusunda neden sert bir yaklaşım benimsemeye karar verdiği hakkında. Bir hayran kitlesinin yarattığı hayal kırıklığına bir örnek olarak, Açlık Oyunları star, boş zamanlarında köpeklerini yürüyüşe çıkarmayı gerçekten sevdiğini belirtti. Ancak, hayranların kısa süreli yalnız zamanından zevk almasını zorlaştırabileceğini paylaştı.

Lawrence, sokaktaki hayranları tarafından rahatsız edilmekten kaçınmak için şimdi sadece kaba olmaya başvurduğunu belirtti. 'Halka açık bir yere girdiğimde inanılmaz derecede kaba oluyorum.' Lawrence röportaj sırasında . “Kocaman bir deliğe dönüşüyorum. Kendimi savunmanın tek yolu bu. '

Lawrence, arkadaşı Amy Schumer ile buluşmasının özellikle kötü olduğunu ekledi. Oyuncu, hayranların komedyenlerin temelde 'en iyi arkadaşları' olduklarını ve bu nedenle yaklaşılabilir olduklarını varsaydığını savundu. Sandler, Lawrence ile benzer duyguları paylaştı. Hatta halka açık yerlerde yemek yerken hayranlarının masasına oturduğunu bile belirtti.

Jennifer Lawrence’ın planı çok işe yarayabilirdi

Ne yazık ki, Lawrence’ın yeni taktiği onu başkalarına daha az çekici kılmış olabilir. 2016'daki performansıyla Altın Küre'yi kazandıktan sonra Sevinç , oyuncu bir muhabire kaba bir açıklama yaptı. Bu, çeşitli hayranlara ve medya kuruluşlarına yol açtı. Lawrence’ın ilgisiz tavrını çarparak birçoğu ona 'bratty' diyor. Hatta bazı kuruluşlar 'Jennifer Lawrence'dan Başka Kimse Hasta mı?' Gibi sorular sordu.

Bu, birkaç gazetecinin gazeteciler hakkında yanlış iddialarda bulunmasına yol açtı. Amerikan Koşuşturması aktris. Geçen Ağustos, Dedikoducu Polis New York'ta bir otelde Lawrence’ın arkadaşlarının personele kaba davrandığına dair bir söylenti yayınladı . Bir kaynak, aktrisin 'çılgın bir parti' verdiğini ve katılımcılarının mekan çalışanlarına karşı tamamen iğrenç davrandığını iddia etti. Aktris o sırada New Orleans'ta bir film çekerken bunun doğru olmadığı kanıtlandı.

Dedikoducu Polis Ayrıca 29 yaşındaki aktrisin Scarlett Johansson ile kavga ettiği söylentisine rekoru kırdı İçeriden bir kişi, iki aktrisin yaklaşan düğünleri için kavga ettiklerini ve birbirlerini 'alt etmeye' çalıştıklarını iddia etti. Aktrisin her iki temsilcisi de bu tuhaf iddiaları reddettiği için bunun yanlış olduğu kanıtlandı.