Jennifer Aniston's eski kocalar Justin Theroux ve Brad Pitt , magazin dergilerinde neredeyse sürekli dedikodu yapılıyor. Bu söylentiler için sınır dışı hiçbir şey yok, muhtemelen bu yüzden aralarında neler olduğu hakkında bu kadar çok fısıltı var. Aniston ve ünlü eski sevgilileri . Yıllar sonra, Dedikoducu Polis ne sıklıkla Pitt ve Theroux, Aniston'la birlikte görünür Yıllar geçtikçe, bunun nedenini tam olarak belirlemek için ilişkilere bir göz atıyoruz.Justin Theroux

Evlilikleri ve Boşanmaları

Justin Theroux ve Jennifer Aniston ilk olarak sette tanıştı tropik kasırga Theroux tarafından yazılan ve Aniston’ın iyi arkadaşı Ben Stiller’ın rol aldığı film. Theroux o sırada uzun süredir sevgilisi Heidi Bivens'le çıkıyordu. Theroux ve Aniston'ın bir sonraki setinde 2010'da bir araya geldiklerinde Yolculuk tutkusu Aniston ve Paul Rudd'un rol aldığı. Theroux hala Bivens'le görüşüyordu, ancak ikisi kısa bir süre sonra ayrıldı. Ardından, Aniston ve Theroux'un defalarca takılırken görüldüğü birkaç aylık spekülasyon geldi.Wie groß ist der Schauspieler Kevin Hart?

https://www.instagram.com/p/BHzTTSChu_w/?utm_source=ig_embed

Görünüşe göre aralarındaki ilişki hızla gelişti, çünkü ikisi 2011'de halka açıldıktan kısa bir süre sonra, İnsanlar bildirildi birlikte yaşayacaklarını. Ertesi yıl, 2012, çift nişanlandı. 2014'te Ellen DeGeneres tarafından Aniston'ın alay ettiği uzun bir nişan oldu. ziyaret sırasında şovuna. 2015 yılında Theroux ve Aniston nihayet evlendi. Tören inanılmaz derecede gizliydi ve olay, Theroux’un 44. doğum günü için bir parti olarak faturalandırılıyordu.Önümüzdeki üç yıl boyunca, çift istiridye kadar mutlu görünüyordu, ancak 15 Şubat 2018'de Aniston ve Theroux ortak bir açıklama yayınladı ayrılıklarını duyuruyor. Açıklamada 'Bu karar karşılıklı ve sevgiyle geçen yılın sonunda alındı' ifadesi yer aldı. 'Bir çift olarak yollarını ayırmaya karar vermiş iki en iyi arkadaşız, ancak aziz dostluğumuza devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.'

Boşanmalarına rağmen, ikisi sözlerine sadık kaldı ve arkadaş kaldılar. Ayrıldıklarını açıkladıktan yaklaşık bir yıl sonra, Theroux etiketlendi Aniston İnsanları barınaktan köpekleri evlat edinmeye çağıran bir Instagram gönderisinde. Magazin dergileri, ikisinin aslında arkadaşlıklarını sürdürmek boşandıktan sonra bu çıkışlar geri çekilmedi zalim dedikodular yapmak hatalı anlatımlarını zorlamak.

https://www.instagram.com/p/BQZOcfMhlE-/?utm_source=ig_embedJustin Theroux ve Jennifer Aniston Söylentilere Göre

Eski çift boşandıktan birkaç ay sonra, Çevrimiçi Radar iddia eden bir hikaye yayınladı Justin Theroux 'kalbi kırılmıştı' Jennifer Aniston’ın çiftin ayrılmasıyla ilgili 'sert' röportajı üzerine. Söz konusu röportajda ile Modaya uygun Aniston, ayrıldıktan sonra ne yaptığına dair bazı 'yanlış anlamaları' gidermeye çalıştı. Aktris, medyada resmedildiği gibi 'üzgün ve kalbi kırık' olmadığında ısrar etti.

Dedikodu blogu, eski eşinin röportajda boşanmaları hakkında konuşma tercihinin Theroux'u bir döngüden kurtardığını iddia etti. İddiaya göre içeriden biri bloga 'Justin'in hiçbir uyarısı yoktu ve Jennifer'ın röportajı yaptığına dair hiçbir fikri yoktu' dedi. 'Kararıyla kalbi kırıldı. İkisi artık konuşmuyor ve o ikisinin de birbirleri hakkında ya da başarısız evlilikleri hakkında basında konuşmamayı kabul ettiklerini düşündü. '

Sözde kaynak, “Öp ve anlatmayı seçmesine şaşırdı. Ama Justin de hikayenin kendi tarafında olduğundan Jen'in söylediklerine dikkat etmesi gerekiyor. ' Öyle görünüyordu Dedikoducu Polis Görünüşe göre çıkış, Aniston tarafından verilen röportajı tam olarak okumamıştı, çünkü Arkadaşlar star eski sevgilisinden adından hiç bahsetmedi ve Theroux hakkında uzaktan olumsuz bir şey söylemedi.

https://www.instagram.com/p/BSwxfAJD02P/?utm_source=ig_embed

Önsezimizin doğru olduğundan emin olmak için, kayıtta konuşamasalar da hikayenin tamamen 'uydurma' olduğu konusunda bize güvence veren Theroux'a yakın bir kaynağa ulaştık. Eski eşler arasında sert hisler yoktu. Ancak Aniston ile ilk eski kocası arasında işler biraz daha karmaşıktı.

Brad Pitt

Evlilikleri ve Boşanmaları

Brad Pitt ve Jennifer Aniston bir zamanlar Hollywood'daki güç çifti. İkili ilk olarak 1994 yılında arkadaş olan yöneticileri tarafından birbirleriyle tanıştırıldı. 1998'de, acenteleri tarafından ilk buluşmalarında kurulduklarında yolları tekrar kesişti. Açıkça iki popüler aktör arasında kıvılcımlar uçuştu, çünkü Kasım 1999'da ikisi nişanlandı ve bir Sting konserinde sahneye çıktıktan sonra gösteriş yaptılar.

Pitt ve Aniston, sonraki yaz, ancak cömert bir Malibu töreni olarak tanımlanabilecek bir törende evlendi. Önümüzdeki birkaç yıl, çift için bir peri masalı gibi görünüyor, ancak 2004'te peri masalı sona ermişti. Pitt, gelecekteki karısı Angelina Jolie ile sette tanıştı. Bay ve Bayan Smith . Yardımcı yıldızın yakınlığıyla ilgili söylentiler bir gecede ortaya çıktı. Sonunda, Ocak 2005'te Aniston ve Pitt ortak bir açıklama ile boşandıklarını açıkladılar.

Gazetelerdeki spekülasyonlara rağmen, ikisi, bu saygın kuruluşların yaydığı söylentilerin, yolları ayırma kararlarının nedeni olmadığında ısrar etti. Açıklamada, 'Bu tür şeyleri takip edenler için, bizim ayrılığımızın, magazin basınının aktardığı herhangi bir spekülasyonun sonucu olmadığını açıklamak istiyoruz' ifadesi yer aldı.

https://www.instagram.com/p/B40epCrhLbO/

'Bu karar, çok dikkatli bir değerlendirmenin sonucudur. Birbirimize büyük bir sevgi ve hayranlıkla bağlı ve sevecen dostlarımızı mutlu bir şekilde sürdürüyoruz ”dediler. Yıllar geçtikçe, Aniston ve Pitt geçmişi geride bıraktılar ve birbirleriyle dostluklarını sürdürdüler, ki magazin dergileri bunu arkadaşlıktan başka bir şey olarak yanlış yorumladılar.

Brad Pitt ve Jennifer Aniston Söylentilere Göre

O zamandan beri Brad Pitt ve Angelina Jolie Eylül 2016'da boşandıklarını duyuran magazin dergileri, Pitt'in Jennifer Aniston'la tekrar bir araya gelecekmiş gibi görünmesi için fazla mesai yapıyorlar. Tabii ki aktör bağlandı sayısız diğerine A-list ünlüler , ikinci eski karısı dahil , ancak Aniston, Pitt’in aşk hayatı hakkında spekülasyon yaparken magazin dergilerinin çoğunun başvurduğu başrol oyuncusu olabilir.

https://www.instagram.com/p/B7j4-6jBqd7/

Dedikoducu Polis bu söylentilerin birçoğuyla karşılaştı ve tamamen çürütüldü, ancak magazin dergilerinin bu konuyu çekmeyi bırakacakları görünmüyor. Aniston ve Pitt’in bu yılın başlarında SAG Ödüllerinde sahne arkasında viral buluşmasının ardından, süpermarket dedikoduları mutlak bir tarla günü . Birden fazla kuruluş, Aniston ve Pitt'in yalnızca birbirlerini görmekten mutlu göründükleri kısa karşılaşmanın ikisinin de ikisinin de bir kanıtı olduğunu iddia etti. yakında tekrar bir araya gelmek yada bu zaten yaptılar . Bunu defalarca ele aldık, ama her zaman tekrar etmekte fayda var: Pitt ve Aniston'ın tekrar romantik bir ilişki içinde olmasının kesinlikle hiçbir yolu yok.

Çift olmalarının üzerinden neredeyse 20 yıl geçti ve ikisi de bu romantizmi yeniden canlandırmakla pek ilgilenmiyor gibi görünüyor. Açıkçası, magazin dergileri devam etmekte zorlanıyor, ancak söylentilerin bir kez ve sonsuza kadar yatağa yatırılması artık geçmişte kaldı. İkisinin hala birbirlerinden hoşlandığını iddia eden herhangi bir yayın, kafalarının kontrol edilmesi gerekiyor. Jennifer Aniston, açıkçası 'America’s Sweetheart' lakabıyla geldi, çünkü en talihsiz koşullarda bile eski sevgilileriyle arkadaş kalmak . Bu tatlı değilse ne olduğunu bilmiyoruz.