Harrison Ford ve Calista Flockhart 2002'de ilk çıkmaya başladıklarında biraz heyecan yarattı, büyük ölçüde ikisi arasındaki 22 yaş farkına neden oldu. Mayıs-Aralık romantizminin yakında biteceğine dair erken tahminlere rağmen, Ford ve Flockhart güçleniyor ve sadece evlendikleri on yıl içinde daha çok aşık oldular. İlk buluşmalarından bugüne, Flockhart ve Ford arasındaki aşk hiç bu kadar gerçek olmamıştı.

Harrison Ford ve Calista Flockhart Nasıl Buluştu?

Önce Harrison Ford gelecekteki eşi Calista Flockhart ile tanıştı, kesinlikle Hollywood'un en uygun bekarlarından biriydi. Önce Benjamin ve Willard adlı iki oğlu paylaştığı Mary Marquardt ile daha önce iki kez evlenmişti. Çift 1964'te evlendi, ancak 1979'da boşandı. Kısa süre sonra, 1983'te, ikinci eşi senarist Melissa Mathison ile evlendi, ancak ikisi, birkaç yıl sonra boşanmalarını tamamlamadan önce, 2000'de yaklaşık 17 yıl sonra ayrıldılar. Bu evlilikten sonra Ford, bir oğlu Malcolm ve bir kızı Georgia olmak üzere iki çocuk daha kazandı.Calista Flockhart, bekar yıllarında birçok yüksek profilli romantizm yaşadı. O çıktı Ally McBeal yaratıcısı David E. Kelley, 1997'den 1999'a ara verdi. Aynı yıl yönetmen Sam Mendes ile kısa bir süre çıktı ve hatta söylentilere göre Robert Downey Jr.'a romantik bir şekilde bağlı , bir diğeri Ally McBeal alum, 2000 yılında. Bu aşklar uzun sürmemiş olsa da, Flockhart yakında kocası olacak adamla karşılaşma şansı yakalayacaktı.

Siyah iki parçalı bir elbise giyen Calista Flockhart, Harrison Ford ile bir film galasına yürüyor

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)

Ford ve Flockhart ilk kez 2002 Altın Küre Ödülleri'nde bir araya geldi. Yıllar boyunca Flockhart'ın Ford'u tekrar görmek için kasıtlı olarak şarap döktüğüne dair söylentiler olmasına rağmen, çift 2003'te bunu şiddetle reddetti. ile röportaj Merhaba! Dergi . Harrison, Flockhart'ın içeride zikrederken, 'Kesinlikle kasıtlı olarak üzerime bir kadeh şarap dökmedi,' dedi.

Hat Hoda Kotb ihren Job gekündigt?

Şarap dökülmeden 20 dakika önce sohbet ediyorduk ve gerçek şu ki, Harrison şarabı döktü!

Calista Flockhart (sağda) Harrison Ford

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Feigenorange ist das neue Schwarz

Kıvılcımlar hemen uçtu ve Ford kısa süre sonra Flockhart'ı akşam yemeğine davet etti. Karşılığında Flockhart ona ulaştı Ally McBeal başrol oyuncusu James Marsden onunla birlikte gelecek. Marsden, bir röportajda geceyi ve ilk şüpheciliğini hatırladı. Playboy , üzerinden Ekspres , 'O, 'Ben ve Harrison ile yemeğe gel' dedi. 'Ben, sen ve o mu?' Dedim. Neyse ki gece Marsden'ın korktuğu kadar samimi değildi ve küçük bir grup vardı. Ayrıca katılanların oranı. Marsden kısa süre sonra rolünün Flockhart’ın 'kanat adamı', iyi bir zarafetle üstlendiği bir şömine olduğunu anladı. Marsden, akşamın başından itibaren Ford’un dikkatinin çoğunu kimin çektiğinin belli olduğunu açıkladı.

Brentwood'da (Los Angeles) bir yerde akşam yemeği yedik ve sonra evine geri döndük. Müzik yaptı ve herkese içki içirdi. Onun etrafında kıkırdayan ve aptaldı ama geri kalanımıza oldukça uzaktı.

Ancak çok geçmeden Ford, Marsden'e genç oyuncunun varlığına artık gerek olmadığını yüksek sesle ve net bir şekilde söyledi. 'Her neyse, daha çok içki içtik, daha çok müzik çaldı,' diye devam etti Marsden, 've sonra bir noktada bana,' Tamam, [küfür] 'ü buradan çıkarmalısın, 'diyen bir bakış attı.' O andan itibaren, Harrison Ford ve Calista Flockhart bir parçaydı.

İkisi, başta Ford yasal olarak ikinci karısıyla evli olduğu için, başlangıçta ilişkileri konusunda oldukça alçakgönüllü kaldı. Ancak 2003 yılında, ikisi birbirlerine olan aşklarını ilan etmeye karar verdiler. Merhaba! ,

Aşığım. Romantik aşk, en heyecan verici ve doyurucu aşk türlerinden biridir ve bence hayatınızın her aşamasında bunun için bir potansiyel vardır. Aşık olabildiğime şaşırmadım ve yaptığıma şaşırmadım.

Harrison Ford, gri bir elbise içinde Calista Flockhart ile ayakta duran koyu renkli giysili

(Tinseltown / Shutterstock.com)

4 Nicht-Blondinen Linda Perry

İkisi arasındaki 22 yaş farkı sorulduğunda, Flockhart dürüstçe cevap verdi, 'Bu beni şaşırtmıyor. Hatta bazen 'Vay be, onun benden 22 yaş büyük olduğunu unutup duruyorum' bile diyorum. Bu bizim ilişkimizi hiç etkilemiyor. ' Abiler ablalar star, 'Sabah ilk iş olarak görünüşünü beğendim. Yakışıklı değil, daha sevimli. Küçük bir çocuğa benziyor. ' O zamana kadar ikisi hiç olmadığı kadar yakınlaştı ve hatta birlikte yaşamaya başladı. Düğümü 2009'da bağlamadan önce birkaç yıl çıktılar.

Aile Olmak

Birlikte yaşadıktan sonra, Indiana Jones star Calista Flockhart’ın evlatlık oğlu Liam ile tanıştıktan sonra kısa süre sonra beşinci kez bir baba buldu. Çocuğu Ford ile ilk tanışmasından bir yıl önce evlat edinmişti, ama çocukla olan bağı başından beri zahmetsizdi. Ford bir defasında kendisini yeniden yürümeye başlayan bir çocuğa bakarken bulması konusunda şaka yaptı. 'Bu deneyimin boşa gitmesine izin vermenin anlamı yok.' Flockhart, hayatındaki iki erkeğin erken bir havacılık sevgisini paylaştığını itiraf etti. Merhaba! 2003 röportajında, “Liam bu sabah uyandı ve ağzından çıkan ilk şey 'uçağa binmek istiyorum' oldu.” Aslında, bu baba / oğul ilişkisi bugün de devam ediyor. Ağustos'ta 19 yaşındaki Liam'ı üniversiteye bırakma zamanı geldiğinde, Ford üniversiteye gidecek çocuğu uçurdu ve Flockhart özel uçağında.

Flockhart ve Ford'un Şimdi Durduğu Yer

Belki de bireysel yıldız güçlerinden ya da 22 yaş farklarından kaynaklanıyor olabilir, ancak Harrison Ford ve Calista Flockhart, magazin dergilerinde istikrarlı bir varlık haline geldi ve birçok yayıncı, çiftin evliliğinin son yıllarda sorunlu hale geldiğini düşünüyor. Yeni fikir iddia edildi Flockhart, ülkeyi terk etmekle tehdit ediyordu. Indiana Jones aktör havacılığa olan sevgisinden ötürü, özellikle 'neredeyse ıskaladıktan' sonra. Aktrisin sözde bir 'arkadaşı' çıkışa 'Yeterince içti,' dedi.

Wo ist Pablo Escobar Frau

'O uçağa her bindiğinde, geri dönene kadar nefesini tuttu ve neredeyse ıskalamaların ve çarpışmaların sayısı görmezden gelinemez,' diye devam etti dırdırcı. Dedikoducu Polis Kocasının en sevdiği eğlenceyi alenen destekleyici olan aktrisin, yaklaşık 20 yıl sonra birdenbire buna engel olacağından çok şüpheliydi. Ford'un sözcüsü ile görüştük ve tabloid'in iğrenç hikayesinin 'kesinlikle yanlış' olduğuna bize güvence verdik.

Harrison Ford, Calista Flockhart

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Kadınlar Günü bu sahte raporu kendilerinden biriyle takip ederek eşlerin evlilik 'kayaların üstündeydi' Ford’dan dolayı pervasız uçmak yanı sıra, 'yoluna oldukça kararlı' 'huysuz yaşlı bir adam' olması. Söylentinin dibine inmek için, Dedikoducu Polis Flockhart'ın sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize uzun hikayenin tamamen 'yanlış' olduğunu söyledi.

Tüm karşı çıkanların ve kıyamet ve hüzünlülerin yanlış olduğunu kanıtlayan Calista Flockhart ve Harrison Ford’un evliliği zamanın sınavına girmiştir. Magazin dergilerindeki bitmek bilmeyen dedikodulara ve söylentilere rağmen, Ford ve Flockhart birbirlerine çok aşık ve ortaklardaki seçimlerinden çok memnunlar. Hollywood'da evliliklerinde bu ikisiyle aynı uzun ömürlülüğünü iddia edebilecek çok fazla çift yok, bu yüzden aşk söz konusu olduğunda ikisinin de çok iyi seçtiği açık.