Hailey Baldwin kocası hakkında ne hissettiğini netleştirmek istiyor Justin Bieber Eski selena Gomez . Model, duygularını duyurmak için sade bir yol seçti. Aslında çok tatlı bir destek jesti.

Baldwin, iç içe geçmiş romantik geçmişlerine rağmen, kendisiyle “Look At Me Now” şarkıcısı arasında hiçbir sert duygu olmadığının bilinmesini istiyor. Bieber ve Baldwin, Gomez ve Bieber 2018'de tekrar tekrar ilişkilerini resmen sona erdirdikten kısa bir süre sonra yeniden bağlandılar. Bir kasırga romantizminden sonra, model ve pop süperstarı birkaç ay sonra New York adliyesinde evlendi. Bunu, Ekim 2019'da daha geleneksel bir düğünle takip ettiler. Yeni bir ilişkiye bu kadar hızlı bir sıçrama insanları uzaklaştırabilir ve Bieber'ın Gomez'le kalıcı bağlantısı ve Baldwin'in olası tepkileri hakkında söylentiler dolaştı. Bu söylentilere yanıt olarak Baldwin, eski Disney yıldızına karşı iyi niyetini göstermenin ince bir yolunu seçti: Gomez’in Instagram gönderilerini beğeniyor.Was sind die besten Jahreszeiten der Überlebenden?

Baldwin, kocasının eski sevgilisini desteklemek için sosyal medyayı kullanıyor olsa da, süper model bu tür çevrimiçi platformlara da karşı çıktı. İle konuşmak İngiliz Vogue , Baldwin, sosyal medyanın 'Kadınlar arasında yanlış drama yaratan ve kadınları birbirine düşürmeye çalışan ve sadece ... zehirli olan bu anlatıları yaratmaya çalışan insanlar.' Baldwin isim vermemiş olsa da, kendisi ve Gomez'in defalarca Bieber konusunda kan davası açmakla suçlandıkları bir sır değil. Baldwin, sosyal medyanın sahte dedikodular yaymasını ve karışıklık yaratmasını izlemek yerine, bir devrim görmeyi tercih eder. “Bence platformları bir araya gelen ve birbirlerine 'hadi konuşmayı bitirelim, sahte dramayı bitirelim, tüm bunları ezelim, her şeyden devam edelim' diyen daha fazla insan olmalı. insanlara ateşi körüklemek, drama yaratmak ve birbirlerine kaba davranmak için bir neden verin. ''

Diğer magazin dergileri geçmişte ateşli bir aşk üçgeni ima etmeye çalıştılar. Dedikoducu Polis bir hikayeyi mahvetmek Radar Çevrimiçi iddia Baldwin, Bieber yazdığı Gomez'i yakaladı . Yaşam tarzı Ayrıca Biebers ve Gomez arasında sahte bir kan davası hakkında bir hikaye yayınladı. Bieber ve Baldwin, Gomez'in onları rahat bırakmasını diledi Gomez'in Bieber'la ilgili olduğu söylenen 'Lose You To Love Me' adlı single'ını çıkardıktan sonra. Baldwin ve Bieber için dinlemesi rahatsız edici bir şarkı olsa da, şarkıya veya Gomez'e karşı sahip olabilecekleri tuhaf duyguları kamuya açık bir şekilde kabul etmediler.

Brie Larson hasst Chris Hemsworth

Her ne yaşarlarsa yaşasınlar, Bieber ve Baldwin sorunlarına her zaman birlikte yaklaşırlar. Gomez, Bieber'in eski sevgilisi olsa da Baldwin, her ikisinin de desteğini aldığından emin olmak için hala zaman ayırıyor. Bu Baldwin’in sınıf oyunudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.