Gwyneth Paltrow ve Chris Martin Ünlü çift 'bilinçli olarak ayrılma' kararını açıkladığında 2014 yılında boşanma sürecinde devrim yarattı. Ya da başka bir deyişle boşanma. 5 yıl sonra, Martin ve Paltrow yeni aşklar buldular ve yollarına devam ettiler, ancak geçmişte birbirlerinden ayrılmadılar.

Boşanma kararı, insanlar için zordu. Demir Adam oyuncu ve Coldplay solisti. Yaklaşık bir yıl boyunca çift, terapi de dahil olmak üzere ilişkilerini sürdürmek için çeşitli yollar denedi, ancak hiçbir şey işe yaramadı. Sonunda, istediklerinin ilişkilerinin doğasını bitirmeden veya düşman olarak çekip gitmeden değiştirmenin bir yolu olduğuna karar verdiler. Paltrow, 'Bunu aşmanın bir yolu var mı diye düşündüm ve doğrudan arkadaş olduğumuz noktaya gidin.' Biz aileyiz, işte bu, 'dedi. Dax Shepherd podcast Koltuk Uzmanı'nda . 'Öyle değilmişiz gibi davranabilir ve birbirimizden nefret edebiliriz ... veya hadi bunu kendimiz için yeniden keşfetmeye çalışalım.'Paltrow ve Martin’in bu meşhur zor süreci olabildiğince olumlu tutma çabalarına rağmen. Hâlâ 'bilinçli olarak ayrıştır' ifadeleri konusunda tepkiyle karşı karşıya kaldılar. Ezici bir çoğunlukla olumsuz tepki, acı veren bir durumu daha da kötüleştirdi. Çok acı çekiyordum. Çok zordu. Bana büyük bir başarısızlık gibi geldi. Çok zordu ve çocuklarım için çok endişeliydim, ”diye açıkladı Paltrow. Sonra dünyanın tüm diğer katmanı bize dönüyordu.

catherine zeta-jones plastische chirurgie

Bir zamanlar 'güzel bir kavram' olarak tanımladığı bir ifadeyi kullandıkları için insanların neden onlara yöneldiğini tam olarak söyleyemez, ama bir teorisi var. 'Bazen bir şeyler söyledim ve kültürde çok erken oldu, ya da her neyse,' ifadesinin muhtemelen 'sert boşanmaların oğulları ve kızları olan birçok insanı veya acımasız boşanmalar. '

matt von auf den ersten Blick verheiratet

On yıldır evli olan çift, boşanmış çiftlerin çoğunun yapmadığı bir şekilde birbirini hayatlarına dahil eder. Paltrow'un ortak yaratıcısı Brad Falchuck ile evlendikten sonra Glee Martin'i balayına bile davet etti. Goop'un sahibi, 'Maldivler'de balayımızı yeni aldık ve Noel'de büyük bir aile balayı geçirdik' dedi. Geziye Martin'le iki çocuğu ve Falchuck’ın önceki evliliğinden iki çocuğu vardı.

Eski çiftin hayatları birbirine çok bağlı olsa da, bazı gazeteciler birbirlerinin kişisel meselelerine olan ilgilerini abartıyor. Örneğin, bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis bir hikayeyi mahvetmek Star bunu iddia etmek için Martin, Paltrow'dan kız arkadaşı Dakota Johnson ile evlenmek için izin istedi . Yayın ayrıca yakın zamanda iddia etti: Johnson’ın arkadaşları onu, Paltrow ile olan yakın ilişkisi yüzünden Martin’i terk etmeye çağırıyordu.. Bu da çürütüldü Dedikoducu Polis . Belki bazı insanlar bu kadar arkadaş canlısı olduğu için boşanmaya alışkın değiller, bu yüzden dram uydurma ihtiyacı hissediyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.