Drew Barrymore Mirası artık sadece oyunculuğuyla değil, şarkılarda da yaşayacak. Sanatçılar Bryce Vine ve SZA, şarkılara aktrisin adını verdiler. Her iki 'Drew Barrymore' şarkısı da başarılı oldu. Ailesi 1800'lü yıllardan beri eğlence sektörünün içinde olan oyuncu, birçok hit filmde rol aldı ve kendi prodüksiyon şirketine sahip.Update auf Steven und Justin in meinem 600-Pfund-Leben

Eski çocuk oyuncu en başarılı filmler şunları içerir E.T. Dünya dışı , Çarli'nin Melekleri , ve Hiç öpülmedi Bunların tümü genç yetişkin nesillerini etkiledi. Kariyeri ve Hollywood'daki ikonik statüsü nedeniyle, aktrisin neden herhangi bir sanatçı için hayranlık konusu olacağını anlamak çok kolay. Vine’ın şarkısı daha çok oyuncuya olan sevgisinden gelirken, SZA ise Barrymore’a olan hayranlığından geliyordu.Neden herkes Drew Barrymore'u seviyor?

Vine'ın şarkısı ilk olarak 2017'de piyasaya sürüldü, ancak Ağustos 2018'e kadar daha fazla tanınmaya başlamadı. Şarkının sözlerinde Vine, birlikte olduğu kızı 'mükemmel kadın' olarak bahsettiği Barrymore ile karşılaştırıyor. Aktrisin adı şarkının nakaratını oluşturur. Rapçi şarkıda 'Çünkü sıradaki Drew Barry'sin, evet / Ve ben daha fazlasını istiyorum' diye şarkı söylüyor. Vine, aşık olduğu konusunda utangaç olmadı Düğün Şarkıcısı oyuncu çeşitli röportajlarda kendisine olan aşkını belirttiği gibi.

Barrymore Eylül 2019'da rapçiyi şaşırttı göründüğünde Kelly Clarkson Gösterisi onun hakkındaki şarkısına yanıt olarak bir video mesajıyla. Oyuncu, Vine ve Clarkson'a aşk gönderdi ve kendisi hakkında yaptığı şarkıyı takdir ettiğini söyledi. Barrymore, 'Bryce, senin büyük bir hayranınım ve şarkılarından birinin adı olduğum için çok şanslıyım,' dedi Barrymore, 've bu şarkıyı çok seviyorum!'SZA, Barrymore'u gençliğinde önemli bir figür olarak görüyor

SZA şarkısını albümden çıkardı CTRL Ocak 2017'de ve şarkının videosu o yılın Haziran ayında. Barrymore, şarkıcının adını kullanmasını onaylıyor gibi görünüyor. Oyuncu bile videoda bir kamera hücresi görünümü yaptı , yanından geçerken şarkıcıya kısaca gülümsüyor. R&B şarkıcısı, savunmasız karakterleri canlandırması nedeniyle Barrymore'un adını verdiğini açıkladı. 'Drew'u gördüğünüz her filmi düşünmeye başladım, tüm rolleri, yanlış anlaşılan ama sadece sevilmek isteyen inanılmaz, nazik kız.' şarkıcı belirtti .

Barrymore'un oynadığı her rolü hissettiği için oyuncuya 'uzun dramatik' bir mektup da yazdı. onun kim olduğunu 'şekillendirmesine' yardımcı oldu . Şarkıcının menajeri mektubu asla postalamadı, ancak Barrymore’un ekibine ulaştı ve bu da videodaki aktrisin minyatürüne yol açtı. Buna karşılık Barrymore, Instagram'da sevimli bir video yayınladı: mutlu bir şekilde SZA performansını izliyor şarkı Jimmy Kimmel Canlı! . Şarkı sonuçta Billboard listelerinde 20 numaraya kadar yükseldi.