Nasıl Tom Cruise eski eşleri hakkındaki bir habere tepki Katie Holmes ve Nicole Kidman İkisi de hamile mi? Bu haftanın ünlü dergilerinden biri, başlangıçta 'şaşırdığını', ancak nihayetinde ikisi için de mutlu olduğunu iddia ediyor. Kaynak, bilgilerinin 'içeriden' birinden geldiğini iddia etse de, Dedikoducu Polis makalenin tüm önermesinin bir kurgu eserinden başka bir şey olmadığını doğrulayabilir.

Bu haftanın kapağı Star 'Tom’un Exes İkisi Hamile!' diye bağırıyor. Hatta derginin ön sayfasında, onun 'şaşırtıcı tepkisini' öğrendiğini söylüyor. Magazin masalıyla ilgili bir sorun var ve bu ne Kidman ne de Holmes bebek beklemiyor. 'Dawson Creek' yıldızının temsilcisinin daha önce temin ettiği gibi Dedikoducu Polis hakkında hikaye Holmes, Jamie Foxx’un bebeğine hamile ve evlenmeyi planlıyor tam bir uydurmadır.Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis ayrıca derginin şu konudaki makalesini de çürüttü: Kidman, Urban'ın bebeğine 'birkaç haftalık hamile' . Bu hikaye sadece 'bir tur IVF' aldığını iddia ediyordu. Oscar ödüllü kişinin yanıtı da benzer şekilde raporun 'doğru olmadığını' söyledi.

Bernstein Rachdi 600 lb Leben

Her iki kadının da beklemediğini bir kez daha belirledikten sonra, tabloid’in Cruise'un hamileliklerine tepki vermesine ilişkin anlatısını tamamen saçma kılıyor. Yine de, derginin ısrarcılarının bir Cruise 'içeriden' ne geldiğini inceleyelim. Sürekli olarak çürütülmüş yayına göre, 'İlk başta ikisinin de aynı anda bekledikleri için şok oldu.' 'Bu bir kez etkisini yitirdi mi,' Bu harika 'dedi,' görünüşte sahte kaynağa itiraz ediyor.

Çıkış, Cruise'un Kidman için her şeyin yolunda gittiğinden 'memnun' olduğunu iddia etmeye devam ediyor ve Holmes'un da 'mutluluğu hak ettiğini' düşünüyor. Yine, Cruise'a yakın birinin bu (yanlış) alıntıları tabloid'e sunacağına inanmak neredeyse imkansız, çünkü eski eşlerinin ikisi de aslında hamile değil. Dedikoducu Polis resmi bir yorum için temsilcisine de ulaştı.

Bundan bahsetmeye değer Star Cruise hakkında sık sık yanıldı. Ve mevcut makaleye dayanarak, oyuncu için kaynaklarının gerçek olup olmadığı sorusunu akla getiriyor. Örneğin geçen yıl, Dedikoducu Polis gerçeğe aykırı bir şekilde haber yaptığı için dergiyi bozdu Cruise ve Holmes, kızı Suri'yi tekrar görmesi için bir yol bulmaya çalışıyorlardı. .

Bu asla olmadı ve olmadı Cruise, Orlando'da Suri ile bir araya geldi , çıkış Ocak ayında yanlış bir şekilde sürdürüldüğü için. Bu hikayede, bir başka sözde Cruise 'içeriden', kızıyla 'Orlando'daki yeni evinde' tanıştığına dair aşağı yukarı yemin etti. Bu makaledeki birçok kusurdan biri, oyuncunun Orlando'da bir evi olmaması, bunun yerine 100 mil uzakta Clearwater, Florida'da olmasıydı. Bu noktada, derginin Cruise kaynaklarının en iyi ihtimalle güvenilmez veya en kötü ihtimalle uydurma olduğu çok açık olmalıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.