On yıldan uzun bir süredir, Daniel Craig canlandırdı James Bond'un ayrılmaz biçimde tatlı karakteri ve her şeyi başarabilmek için kendisini zorlu bir fiziksel hazırlıktan geçirdi. Serideki her film, Craig'den farklı bir şey gerektirir ve son Bond filmi, Ölmek İçin Zaman Yok , farklı değil. 52 yaşındaki İngiliz aktörün çekimler için kendisini en iyi durumda tutacak özel bir diyet bile var.Daniel Craig’in 'Ölmek İçin Zaman Yok' İçin Çılgın Hazırlığı

İçin hazırlık Ölmek İçin Zaman Yok bir yıl önce başladı Daniel Craig sete bile adım attı. Craig, karakterinin görünüşte mükemmel yapısını elde etmek için bir şeytan gibi çalıştı. Geçmişte Chris Pratt ve Donald Glover gibi yıldızlarla çalışan kişisel bir eğitmen olan Simon Waterson, GQ UK nasıl başarılacağına dair soğuk gerçek aynı bakış.Bu insanlara benzemek istiyorsanız, hayatınız temelde sona erdi. Harika görüneceksin ama kendini çok kötü hissedeceksin. Bu insanlara vermesi zor bir mesaj.

Ist Lady Gaga schwanger?
Daniel Craig, No Time To Die setinde bej bir takım elbise giyiyor

(Roberto Montanari / Shutterstock.com)Doğal olarak Craig, beslenme sırasında beslenmeyi yorucu antrenmanları bu, vücudunu sınırları zorladı. Çekimler başladığında, Craig ve Waterson 30-40 dakika esneme geçirirdi. Craig'in sete gelmesinden yaklaşık 10 dakika önce Waterson, şefe yıldızın kahvaltısını hazırlamasını söyleyecekti: haşlanmış yumurta ve avokado ve kimchi ile çavdar ekmeği. Craig, hepsini yıkamak için, doğal bir anti-enflamatuar ajan görevi gören bir kadeh zerdeçal kökü suyu ve bir fincan siyah kahve de içerdi.

Antrenmanlar Sette Devam Ediyor

Hepsi halledildikten sonra, Craig’in gerçek iş günü başladı . Sprintler, dövüş sahneleri ve araba kovalamacaları dahil olmak üzere 10 saatlik zorlu fiziksel çalışmaya katlandı. Genellikle aynı eylemi birkaç kez yapması gerekir ki bu, herkesi tüketmek için yeterlidir. Ancak James Bond soluksuz görünmüyordu, bu yüzden Craig her dublörü ilk seferiymiş gibi, beşincisi olsa bile yapmak zorunda kalacaktı.Bazen olduğu gibi, Craig sette kendini yaraladı, ancak antrenörü ağrıyı ittiğini ve ayak bileği yaralı olsa bile çalışmaya devam ettiğini söyledi. Waterson, 'Ondan ve zihniyetinden sürekli etkileniyorum,' diye hatırladı. Magazin dergileri yaralanma konusunda daha az cömert davrandılar.

Her ikisi de siyah olan Rachel Weisz ve Daniel Craig, partiden sonra Altın Küre

(Ga Fullner / Shutterstock.com)

KB yaralı olduğu konusunda ısrar etti Craig karısı Rachel Weisz'i sürüyordu, deli ona emir vererek ve kendisi için hiçbir şey yapmayarak. Gazeteci, sonuç olarak çiftin evlilik sorunları yaşadığını iddia etti. Dedikoducu Polis iddianın hiçbir değeri olmadığını kanıtladı ve ikilinin devam eden evlilik mutluluğu, kararımızın doğru olduğunu kanıtladı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

George Clooney '60 Yaşında Yine Baba' Olacağını Açıklıyor mu?

Rapor: Paul McCartney Kariyerine Son Verebilecek Hafıza Kaybı Yaşıyor