Christopher Meloni vardır muzaffer dönüşünü yaptı -e Hukuk ve Düzen: SVU ve inanılmaz bir şekilde, polis dramasına ilk katıldığı zamandan daha formda görünüyor. 59 yaşındaki oyuncu, kariyeri boyunca birden fazla rol için toparlandı ve zayıfladı, ancak her değişiklikte onu taşıyacak yeterli egzersiz rutinine sahip. Genelde aynı kalan tek şey, Meloni'nin her sabah yediği şeydir.

Christopher Meloni'ye Hayat Boyu Bir Özveri

Christopher Meloni'nin kendine nasıl bakacağını bilmesi şaşırtıcı değil. Daha önce inşaat işçisi, fedai ve kişisel antrenör olarak çalışan aktör, hayatının en iyi şekline sahip ve hepsi bu, Meloni’nin yaşam boyu fitness adanmışlığı sayesinde. İle bir röportajda Men’s Journal , Kavunlar bunu çocukken itiraf etti , bir zamanlar kumla dolu ucuz türden bir dizi plastik ağırlık almıştı ve bu onun fitness yolculuğunun ilk adımıydı.O zamandan beri Meloni gazı bırakmadı. 'Kasları dengelemek için gerçekten çalışmak için asimetrik ağırlıklar ve kayışlar kullanan' crossfit tipi malzemelerin ilginç bir karışımını kullandığını söyledi. Ayrıca egzersizlerine en az sevdiği bölümle başlar: kardiyo ve karın kası çalışması. Sonra kollarını ve omuzlarını bir güne ayırmadan önce daha büyük kas gruplarına geçer, göğsü ve sırtı diğerine gider ve ondan sonraki gün bacakları.

Wer ist junge Ma Ex-Freundin

Tüm bu çalışmalara rağmen Meloni, spor salonunda günün saatlerini geçirmemeyi tercih ediyor. Bunun yerine, antrenmanlarını sıkı bir saatle sınırlıyor, bazen koşu bandında 30 dakika daha devam ediyor. Küstahça buna “vur ve bırak” tarzı olarak bahsediyor ve bu açıkça işe yarıyor gibi görünüyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Chris Meloni (@chris_meloni) tarafından paylaşılan bir gönderi

Bununla birlikte, hepsi halter ve koşma değildir. Meloni, haftada en az beş gün yoga, basketbol, ​​dövüş sanatları ve hatta su kayağı gibi etkinliklerle dönüşümlü olarak çalışıyor. Egzersizler belirli kasları hedef alır, ancak aktiviteler her şeyi bir grup olarak çalıştırır ve Meloni'nin fitness alayına güzel bir tamamlanma hissi verir.

Doğru Beslenmek Son Bulmaca Parçasıdır

Elbette diyet, Christopher Meloni'yi en iyi durumda tutmada büyük rol oynar. 'Doğru yemiyorsanız makineye yakıt koyup tamir edemezsiniz,' diye tavsiye etti. Meloni her gün vücudunu yumurta akı ve yulaf ezmesi ile dolduruyor ve sağ ayakla başlamaya başlıyor. Gün boyunca balık, tavuk ve sebze arasında değişen üç veya dört öğünde daha besleniyor. Mükemmel dengeyi bulmuş gibi görünüyor!

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Jennifer Aniston’ın 'Yeni Adamı' Jason Sudeikis

Amber Rachdi 'My 600-Lb'den. Life ’: O Şimdi Nerede

Rapor: Pete Davidson 'SNL'de' Zehirli 'Ortamdan Ayrılıyor

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya