John efsanesi ve Chrissy Teigen yedi yıldır evliler ve birbirlerinden asla yorulmuyorlar. açık sözlü eski model ve yumuşak dilli R&B şarkıcısı cennette yapılmış bir kibrit gibi görünüyor, ancak bugün bulundukları yere varmak için mücadele ettiler. Ancak bu mücadele, onları birbirine yaklaştırdığı için buna değerdi.

Resmi olmak Chrissy Teigen ve John Legend için en zor kısımdı

Teigen ve Legend, ilk olarak Legend’in 'Stereo' adlı şarkısının müzik videosunda bir araya geldi. Kıvılcımlar hemen uçtu ve ikisi tesadüfen çıkmaya başladı. Ancak aranjmanlarının 'gündelik' doğası Teigen ile pek de uyumlu değildi, özellikle de Legend diğer modellerle birlikte fotoğraflandığında. Dedikodu blogları aracılığıyla Legend'in romantik fetihleri ​​hakkında haberler için trol yapma alışkanlığı geliştirdi. Teigen, 'O zamanlar ya dolapta ya da modelci olmasıyla tanınıyordu,' söyledi Vanity Fuarı . 'Eskiden web sitelerine giderdim ve her zaman ya sakalıydım, ya da geçmişteki ciddi kız arkadaşlarına nasıl ödeme yaptı ya da yeni bir modelle nasıldı. Aman tanrım, her şeyi okurdum. 'Sonunda, Legend kendine geldi ve ilişki belirsizden somut hale geldi. 'Oldukça çabuk ciddileşti,' diye hatırladı Legend. Teigen'in cazibesine direnmek onun için zordu, bu yüzden ona teslim oldu. Bana mesaj atarak beni çok eğlendirdi. Bugün insanların tweet'lerinde verdiği yanıt, o metinlerdeki aynı enerjiydi. Gerçekten komik biriyle olana kadar birini komik istediğimi bilmiyordum. ' 'All of Me' şarkıcısı için doğru hareketti. O ve Teigen, 2013'te Como Gölü'nde evlendiler ve üç yıl sonra 2016'da ilk çocukları Luna'yı karşıladılar.

İlk çocukları onları nasıl birbirine bağladı?

Çiftin daha da yakınlaşmasına yardımcı olan şey çocuklarının anlayışıydı. Teigen, çok açık olduğu gebe kalmaya çalıştı. Efsane ile konuştu O evliliklerinde o zaman ve neden onları daha güçlü bir çift yaptığına inandığını anlattı. 'Bence bu sizi daha çok takım yapıyor - hatta eskisinden daha fazla - çünkü birlikte bir hedefiniz olduğunda ve bu garanti edilmediğinde ve iniş çıkışlarınız olduğunda, sizi daha da yakınlaştırır. Birbirinizi daha da çok geri kazandınız. ' Sonunda IVF ile başarı buldular. İki yıl sonra, çiftin Miles adında küçük bir çocukla ailelerine başka bir eki oldu.

Dertleri sayesinde Legend ve Teigen birbirlerini anlamaya başladılar, bu da bir çift olarak gerçek güçlerinin yattığı yer. Bir ile röportaj Taşımak Teigen, çiftin esasen zıt olmasına rağmen, farklılıklarının aslında onları birlikte daha güçlü hale getirdiğini açıkladı. John ve ben pek çok farklı şeye inanıyoruz. Kendi görüşünü paylaşıyor, ben de benimkini açıklayacağım. Ve bu bizim için sadece bir akşam yemeği sohbeti, ”diye açıkladı Teigen. Bilmediğim her şeyi biliyor. Onun bilmediği her şeyi biliyorum! Bu yüzden işe yarıyor. ' Zıtlar cezbeder ve bu fenomenin Teigen ve Legend'in evliliğinden daha fazla kanıtı olmamıştır.

Gazeteler hala yanlış söylentiler yayıyor

Çiftin hâlâ birbirlerine deli olduğu gözleri olan herkes için açık olsa da, magazin dergileri, onların ayrıldıklarına dair dedikodular yaymayı sever. Yaşam tarzı bunu bildirdi Legend ve Teigen 'evlilik sorunları' yaşıyordu. Bir kaynak, çıkış noktasına Teigen'in doğum sonrası depresyonunun onun 'paranoyaklaşmasına' neden olduğunu ve modelin onu 'diğer kadınlarla çok yakınlaşmakla' suçlayarak Legend'e saldırdığını söyledi. Dedikoducu Polis çifte yakın bir kaynağa ulaştı ve bize hikayenin yüzde 100 'doğru olmadığını' garanti etti. O gün tabloid için yavaş bir haber günü olmalı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.