Chris Hemsworth ve onun eşi Elsa Pataky genellikle magazin medyasında yer alır. Dedikodu paçavralarına inanılacaksa, Avustralyalı aktör ve İspanyol karısının evliliği neredeyse her zaman yıkımın eşiğindedir. Dedikoducu Polis bu şüpheli raporların birçoğuyla karşılaştığımız için, yargılarımızı iki kez kontrol etmek için bunları bir liste halinde derledik.

Gazeteler, sözde Pataky ve Hemsworth’ün evlilik durumunu aktarırken, genellikle Hemsworth’ün kadın rol arkadaşlarına bir hedef koyarlar. Geçen yaz, KB bunu bildirdi Pataky, Tessa Thompson'ı Hemsworth'tan vazgeçmesi için uyardı. . Her ikisinde de Hemsworth ile birlikte rol alan Thompson Thor: Ragnorak ve Siyah Giyen Adamlar: Uluslararası Pataky'nin rahatı için ikinci filmi tanıtan röportajlar sırasında Avustralyalı rol arkadaşı hakkında biraz fazla fışkırdığı iddia edildi. Priz için sözde içeriden biri şöyle dedi: 'Elsa, Tessa'ya Chris'in konuşulduğu konusunda sert bir hatırlatma yaptı.'anna kendrick justin timberlake dating

Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi çürütmekten memnun oldu. Tüm öncül bize doğru gelmedi, bu yüzden duruma yakın bir kaynağa ulaştık. Güvenilir kaynağımız kayıtta konuşamazken, tüm anlatının tam bir kurgu olduğundan emin olduk.

Aylar sonra, Yaşam tarzı iddia edildi Angelina Jolie, Elsa Pataky ve Chris Hemsworth’ün evliliğinde sorunlara neden oluyordu . Yayının habercisi, 'Elsa kıskanç görünüyor,' dedi. 'Angelina daha önce kocalarını çalmak için cazibesini kullandı, öyleyse neden olmasın ki?' Dedikoducu Polis bu söylentiye baktı ve ne yazık ki yanlış olduğunu belirledi.

Görünüşte sahte olan ihbar dışında, Jolie’nin baştan çıkarıcılığının kanıtı olarak sunulan diğer tek kanıt, kendisinin ve Hemsworth'un Marvel Studios’u tanıtmak için Comic-Con’da birlikte sahneye çıkmasıydı. Ebediler ve Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü . Dedikoducu Polis Bize bu uzun hikayenin saçmalıktan başka bir şey olmadığını söyleyen güvenilir kaynağımıza ulaştı.

Geçen yılın Aralık ayında, Kadınlar Günü iddia edildi Pataky, Hemsworth'a kızmıştı çünkü yalnız Noel'e hazırlanmak zorundaydı. . Bu saçma makalenin konsepti bir fotoğraftan gelmiş gibiydi. Pataky Instagram'da yayınlandı Burada kendisi ve çiftin üç çocuğu, ailenin Byron Körfezi'ndeki evinde Noel ağaçlarını süslüyordu. Bu arada Hemsworth, New York'ta Hugo Boss için bir reklam filmi çekiyordu. İspanyol aktrisin özellikle tatillerde yalnızlık hissetmesine neden olan 'Yine, Elsa dünyanın dört bir yanında çocuklarla evde çocuklarla birlikte.' Dedikoducu Polis bunun gerçeklerden daha fazla olamayacağını keşfetti.

Çıkış, Hemsworth ailesini Noel'de reklamını çekmek için terk etmiş gibi görünmesine rağmen, gerçek şu ki Thor oyuncusu gelecek Salı eve dönmüştü. Ayrıca Hemsworth, bazen iş hayatı ve ailesiyle hokkabazlık yapmakta zorlandığını itiraf etti. Ama acı çeken genellikle ailesi değildir, o bir röportajda ortaya çıktı ile GQ bu onun rolleri. Bu hikaye sadece su tutmadı.

En son, KB bunu bildirdi Pataky, Hemsworth ile yaşadığı evlilik sorunları sırasında eski sevgilisi Adrien Brody'ye mesaj atıyordu. . 2019'da Hemsworth, 'evliliğini kurtarmak' için bir hamle olduğu iddia edilen ailesiyle daha fazla zaman geçirmek için altı ay işten ayrıldı. Artık işe geri döndüğüne göre, güvenilmez yayın, çiftin sorunlarının bir kez daha başlarını döndürdüğünü iddia etti. Bir kaynak, Pataky'nin 2007'den 2009'a kadar çıktığı Brody ile kalsaydı, işlerin nasıl olabileceğini merak ettiğini söyledi. “Elsa birkaç arkadaşına Adrien'e ulaştığını söyledi - görünüşe göre ona nasıl olduğunu soran bir mesaj gönderdi. '

Dedikoducu Polis bu iddiayı araştırmış ve yanlış olduğunu tespit etmiştir. Geçen yıl, Hemsworth yaklaşan Thor Avustralya'da film çekilecek böylece ailesine daha yakın olabilirdi. Dolayısıyla, oyuncu işe geri dönmüş olsa da, çok fazla aile zamanını kaçıracak gibi görünmüyor. Tekrar kontrol etmek için, Pataky'nin yaklaşık on yıldır eski erkek arkadaşına mesaj atmadığından emin olan çiftin yakınındaki kaynağımıza ulaştık.

Gazetecilerin okuyucuları cezbetmek için Chris Hemsworth ve Elsa Pataky’nin evliliği hakkındaki söylentileri istismar etmeye çalıştıkları başka durumlar da oldu. Dedikoducu Polis hakkında pek çok hikayeyi çürüttü Pataky ve Hemsworth 'evliliklerini kurtarıyor' onları kendi başlarına bir makale olarak derledik. Tabloidler, çiftin evliliğine dair herhangi bir kavrayışa sahip değiller.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.