Yonga ve Joanna Gaines herkese ev tadilatının nasıl eğlenceli hale getirileceğini gösteren güçlü bir çift. Gaines en çok gösterileriyle tanınır. Sabitleyici Üst . Gösteride ikili, satın almaları için potansiyel çiftlere onarım ve tadilat gerektiren evleri gösterir. Çift evlerini seçtikten sonra, Joanna tasarımları ve Chip sözleşmeyi devralır. Şovun başarısı, çiftin ayrılmasından önce beş sezona yol açtı. Gösteri bitmiş olsa bile, Gaines artık kendi kanalını oluşturmaya çalışıyor .

Bu dinamik ikilinin yavaşlama niyeti yok ve birlikte çok iyi çalışıyorlar. İş ahlakları ilham vermiyorsa, aşk hikayeleri kesinlikle ilham verecek!Chip ve Joanna Gaines Romantizmini Nasıl Oluşturdu?

Emlak gurusu olmadan çok önce, tanıştıklarında ikisi normal üniversite öğrencisiydi. Chip, kolej sırasında emlak işindeydi, ancak Joanna bir yayın muhabiri olmak için çalışıyordu. Joanna üniversitedeyken, babasının Teksas'taki Firestone Tire firmasında çalışan bir yan işi vardı ve şirketin reklamlarında yer aldı. Joanna’nın babasının dükkanının tezgâhının arkasında ailesinin bir resmi vardı, Chip onu ilk kez gördü.

İşte o zaman realite yıldızı, hayatının aşkını bulduğunu anladı. Chip, müstakbel eşiyle tanışmak için dükkana gitmek için her türlü bahaneyi yaptı. Ve ısrarı nihayet karşılığını verdi! 2001 yılında nihayet Joanna ile tanıştı ve onunla bir randevuya çıkması için onu ikna etti. Ancak romantizminin başlangıcı, yolda birkaç sarsıntıyla karşılandı.

ist Johnny Depp pleite?

Chip ilk buluşmalarına çok geç geldi ve ardından Joanna'yı birkaç ay aramadı çünkü bir arkadaşına, arkadaşlarını geri aramadan arkadaşından daha uzun süre kalacağına 50 $ bahse girdi. İkisi sonunda yeniden bağlandığında, Joanna'nın Chip'e yeniden ısınması biraz zaman aldı. İkisi farklılıklarını aşıp aynı hedefleri ve değerleri paylaştıklarını gördüklerinde, bu tamamlanmış bir anlaşmaydı.

Joanna'yı kim olduğu için nasıl kucaklayacağımı ve onu sonuna kadar nasıl destekleyeceğimi öğrendiğimde, onunla ilişkimde bunun benim için gerçek bir ampul anı olduğunu hissediyorum. … Onu destekleyeceğim, seveceğim ve ne olursa olsun onun için savaşacağım şeklindeki bu kavramı gerçekten sararken, bunun karşılık verebilmek için kalbini açtığını hissediyorum ” Çip belirtti .

Çift, ev tadilatının ikonları oldu

Resmi olarak bir yıl çıktıktan sonra, ikisi Mayıs 2003'te evlendi. Düğümü bağladıktan kısa bir süre sonra çiftin bir araya gelip ev işlerine başlaması uzun sürmedi. Çiftin ilk 'tamirci-üst' projesi kendi eviydi ve bu da başarılı işlerinin HGTV tarafından seçilmesine yol açtı.

Joanna, Instagram sayfasında ilk projelerinin arkasındaki tatlı hikayeyi paylaştı. “Chip ve ben bugün bellek şeridinden aşağı iniyorduk ve ilk evlerimizden birinde durduk. Chip içeri gireceğimizi söylediğinde ağladığımı hatırlıyorum - çok kötüydü ve kötü kokuyordu. Tamir ettik ve ona aşık olduk. Bugüne kadar, bize yaşadığımız en sevdiğimiz evin hangisi olduğunu sorarsanız, ikimiz de 800 metrekarelik bu küçük beyaz eve geri dönüyoruz. Parasız kaldık ve kaynaklarımızla yaratıcı olmaya zorlandık ve bu yer hakkında yumruk olarak gurur duyduk. Yaratıcı bir şekilde öğrendiklerimin çoğu bu küçük sabitleyici üst kısımdan kaynaklanıyordu. Küçük ev ya da büyük, zengin ya da fakir - yaşadığınız yere sahip olun ve sahip olduklarınızı sevin. ' Joanna sayfasına yazdı .

John Corbett Bo Derek verheiratet

Şimdi, Gaines, beş güzel çocuğun gururlu ebeveynleridir ve imparatorlukları çok büyük boyutlara ulaşmıştır. Kemer altında 17 yıllık evlilik varken, görünen o ki bu iki 'düzeltici' nin yapamayacağı hiçbir şey yok!