Celine Dion genellikle 'çok zayıf' olmakla eleştirilir. Yıllardır magazin dergileri tarafından yıldıza atılan bir sorun. Dion saldırılara basit bir mesajla cevap verdi. Vücudunda hiçbir sorun yok.

'Korkunç Sıska! Celine Dion, Aşırı Kilo Verdikten Sonra 'Devam Etmek İçin Mücadele Ediyor', ' 2016'da RadarOnline yazdı . Dion’un kocası Rene Angelil’in ölümünün üzerinden bir yıldan az bir süre geçti ve 'Kalbim Devam Edecek' şarkıcısı tekrar sahneye çıktı ve izleyicileri şaşırttı. Şarkıcı için gerçekten bir zafer anıydı, sadece Angelil'in ölümünün üstesinden gelmek zorunda değildi, aynı zamanda kardeşinin kocasından birkaç gün sonra vefatını da atlatmak zorunda kaldı.kann stevie wundern überhaupt sehen

Celine Dion, nefret edenlere karşılık verdi

Gazete gazeteleri pes etmedi ve son zamanlarda ET ile bir röportajda, Celine Dion eleştirmenlerine cevap verdi . Vücudumun nesi var? diye sordu pazılarını esneterek. '12 yaşımdayken yüzüm daha yuvarlaktı çünkü sen daha şişmansın, daha gençsin ama ben her zaman çok zayıftım.' Yine de şarkıcı, eleştiriyi adım adım attığını ima ediyor. 'Eleştirilmek istemiyorsanız, yanlış yerdesiniz,' diyor ve bazı medyanın ne olursa olsun ünlüleri çekeceğini kabul ediyor.

CNN ile daha önceki bir görüşmede, Dion aynı konuyu ele aldı . Çıkışa, 'Beğenirsem, onun hakkında konuşmak istemiyorum' dedi. Başkalarının fiziği hakkında ne düşündüğü değil, ne istediğiyle ilgili olduğunu söyledi. Dion devam etti, 'Bunu kendim için yapıyorum, güçlü, güzel, kadınsı ve seksi hissetmek istiyorum.' 'Beğenirsen orada olacağım, istemezsen beni rahat bırak' diyerek son bir atış yapıyor.

Şarkıcı bu günlerde çok meşgul

2019 ve 2020, Fransız-Kanadalı Dion için çok büyük yıllar oldu. Ocak ayında, Celine Dion, Angelil’in ölümünden bu yana ilk İngilizce albümünü çıkardı. , uygun şekilde çağrıldı Cesaret . O da albümü desteklemek için turneye çıktım Geçen yazın sonlarından beri, 2020'ye kadar uzanan bir tur. Bu, elbette magazin dergilerinin geri çekildiği anlamına gelmiyor.

Magazin gazeteleri buna devam ediyor

ET röportajıyla aynı zamanlarda Dion, boğaz sorunları nedeniyle dört konseri iptal etti. Dedikodu medyası, dramatik bir hikâye icat etme fırsatını hiçbir zaman kaçırmadan saldırdı. Küre iddia eden sahte bir rapor yayınladı Celine Dion 'devasa bir çöküş' yaşıyordu ve sağlık krizi. Güvenilir olmayan çıkış, Dion'un 'pals' dediği şeyin 'rapçi Drake ile cilveli görüşmelerle ve gey yedek dansçı Pepe Munoz ile yoğun gece kulüpleriyle her iki ucunda mum yaktığını' söyledi.

Elbette, Dion'un kilosu hakkında da yanlış iddialarda bulunuldu. Gazetenin sözde kaynağı, 'Korkunç derecede zayıf ve zar zor yemek yiyor. Birçoğu onun çökerek duracağından korkuyor. ' İddiaların hiçbiri doğru değildi. Dedikoducu Polis o sırada rapor edildi. Vokal dinlendikten sonra Dion turneye geri döndü ve şu anda hala turnede. Geçen ay annesini trajik bir şekilde kaybetmesine rağmen herhangi bir kriz yaşanmadı. Gösteri, tıpkı kalbi gibi devam etti.