Shawn Mendes ve Camila Cabello ateşli, genç bir çift ve bunu göstermekten korkmuyorlar! İki şarkıcı hayranları arasında eşit derecede popüler ama bir öğe olarak daha da büyüleyici. Mendes şöhrete yükseldi sosyal medya hissi haline geldikten sonra Video paylaşım sitesi Vine'da bir plak şirketinin dikkatini çekmeden önce 2013'te. İlk stüdyo albümünü 2014'te çıkardı ve hit şarkıları Billboard listelerinde zirveye çıktıktan sonra uluslararası bir yıldız oldu.

Cabello en çok popüler kız grubu Fifth Harmony'nin bir üyesi olarak bilinir. Reality şovda oluşan grup X faktörü ancak Cabello grubun bir üyesiyken, kendini solo sanatçı olarak kurdu ve birkaç şarkı yayınladı. Cabello 2016 yılında gruptan resmen ayrıldı ve ilk albümünü çıkardı. Camila , 2018'de. Cabello ve Mendes, romantizme başlamadan önce birlikte iki şarkı üzerinde işbirliği yaptılar, ama hepsi resmi olarak nerede başladı?Shawn Mendes ve Camila Cabello'nun biraz geçmişi var

Şarkıcılar ilk olarak Kasım 2015'te 'Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum' adlı şarkıda birlikte çalıştılar, ancak ikisi 2014'ten beri arkadaştı. İlk şarkılarını birlikte tanıtırken, ikisi göründüklerinde birbirlerine karşı herhangi bir romantik duyguları reddetti. açık James Corden ile Geç Geç Şov . Bununla birlikte, ikisi çok yakın bir dostluğa sahip olmaya devam etti. Şarkıcılar 2017'de birbirlerini desteklediler ve hatta Ed Sheeran'ın 'Kiss Me' şarkısına cover yaptılar.

Cabello, Mendes'in başarısından açıkça çok mutluydu ve şarkıcı, 2018 Grammy'lerinde Mendes ile birlikte sevimli bir fotoğrafını paylaştı.

Şubat 2018'den Haziran 2019'a kadar Camila Cabello, teknik direktör ve yazar Matthew Hussey ile çıktı. Shawn Mendes, Kübalı şarkıcıyla olan ilişkisinden önce resmi olarak kimseyle bağlantılı değildi. Söylentiler romantizm, iki yeniden bir araya geldikten sonra yüzeye çıkmaya başladı Yine Haziran 2019'un sonlarında hit single olan 'Senorita' üzerinde işbirliği yapmak için. Şarkının videosu yayınlandı ve ikisi arasında çok yoğun bir kimya gösterildi, bu da romantik söylentilere eklendi.

Çift yakında PDA'yı paketledi

Temmuz 2019'da, Los Angeles'ta el ele tutuşan iki kişinin resimleri sosyal medyada ortaya çıkmaya başladı. Kısa bir süre sonra, iki öpüşmenin görüntüleri bulundu ve internette paylaşıldı. Shawn Mendes ve Camila Cabello yakında kendi Twitter hesaplarında aşk hayatları hakkında şifreli tweetler paylaşacaklardı, ancak ilişkilerini doğrudan onaylamayacak veya inkar etmeyeceklerdi. Bu nedenle, Cabello ve Mendes bir miktar hayran incelemesiyle karşı karşıya kaldı. birçok kişi ilişkinin 'sahnelenmiş' ve 'sahte' olduğunu söylüyor. . Bu yanlış iddialar Cabello yazdıktan sonra kısa süre sonra dinlenmeye bırakılacaktı. dokunaklı bir haraç Ağustos 2019'da doğum gününde Mendes'e.

Mendes ayrıca ilişkiyi savundu ve hatta görünüşe göre oldukça uzun süredir yaşadığı şarkıcıya olan sevgisini doğrulamak için Twitter'a gitti. İkisinin daha sonra benzer bilezikler taktığı ve birlikte dövmeler yaptığı görüldü. Ancak ilişkilerinin gerçek onayı, Kasım 2019'da ikili sahnede 'Senorita' sergilediğinde ve kimya tüm zamanların en yüksek seviyedeyken Amerikan Müzik Ödülleri'nde oldu.

Ayrılık dedikodusuna karşı savaşmak zorunda kalmalarına ve tanıtım dublörlüğü olan bir romantizme sahip olmalarına rağmen, Camila Cabello ve Shawn Mendes birbirlerinin peşine düştüklerini kanıtladılar. Ve filizlenen romantizmlerinde yavaşlıyor gibi görünmüyorlar.