Ryan Reynolds ve Blake Lively 2012'den beri evliler. İkisi aynı zamanda iki güzel çocuğun gururlu ebeveynleri. Reynolds ve Lively mükemmel bir ilişkiye sahip görünüyor. İkisi her zaman sosyal medya aracılığıyla birbirlerine şakalar yapıyor ve röportajlar sırasında birbirlerinden övgüyle bahsediyorlar. Ancak ilişkilerinin başlangıcı biraz garipti. Çift aslında filmi çekerken tanıştı Yeşil Fener Reynolds unvanlı karakteri canlandırdığı.

Jacqueline Ray und Tom Selleck

Ryan Reynolds ve Blake Lively’nin Aşk Hikayesi

İkili sette birlikte vakit geçirirken yakın arkadaş oldular ve Reynolds, ikilinin çifte randevuya gittiklerinde aralarında bir şey olduğunu öğrendiklerini açıkladı. “Çift randevuya gittik. O başka bir erkekle çıkmıştı ve ben başka bir kızla çıkıyordum. Reynolds bir röportaj sırasında, bu, muhtemelen birbirleri için en garip randevu çünkü biz tıpkı havai fişeklerin karşısına çıkan gibiydik, ”dedi. Reynolds, “İlk başta tuhaftı ama uzun süre arkadaştık. Bir ilişkiye sahip olmanın en iyi yolunun arkadaş olarak başlamak olduğunu düşünüyorum ' belirtilen .Evlilik ve Çocuk

Bu 2011'di ve çift, Eylül 2012'de Kuzey Carolina, Mount Pleasant'daki Boone Hall Plantation'da evlendi. Aralık 2014'te ilk kızları James doğdu. Reynolds, baba olmanın sevincinden bahsederken, onun için deli olduğunu itiraf etti. O çocuğa gerçekten tapıyorum. Bu korkunç. Beni o kadar parmağına doladı, bu aptalca. 'Baba' diyor ve ona ulaşmak için beton bir duvardan geçeceğim, 'diye itiraf etti aktör. Eylül 2016'da çift, ikinci kızları Inez'i karşıladı ve 2019'da çiftin adı kamuya açıklanmayan başka bir kızı oldu.

michael strahan ex frau wanda hutchins

Reynolds ve Canlı Magazinlerin Gazabıyla Yüzleşiyor

Çoğu Hollywood çifti gibi, ikisi de magazin dergilerinde çeşitli dedikodulara ve söylentilere konu oldu. Mayıs 2019'da, Dedikoducu Polis çiftin boşandığına dair bir hikayeyi çürüttü . İddia edilen bir kaynak, Reynolds'un Lively ile evde gergin bir süre boyunca eski karısı Scarlett Johansson'u destek için çağırdığını iddia etti. Bu hikayeyi o sırada bozduk ve açıkça ikisi arasında gerginlik yok ve çok mutlu bir evlilikleri devam ediyor.

Sahte çiftin boşanmanın eşiğinde aslında çok magazin dergilerinde. Geçen Kasım, TAMAM MI! gidişatı tersine çevirdi ve dedikodu medyasının Lively ve Reynolds'un evliliklerini 'kurtardıklarını' iddia ederek kaç kez yanıldığını açıklamaya çalışan sahte bir makale yayınladı. Boşanmanın eşiğinde değildikleri için, magazin gazetesinin ima ettiği gibi evliliklerini kurtarmaya ihtiyaçları yoktu. Dedikoducu Polis derginin karmaşasını temizledim .