Sarah Hyland ve nişanlı Wells Adams tüm zamanların en milenyum buluşması vardı. Modern aile oyuncu ve eski Bekarlığa veda yarışmacı, Adams'ın barmen rolü sayesinde ilk kez bir araya geldi. Cennette Lisans. Şimdi çift, Hyland'ın bariz susuzluk tweetleri yüzünden evlenmeye hazır.

Hyland, ilk kez 12. sezonunda yarışmacı olarak göründüğünden beri Adams hayranıydı. Bekarlığa Veda . Hyland, podcast sunucusuna dönüşen eski radyo DJ'ine olan susuzluğunu gizlemek için hiçbir şey yapmadı. 'Ugh! @WellsAdams erkeklere bir Lord of the Flies referansı yapıyor herkese anlatsın ??? #knewhewasthebestfromthart #menwhoreadarehot ' Hyland tweetledi 2016'da Adams sezonunda. 'Ayrıca @WellsAdams, Chad'i Voldemort ile karşılaştırdı. #potterheadsarethebest ' o tweet attı kısa bir süre sonra.Adams'ın oyuncu kadrosuna katılmasına kadar değildi. Cennette Lisans bir barmen olarak ikisinin nihayet bağlandığı. Hyland, en sevdiği eski yarışmacıyı barın arkasında görmenin heyecanını tweetledi. Wells derhal yanıt verdi.

Modern aile Oyuncu hemen kendi sinsi bir yorumuyla cevap verdi.

Wells Adams, şutunu DM'lerde vuruyor

Sarah Hyland, flörtün sonunda zaman çizelgesinden doğrudan mesajlara geçtiğini açıkladı. ziyaret Jimmy Kimmel Canlı . Hyland, Jimmy Kimmel'e, ''DM'lere kaymak gibi o memleri gördünüz mü?' DM'lerime girdi, 'dedi. Hyland, Adams’ın doğrudan tavrından etkilendi. 'Bekardım, belli ki ...' Çok ileriye gidiyorsun ve bu seksi ve agresif değil, ama çok kendinden emin ve seksi ve bundan hoşlanıyorum. '

Adams, Hyland'den böyle bir tepki almak için hangi mesajı gönderdi? 'Bir dahaki sefere Los Angeles'a geldiğimde, seni içki ve tacos için dışarı çıkaracağım,' dedi Hyland. Tam anlamıyla ve kendini beğenmişlik ve güven sınırında mükemmel bir dengeye sahip. Tacos teklifi Adams'a fazladan puan kazandırdı. Hyland, ikisinin de tacos takıntısı sınırındaki bir sevgiyi paylaştığını itiraf etti. Gerçekten cennette yapılan bir eşleşmedirler.

Popüler sitcom'a başladığından beri Modern aile Hyland bazen magazin dergileri tarafından hedef alınır. 2018 yılında Star bunu bildirdi Hyland ve ekrandaki kız kardeşi Ariel Winter, daha sonra birlikte bir realite şovu yapmak istedi. Modern aile Bitti . İki aktrisin hit gösteri bittikten sonra kariyerlerinin geleceği konusunda endişelendiğini iddia eden bir kaynak, çıkışa onları ayakta tutmak için bir realite şovu fikrine intiklerini söyledi. Dedikoducu Polis Winter'ın temsilcisini kontrol etti ve bize hikayenin tamamen 'saçma' olduğunu söyledi. Hyland’ın kampındaki bir kaynağa da ulaştık ve benzer şekilde bir realite şovunun yıldızın geleceğinde olmadığına dair bize güvence verdik. Belki bu magazin dergileri kaynaklarına bakmalı. Kötü bilgiler nedeniyle bu kadar sık ​​yanlış haber almak utanç verici olmalı.