Cinsel suistimal iddialarının ardından filmin çekimleri kısa süreliğine durduruldu. Cennette Lisans Dördüncü sezonunda, etkilenen politikalar değişti her parçası Bekâr imtiyaz . Yıllarca, romantik gerçeklik şovunun kadrosunun dramayı geliştirmek için likörle karıştırıldığına dair söylentiler vardı, ancak sunucu Chris Harrison onları kapattı. Dizide alkol tüketimi söz konusu olduğunda perde arkasında gerçekte neler olup bittiğine ve 2017 skandalından bu yana serinin hangi adımları attığına ışık tuttu.

The Cennette Lisans skandal, iki eski yarışmacı Corinne Olympios ve DeMario Jackson etrafında toplandı. Bir yapımcı, kamera önünde gerçekleşen sarhoş bir cinsel ilişkiye tanık oldu ve üretimi durdurmaya karar verdi. Yakında suistimal olmadığı sonucuna varan bir rıza sorunu olup olmadığını belirlemek için dahili bir soruşturma yapıldı. Yine de hem Olympios hem de Jackson gösteriden çıktı.Corrine Olympios, Cennette Bekarlığa Nelerin Düştüğünü Açıkladı

Olimpiyatlar daha sonra söylendi İnsanlar Aldığı ilaçla alkolü karıştırdığı için karşılaşma sırasında “ciddi bir bayılma” yaşadığını belirtmiştir. 'İlaç alırken biraz fazla içtim' diye hatırladı. 'O kadar fazla içmemeli ve farklı alkolleri karıştırmamalıydım. Sahip olduğum tek pişmanlık çok fazla içmeme izin vermek - işte bu. ' Durum dahili soruşturmacılar tarafından açıklığa kavuşturulmuş olsa da, böyle bir olayın bir daha yaşanmamasını sağlamak için kısa süre sonra değişiklikler yapıldı.

Tartışmanın haberi geldikten kısa bir süre sonra, Harrison ile konuştu The Hollywood Reporter nasıl olduğuna dair bazı söylentiler hakkındaki havayı Bekâr ve spin-off'lar çalıştırıldı. Harrison çıkış noktasına 'Bu şovun büyük bir yanılgısı - onu [alkol] itiyoruz ve buna ihtiyacımız var ve onu istiyoruz,' dedi. Ama bu bize gerçekten yardımcı olmuyor. Birinin baştan savma sarhoş olması ve bunun dışında olması bize iyi televizyon vermez. ' Nitekim, programcılar yarışmacıların 'aklı başında olmalarını ve bize gösterecek daha iyi bir hikaye vermelerini' tercih ettiler. Şovun politikalarında değişiklikler yapılmış olsa da Harrison, kendilerinden beklenen 'dünyayı sarsan' türden olmadıkları konusunda ısrar etti. 'Hatalarımızdan gerçekten ders aldık, ancak gerçekten büyük hatalar yapılmadı,' Lisans / ette ev sahibi açıkladı.

Cennette Lisans yeni politikalar uyguladı

Amanda Stanton, o sezonki yarışmacı arkadaşlarından biri. Cennette Lisans , Olympios ve Jackson’ın gösteriden ayrılmasından sonra meydana gelen değişikliklere ilişkin daha fazla ayrıntıyı ortaya çıkardı. İle konuşmak Bu gece eğlence , Stanton söylentileri doğruladı göstericiler tarafından saatte en fazla iki içki uygulandı.

Ayrıca yarışmacıların geceyi birlikte geçirmelerine izin verilmeden önce yapımcılara danışılması gerekiyordu. “Eğer [özel] bir odaya girecekseniz, ikiniz de [bir yapımcı bulmanız ve] bunu yapmak istediğinizi söylemeniz gerekiyordu, sırf ekstra ihtiyatlı olmak için. Biraz tuhaf, ama mantıklı, ”dedi Stanton çıkışa. 'Birisi odaya sormadan girerse, oraya gelip size sorarız' gibiydiler, bu yüzden onları önceden bulmanız daha az tuhaf olur. ' Görünüşe göre bu kurallar, her iki tarafın da rızasının doğrulandığından emin olmak için uygulamaya konulmuştu. Gösterinin Olympios / Jackson tartışmasıyla yaşadığı sıkıntılardan sonra, güvende olmanın üzgün olmaktan daha iyi olduğunu anladılar.