anne Hathaway ve onun kocası, Andrew Shulman , 2012'den beri evlidir. Çift, 2008'de çıkmaya başladı ve Big Sur California'da 150 konuk arasında özel bir törenle evlendi. Son zamanlarda oyuncu, bir süre kısırlıkla mücadele ettikten sonra ikinci çocuğunun doğumunu duyurdu. Buna rağmen oyuncu ve kocasının başarılı bir Hollywood evliliği var gibi görünüyor. Prenses Günlükleri star hiçbir zaman özel hayatı hakkında çok konuşacak biri olmadı. Ancak iş kocasına gelince, onun hakkındaki hislerini tutamıyordu.

Shulman aynı zamanda James Banks Design adlı bir mücevher markasının ortak sahibi olan bir aktör ve iş adamıdır. Shulman birçok projede yer aldı, en önemlisi Batı kanadı , American Dreams , ve Ricki ve Flash . Shulman ayrıca karısıyla filmlerde çalıştı. İkili filmlerin yapımcılığını üstlendi: Birinci Şarkı ve Duş . Hollywood'da birlikte çalışan çiftler söz konusu olduğunda, bazen çatışmalara neden olabilir. Hathaway için bu gerçeklerden daha uzak görünemezdi.Anne Hathaway ve Andrew Shulman’ın Romantik Aşk Hikayesi

Hathaway, Shulman'ın onunla tanıştığı an 'hayatının aşkı' olduğunu bildiğini açıkladı. Çift, Palm Springs Festivali'nde tanıştı ve ortak bir arkadaşları vardı. Hathaway o arkadaşına Shulman'ın evleneceği adam olduğunu söyledi. Ona karşı çok dürüst davrandım. Onunla tanıştığım andan itibaren hayatımın aşkı olduğunu biliyordum. Ayrıca onunla daha kötü bir zamanda karşılaşamayacağımı da biliyordum ... Onunla gülünç bir eğlenceye güvenmemi sağladım, 'Hathaway ile bir röportajda söyledi Bazaar Dergisi .

Hathaway ayrıca kocasına 'onu değiştirdiği' ve kendisini daha rahat hale getirdiği için kredi veriyor. 'Rahatça dünyada olma yeteneğimi değiştirdi. Sanırım şimdi kabul gören anlatı, kadınlar olarak kimseye ihtiyacımız olmadığıdır. Ama kocama ihtiyacım var. Eşsiz ve özel sevgisi beni değiştirdi, ”diye fışkırdı Hathaway. Çiftin arkadaşları aynı fikirde görünüyor! Filmde oynadıktan sonra aktrisin çok yakın arkadaşı olan Emily Blunt Şeytan Marka Giyer birlikte, söyleniyordu Shulman [Hathaway’in] 'en büyük başarısı' olmuştur.

Hathaway’in eski bir kosteri olan Jason Sudeikis de aynı duygulara sahipti. Sudeikis, 'Başkalarının onun hakkında ne düşüneceği ve hissedebileceği konusundaki kısıtlamalardan vazgeçtiğini görmek güzeldi,' diye yorum yaptı. Çiftin sadece birbirlerinden değil, arkadaşlarının da desteğine sahip olması harika.

Şubat 2018'de, TAMAM MI! iddia etti Shulman ve Hathaway evliliklerinde sorunlar yaşıyorlardı. .Gazeteci, Hathaway film çekerken çiftin nerede yaşayacağı konusunda kavga ettiğini bildirdi. Dedikoducu Polis rapora baktı ve yanlış olduğunu keşfetti. Bize eşlere 'nerede çekim yapması gerekebileceğine bağlı olarak her iki kıyıda eşit zaman geçirin' diyen aktrisin temsilcisine ulaştık. Magazin gazetesi dedikodu bezlerini satma çabasıyla sadece anlaşmazlık yaratmaya çalışıyordu.