anne Hathaway prenseslik günlerinden beri uzun bir yol kat etti. The Prenses Günlükleri aktris daha olgun ve düşündürücü rollere dönüştü ve ölen Fantine rolüyle ilk Akademi Ödülü'nü kazandı. Sefiller . Bu yıl Hathaway filmde rol alacak. Cadı s, aynı adlı romana dayanmaktadır. Böylesine yoğun ve zorlu bir kariyerle, durmaya niyeti yokmuş gibi görünüyordu. Ancak Hathaway, en önemli rolü nedeniyle değişiklikler yaptı: anne olmak.

Anne Hathaway’in En Önemli Rolü

Oyuncunun kocası, iş adamı ve oyuncu Andrew Shulman ile iki çocuğu var. Shulman ve Hathaway Eylül 2012'de evlendi dört yıl çıktıktan sonra. İlk oğulları Jonathan Mart 2016'da doğdu. İkinci oğulları Jack, geçen Kasım ayında doğdu.Anne olmak oyuncuya kesinlikle hayata yeni bir bakış açısı kazandırdı. Anne Hathaway'in çalışırken, sette bile belirli annelik ihtiyaçlarını karşılamaktan başka seçeneği yoktu. Çekerken Okyanuslar 8 Aktris, oğluna pompalayabilmek için ara vermesi gerektiğini hatırladı ve rol arkadaşlarının her şey boyunca geri döndü. 'Çok mutluydum çünkü emziriyordum ve o an' Bunu yapmak için olumlu bir ortam olacak mı? 'Diye düşündüm. Herkes harikaydı ve anladılar,' oyuncu söyledi Şekil .

Oyuncu annelikten çok şey öğrendi

Anne Hathaway dergiyle yaptığı ayrı bir röportajda, anne olmadan önce belirli bir programa alıştığını belirtti. Oğlumu doğurmadan önce, programımı doldurmak için bu baskıyı hissettim. Çalışmıyor olsaydım, zaman kaybediyormuşum gibi hissettim. Artık yılımda aralar toplamam gerektiğini biliyorum ve işe müsait olmadığım zamanlar oluyor çünkü onunla evde olmak benim için önemli. ' oyuncu dedi .

Yapması gereken ayarlamaları ve bunun şimdi ona nasıl daha fazla denge sağladığını ve şimdi daha fazla zamanı olduğunu açıklayarak devam etti. Bu yüzden çok daha az alışveriş yapıyorum. Ben daha çok yemek yapıyorum. Ben çok daha fazlasını okudum. Ben çok daha fazla yazıyorum. Ben çok daha fazla iletişim kuruyorum. Benim için önemli olan şeylere daha fazla zaman ayırıyorum çünkü aniden daha fazla zamanım oluyor ”dedi Hathaway.