HollywoodLife başka bir sahtekarlık yaparken yakalandı selena Gomez hikaye. Daha önce kendisi hakkında başka gerçek olmayan makaleler ürettiği için tutuklanan site ve The Weeknd , şimdi Gomez'in bir 'neşe paketi' beklediklerini bildirerek 'güldüğünü' iddia ediyor. Tabii ki, gerçek dünyada Gomez hamile olmadığını biliyor, bu yüzden şu ya da bu şekilde yanıt vermesi için bir neden olmayacaktı.

Her neyse, sözde bir 'kaynak', itibarsız sitede, 'O ve Abe'nin bir aile kurma arzusu veya niyeti yok' diyor, çünkü her iki sanatçı da 'çok daha fazla yerleşik olmadan bir aile kurmak istiyor. , evli bahsetmiyorum bile. ' Yanlış söylentiler yayan sanrısal çıkış, 'Selena hikayelerin onu bir parça rahatsız etmesine izin vermiyor' diye ekliyor. Blogun görünüşte uydurma 'kaynağı', şu anda bebek planları olmasa da, 'O ve Abe birlikte çılgınca mutlular' diyor.Garth Brooks verändert die Ego-Musik

Ve Dedikoducu Polis bu yüzde 100 uydurma hikayeye çılgınca gülüyor. Başlangıç ​​olarak, HollywoodLies'deki aptallar, bilindiği gibi, yalnızca tüm raporu oluşturmakla kalmadı, aynı zamanda The Weeknd'in adının Abe değil, aslında Abel olduğunu da sahte alıntılar hazırlarken fark etmediler. Ve makalenin tamamen uydurma olduğunu bilenler de biz değiliz. Gazeteci olmayan sitenin kendi okurları bile bloga 'yalanlar' ve 'bs' için yorumlar bölümünde (aşağıda) sesleniyorlar.

Yine de herkesin bildiği gibi Dedikoducu Polis her şeyi gerçek kontrol eder. Öyleyse, bu sahte HollywoodLies makalesinin nasıl ortaya çıktığını açıklayalım. Sitenin, doğru olsun ya da olmasın, diğer kuruluşların raporlarını alma ve bu hikayelerden benzersiz açılardan yararlanma alışkanlığı var. Bu durumda, sonra Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için aynı derecede güvenilmez RadarOnline'ı bozdu Gomez, The Weeknd'i bebeğine hamile bırakarak 'tuzağa düşürmeye çalışıyordu' HollywoodLife'daki çöpçüler sıyrıklarımızı aldı ve sahte bir tabak servis etmeye çalıştı.

ist vin diesel wirklich schwul

Ama hepsi yalan. Ve eğer Gomez herhangi birine 'gülüyorsa', kötü şöhretli güvenilmez webloid'e ait. Gibi Dedikoducu Polis önceden rapor edildi, Gomez, HollywoodLife'ı 'en kötü' olarak nitelendirdi 2015 röportajında İlan panosu sitenin hikayeler uydurma eğilimi nedeniyle. Ne yazık ki, çıkış zamanla kötüleşti, daha iyi değil gibi görünüyor.

HollywoodLife Selena Gomez

(HollywoodLife)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.