HollywoodLife yalan söyleyerek yakalandıktan sonra takla atıyor selena Gomez İle 'nin doğum günü kutlamaları The Weeknd . Daha da kötüsü, webloid, önceki fabrikasyonlarının yanlış olduğunu bile kabul etmemiş olmasıdır. Ve bundan daha da kötüsü, sitenin tekrar yalan söylemeye devam etmesi. Dedikoducu Polis neler olduğunu açıklayabilir.

Gibi Dedikoducu Polis HollywoodLife haftalarca ısrarla Gomez doğum gününü The Weeknd ile Paris'te geçirecekti. . Haziran ortası gibi erken bir tarihte, site, 'The Weeknd’in Selena Gomez’in Doğum Günü İçin Romantik Paris Planları' başlıklı, sözde 'özel' bir başlık yayınladı. Bunu, geçen bir buçuk ay boyunca, hepsi hemen hemen aynı şeyi söyleyen birkaç benzer hikaye izledi: Weeknd, Gomez'in doğum gününü Paris'te onunla geçirmesini planlıyordu.'Selena Gomez & The Weeknd: The Romantic B-Day Holiday He's Planning For Her', 12 Temmuz'da bir manşet okudu ve şöyle diyordu: ''Starboy' şarkıcısı onu City of Love - Paris'e götürmeyi düşünüyor! ' 17 Temmuz'da 'The Weeknd, Selena Gomez'in Doğum Gününü Paris'te Kendisiyle Geçirmesini İstiyor: Nasıl Kutlamak İstiyor' başlığını taşıyordu. Ancak Dedikoducu Polis Gomez doğum gününde, Paris ve The Weeknd'den binlerce mil uzakta ABD'deydi.

Sahte çıkış bir yalan ağına takılmıştı. Peki, çevrimiçi yayın ne yaptı? Önceki 'ayrıcalıklarını' tamamen görmezden geldi ve The Weeknd'in doğum gününden sonraki güne kadar Gomez ile nasıl olmadığına dair yeni hikayeler yazdı. İlki, 'The Weeknd Paris'ten Ayrılırken, Selena Gomez ile Los Angeles'ta Doğum Sonrası Brunch'ı Almak İçin' başlığıydı. Makale, Gomez'in doğum gününü onunla Paris'te geçireceğini iddia eden önceki gönderilerinden bahsetmiyordu.

Bu sinir bozucu, ama daha da sinir bozucu olan şey, webloid'in yeni bir hikaye uydurmak için uygun görülmesidir. Pazar günü yayınlanan bir 'özel' in manşetini 'Özel Şef, Roses & More ile Selena için Weeknd'in Planlama' Süper Romantik 'B-Günü Akşam Yemeği' ilan etti. Kitapta, sözde 'içeriden' biri, 'Bu gece için süper romantik, özel bir akşam yemeği planlıyor.' Bu sözde kaynak ayrıca, 'Abel, Selena'nın en sevdiği şeyleri pişirmesi için özel bir aşçı tuttu ve yemek odasını mum ve güllerle dolduracak' dedi.

Ama Pazar gecesi gerçekte ne oldu? Gomez ve The Weeknd, evde kişisel bir şefle özel bir akşam yemeği yemedi. Oldukça halka açık bir tane vardı. İddia edilen “planların” aksine Soho House'a gittiler. Yine de HollywoodLies yanlış olduğunu kabul etmedi. Site Pazartesi günü 'Selena Gomez & The Weeknd, 25. Doğum Gününü Romantik Los Angeles Yemeği - Pics ile Kutladı' dedi. Daha önce olduğu gibi, tamamen farklı bir şey söyleyen 'özel' den söz edilmemişti.

Özetlemek gerekirse, HollywoodLies'teki olaylar dizisi: Gomez ve The Weeknd’in Paris planları hakkında yalan söyleyen çok sayıda 'özel' hikaye. Sonra, önceki yanlış raporlarını kabul etmeden gerçekte ne yaptıklarını anlatan bir hikaye. Sonra Gomez’in doğum günü için yeni planlar hakkında başka bir 'özel' hikaye. Ve sonra, yine yanlış olduğunu kabul etmeden gerçekte ne yaptıklarını anlatan başka bir hikaye. Dedikoducu Polis , çıkışın çifte yakın gerçek kaynaklara sahip olmadığını defalarca kaydetti. Bunu herkes için fazlasıyla açık hale getiren bu gibi durumlardır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.