HollywoodLife düzenli olarak yalan söyleyerek yakalanır selena Gomez ve Justin Bieber . Bu son örnek, Pazartesi’nin Met Gala'sını içermektedir. Dedikoducu Polis fabrikasyonları ortaya çıkarabilir.

Cumartesi günü site, 'Selena Gomez, Justin Bieber'ın Met Galasına Kadar Randevusu Olmasını İstiyor:' Onu Özlüyor 'başlığıyla' özel 'olduğu iddia edilen bir haber yayınladı. Selena, işlerin farklı olmasını ve Justin ile Met'e gitmesini diliyor. ' Onu çok özlüyor ve şu anda gitmeyi tercih edeceği kimse yok, ”diye ekledi görünüşte inandırıcı' kaynak '.Dedikoducu Polis adresindeki bağlantılarımız aracılığıyla öğrendik Vogue Bir politika meselesi olarak davetli listesiyle ilgili rekora yorum yapamayan, Bieber derginin büyük etkinliğinde yer almayacaktı. Bu yüzden, yıldızlarla dolu olay onsuz gerçekleştiğinde blogun ne yapacağını merak ediyorduk. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, web sitesi anlatısını tamamen değiştirdi.

İlk olarak Gomez'in Bieber'ın baloda randevusu olmasını istediğini iddia ettikten sonra, çevrimiçi yayın şimdi Salı günü 'tek başına gittiği ve bu yıl bir erkek getirmediği için rahatladığını' iddia eden yeni bir hikayeyle takla atıyor. Burada sözde bir 'kaynak', Gomez'in 'Met Gala'ya tek başına gittiği için çok mutlu olduğunu çünkü kimsenin onunla gitmeyi hak etmediğini' iddia ediyor. Şarkıcı-aktrisin o zamanki erkek arkadaşı The Weeknd ile 2017 toplantısına katıldığına dikkat çeken bu iddia edilen bahşişçi, 'Met Gala'ya her yıl bir erkekle gittiği bir tema haline getirmek istemedi.'

Ancak, çıkışın sadece üç gün önce iddia ettiği şey bu değildi. HollywoodLies, sahte hikayeler uydurma eğilimi nedeniyle lakaplı olduğu için, Gomez'in Bieber'ın kendisine eşlik etmesini istediğini ve özel gece için onun 'ideal arkadaşı' olduğunu vurguladı. Şimdi sitenin kendisine katılmayı 'kimsenin hak etmediğini' düşündüğünü iddia etmesi ile nasıl bir ilişki kuruyor? Basitçe söylemek gerekirse, Bieber galaya katılmadıktan sonra, yeni anlatımı bariz bir şekilde eskisiyle çelişse de, blog rotasını değiştirdi. Aşağıdaki çelişkili başlıklara bakın.

Web sitesinin gerçekten 'içeriden' biri veya 'kaynağı' olmadığı aşikardır, aksi takdirde hikayeleri tutarlı ve doğru olur. Ve bunun gibi olaylar, Gomez'in HollywoodLies'i 'en kötü' olarak adlandırmasının nedenidir. ile bir röportajda İlan panosu . Zaman, prizin ne zaman yalan söylediğini de kanıtlama eğilimindedir.

Örneğin, Şubat sonu ve Mart başında, yayın, Bieber doğum gününü Gomez ile geçiriyor , onun özel gününde ayrı oldukları anlaşıldığında bu hikayeyi terk etmeye zorlanmadan önce. Site, benzer şekilde, Mart ayında, iki gün boyunca iddia etmekten vazgeçtiğinde, kurgu yayarken yakalandı. Bieber ve Gomez, ayrı zaman geçirdiklerini iddia etmek için 'gizlice buluşuyorlardı' . Blogun haklı ya da dürüst olmayı umursamadığı çok açık. Görünüşe göre, gerçeklerden bağımsız olarak yalnızca hayranları ve arama motorlarını kandırmakla ilgileniyor.

(HL)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.