Dır-dir Hilary Duff Evliliği Matthew Koma yüzünden mücadele Lizzie McGuire yeniden başlatılsın mı? Bir tabloid, çiftin zor bir dönem geçirdiğini iddia ediyor, ancak söylenti yanlış. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre TAMAM MI! , yeni evliler Koma ve Duff, Disney'in yapımını çevreleyen dramdan dolayı evlilik sorunları yaşıyorlar + Lizzie McGuire canlanma serisi. Sözde 'içeriden' biri, magazin gazetesine, Duff'ın şovu çekmeye başlamak için 'heyecanlandığını', ancak 'personel değişikliklerinin ortasında' üretimdeki durmanın onu 'ciddi bir korkuya' sürüklediğini söyler.Kaynağa göre Duff, üretimdeki engellerin 'harap olduğunu' ve 'bunu çok kötü üstlendiğini ... Zavallı Matt onu neşelendirmeye çalışıyor, ancak son zamanlarda tepkisiz davranıyor.' Şüpheli ihbarcı sözlerine devam ederek, 'Gerçekten karamsar, bu yüzden o ve Matt tanrı bilir ne zaman randevu gecesi geçirmediler,' diye devam ederek, Duff'ın ailesinin 'evliliğe gerçek bir zarar vermeden önce bunu düzeltmesini söylediğini' ekledi .

Gazeteci, temel iddiasını desteklemek için gerçeğin belirli unsurlarından yararlanırken, yeniden başlayan dramanın Duff ve Koma’nın kişisel hayatı için sorun yarattığı teorisi tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis Duruma yakın, kayıtlarda konuşamayan, ancak raporun tamamen yanlış olduğunu bize garanti eden bir kaynağa ulaştı. Üretim, çıkış nedeniyle gerçekten ertelendi. Lizzie McGuire's orijinal yaratıcı Terri Minsky, Disney ile yaratıcı farklılıkların üzerine. Duff ayrıca Instagram üzerinden herkese açık bir şekilde canlanma farklı bir akış platformuna taşınacak dizinin Disney + 'ın izin verdiğinden daha fazla yetişkin temasını tartışmasına izin vermek.

Ancak bunun Duff’ın kişisel hayatı veya evlilik durumuyla hiçbir ilgisi yoktur. Bu isteği gönderdiği gün, Duff, kocasının grubundan en son müzik videosunun bir klibini yayınladı ,Winnetka Bowling Ligi. Ayrıca o videoda da yer alıyor ve buna gruptan 'en sevdiği şarkı' diyor. Sadece birkaç gün önce, farklı bir şekilde güldü bile Evliliklerinin 'çoktan sallantıda' olduğuna dair magazin dedikoduları. Açık yürekli bir Instagram hikayesinde, 'Apearantly (sic) Matt ve sorun yaşıyorum' diye yazdı. Henüz bana söylemedi ... Açıkçası, bu hikayenin ciddiye almaya değer hiçbir yanı yok.

Bir şey varsa TAMAM MI! aşklar, ünlülerin evlilik draması. Dedikoducu Polis Bu yılın başında magazin dergisinden bir hikayeyi çürüttüğünü iddia etti. Robert Downey, Jr. ve eşi Susan evlilik içi çekişme yaşıyordu. filmlerinin üzerinden Dolittle. Bir ay sonra, bunu iddia ettikleri için onları yakaladık. Jessica Simpson’ın kocası Eric Johnson yeni anılarından 'utandı' . Daha yakın zamanlarda, öyleydi Julia Roberts ve Danny Moder Evliliği sözde kesme bloğunda olan. Tüm bu hikayeler tamamen uydurma.

Kaynaklar

  • Otterson, Joe. 'Hilary Duff, Disney'den' Lizzie McGuire 'Revival'i Hulu'ya Taşımasını İstiyor.' Çeşit, 28 Şubat 2020.

  • Hilary Duff Instagram'da. 'Bil bakalım ne oldu? Kocam bugün en sevdiğim @winnetkabowlingleague şarkısını yayınladı!… ”28 Şubat 2020.

  • Corinthios, Aurelie. 'Hilary Duff, Matthew Koma Evlilik Sorunu Raporuna Eğleniyor:' Bana Henüz Anlatmadı '.' İnsanlar, 16 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Robert Downey Jr. ve Karısı Susan' Dolittle 'Filminde Evlilik Sorunları Yaşıyor mu?' Dedikoducu Polis, 1 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.