Ne olduysa Chris Tucker ? 'Daki ​​koparma rolünden Cuma çılgınca başarılı dünyasındaki ikonik rolüne Yoğun Saat Franchise, Tucker 1990'larda ve hakemlerde bir süperstardı. Ancak 2010'dan beri iki filmin hepsinde rol aldı. Bir zamanlar Hollywood'un en yüksek maaşlı oyuncusu olan bir adam için tuhaf bir hareket. Chris Tucker'ın nerede olduğunu ve şov dünyasından neden kaybolduğunu öğrenin.

Chris Tucker, 90'larda ve 2000'lerin Başlarında Hit Bir Film Yıldızıydı

Chris Tucker kariyerine, yerli Atlanta'sında bir gençken stand-up çizgi roman olarak başladı. 19 yaşında Los Angeles'a taşındı ve 1992'de Russell Simmons'ın müdavimiydi. Def Comedy Jam . Dizideki başarısı onu Bernie Mac ve Cedric The Entertainer gibi efsanelerin çağdaşı yaptı.Tucker’ın stand-up kariyeri, ona Ev Partisi 3 ve Dr. Dre, 2Pac ve Heavy D & The Boys için çeşitli müzik videoları. Ancak 1995 yılında, filmde oynayarak kariyerini bir sonraki seviyeye taşıdı. Buz küpleri komedi Cuma . Smokey rolüyle ona üç MTV Film Ödülü adaylığı kazandırdı: En İyi Komedi Performansı, En İyi Çığır Açan Performans ve En İyi Ekran İkili. 1997'de A-list statüsüne tırmanışına şu rollerle devam etti: Beşinci Element ve Quentin Tarantino’nun Jackie Brown .

1998'de birlikte başrol oynadı Jackie Chan içinde Yoğun Saat . Gişede 240 milyon doları aşan dost polis komedisinin beklenmedik başarısı Tucker için bir nimetti. 20 ve 25 milyon dolarlık ödeme günlerini emretti. Yoğun Saat Sırasıyla 2 ve 3, onu 2006'nın en çok kazanan aktörü yapıyor .

Tucker dünyanın tepesindeydi, bundan sonra olanların bazılarının kafalarını kaşıyan olmasının nedeni de buydu.

Chris Tucker Aniden Film Yapmayı Neden Durdurdu?

2001'de aynı yıl Yoğun Saat 2 serbest bırakıldı, Tucker göründü Michael Jackson’ın 'You Rock My World' için müzik videosu. Bundan sonra, 2007 sürümüne kadar zar zor görüldü. Yoğun Saat 3 . Filmin yapımında altı yıl geçti ve beklentiler yüksekti - belki de bu yüzden mükemmel derecede iyi bir proje sert eleştirilerle karşılandı.

mein 600 lb Leben Bernstein Rachdi

Tucker o zamandan beri yalnızca iki filmde rol aldı: Umut ışığı (2012) ve Billy Lynn’in İlk Yarı Yürüyüşü (2012). Elbette sahneden çekilmesinin tek nedeni kritik bir flop değildi. Peki, son 14 yıldır bu kadar düşük bir profil tutmasının nedeni nedir?

Tucker, 2017'de şunları söyledi: AZ Central köklerine dönüşle meşguldü.

Stand-up olarak başladım ve sonra film kariyeri o kadar hızlı başladı ki, onu arka plana koydum. Ama yine ön plana çıktı. Bu bir önceliktir. Bunu yapmayı asla bırakmadım, sadece ona çok fazla odaklanmadım. Ama üzerinde çalışman gereken bir şey. Gençken yaşadığımdan çok daha fazla hayat tecrübem var. Daha çok malzemem var. 'Def Comedy Jam' i yapan çocukluğumdan tamamen farklı bir insan olduğumu düşünüyorum. Film çekmeyi seviyorum ama stand-up'ımı yapmak için çalışıyorum. Öyle ya da böyle çalışıyorum.

Tucker, rolleri konusunda da oldukça seçiciydi. Ayrıntılı bir liste Akbaba parçaları geri çevirdiğini ortaya koyuyor Herhangi Bir Pazar , Ölümcül Silah 4 , ve Zincirsiz . 2015 raporuna göre Washington Post , Yoğun Saat yönetmen Brett Ratner bir keresinde Tucker'ın yaklaşık 100 milyon dolarlık projeyi geri çevirdiğini tahmin etmişti. Komedyen, Interrobang komedi podcast'inin bir bölümünde, 'Muhtemelen bu kadar çok şey var,' diye onayladı. 'Ama 100 milyon dolarlık harika deneyimlerim var.'

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ctuckerworld (@christucker) tarafından paylaşılan bir gönderi

Chris Tucker Hıristiyanlığı Buldu

Tucker’ın ortadan kaybolmasının bir başka açıklaması da dini inancına olan yenilenmiş bağlılığıdır. Pentekostal bir Hıristiyan evinde büyüdü ve Karmaşık 90'ların ortasında yeniden doğdu. Dilini temiz tutmayı tercih ediyor, bu da rol seçimlerini sınırlıyor. Belki de bu yüzden materyali kontrol edebileceği ayağa kalkıyor.

İle konuşmak Georgia Straight Tucker, 2014'te inancının komedisini nasıl etkilediğini düşündü.

Warum endete die TV-Show Jessie?

Hristiyan olmak komedide bana yardımcı oluyor. Normalde, çizgi romanların çoğu kolay şeyler hakkında konuşur - belki küfür etmek ya da kaba bir şey söylemek. Hala komik olan ve şehvetli olmayan bir şey bulmak için daha derine inmem gerekiyor. Daha zordur. Meydan okumayı seviyorum… Komedi kulüplerine gidiyorum ve bu 'Pekala, ne kadar şehvetli olabilirsin?' Ve bu benim için o kadar da komik değil. Benim için komik olan, yaratıcı olmak ve aklıma gelmeyen şeyler hakkında konuşmak.

Chris Tucker da Büyük Vergi Sorunları Yaşadı

Tucker, IRS ile ilgili bazı sorunlar nedeniyle de geride kaldı. 2011 yılında, TMZ Sam Amca'nın bir yıl önce kendisine haciz verdiğini bildirdi. Tucker'ın birkaç yıl boyunca gelir vergisi ödemeyi atladığı iddia ediliyor - maaş gününü aldığı 2001 dahil Yoğun Saat 2 . 11,5 milyon dolara kancanın ucundaydı. 2014 yılında Forbes 2.5 milyon dolarlık ikinci bir hacizle vurulduğunu ve toplam borcunu 14.068.047.50 dolara çıkardığını bildirdi.

Tucker için bir temsilci söyledi CNN , 'Chris Tucker herhangi bir yeni vergi yılı yaşamadı. IRS'nin cari haciz başvurusu, zayıf muhasebe ve işletme yönetiminden kaynaklanan dört yıl süren bir denetimin sonucuydu. ' Sözcü, davanın çözüldüğünü ve Tucker'ın IRS ile bir anlaşmaya vardığını iddia etti.

Umarım komedyen dersini almıştır. 2015 Netflix özelinde, Chris Tucker: Canlı , izleyicilerine, 'İşine dikkat et dostum ve insanları dinleme. Kendi işini yap. Kimi dinlediğinize dikkat edin, çünkü son kez Wesley Snipes'in vergilerim konusunda bana yardım etmesine izin verdim! '

Dünya Tucker'ı ekranda görmeyi özlese de, devasa bir spot ışığı olmadan işini yapmaktan tamamen memnun görünüyor. Bununla birlikte, söylentiler Yoğun Saat 4 yıllardır yüzüyor. Tucker kendisi bile alevleri körükledi. 2019 Instagram tease . Geri döndüğünde ve geri döndüğünde, halkın onu tekrar karşılayacağına ve gülmeye hazır olacağına hiç şüphe yok.