Jana Duggar 30 yaşında, biraz göze çarpan ailesinde. Çocuklarının genç evlenmeleriyle tanınan Duggar ailesinin reisi ve ana reisi Jim Bob ve Michelle, şimdiye kadar sekiz çocuğuyla evlendi. Başka bir realite yıldızı tarafından 'kurduğu' hayran teorisi doğruysa, bekar Jana'nın kendi başına bu yönde ilerlediğine dair bir söylenti var.Lawson Bates, of Bates Büyüyor şöhret, Jana ile flört ettiği söylenen adam. Bu söylentiler, Lawson’un kız kardeşi Carlin Stewart’ın Lawson, Jana, Carlin ve Jana’nın 14 yaşındaki kız kardeşi Johanna’nın oyun kağıtlarıyla ilgili hikayesine bir video yüklemesinden sonra başladı. Arkadaşlar ve aile arasındaki dostça bir kart oyunu önemli görünmese de, bazı taraftarlar çevrimiçi olarak bunun aslında bir kur yapma olduğuna dair bir işaret olduğunu teorileştirdiler.Jana Duggar’ın kur yaptığına dair ipuçları var

Duggar ailesi, kur yapma konusunda katı kuralları takip eder ve bu kurallardan biri, bir Duggar kardeşinin randevularda bir refakatçi olarak hareket etmesi gerektiğidir. 21 yaşındaki Carlin, Jana’nın 22 yaşındaki küçük kız kardeşi Joy-Anna’nın arkadaşıdır. Bates ve Duggar aileleri yakın olsalar da, Jana'nın genç kız kardeşi ve küçük kız kardeşinin arkadaşıyla takılması biraz sıra dışı görünüyor. Çevrimiçi teorisyenlere göre, ziyaretin amacı aslında Lawson ve Jana arasındaki kur yapmanın bir parçasıysa, her şey mantıklı.

Sevgililer Günü'nde Lawson, hâlâ Prenses Charming'in peşinde olduğuna dair önemli bir ipucu verdi. Zarif bir mavi takım elbise ve uzun saplı kırmızı bir gül tutan, a la Bekâr , Lawson altyazılı Instagram fotoğrafı tatlı bir mesajla. Merhaba, Sevgililer Gününe geç kaldım ama görünüşe göre kız arkadaşım da. Lawson bu tatlılığı biraz şımarıklıkla takip etti ve şöyle yazdı: 'Bilgin olsun, gülün soluyor, bu yüzden lütfen kendini bir an önce tanı.'Bay Doğru'yu beklemek, kelimenin tam anlamıyla beklemek anlamına gelmez

Jana da romantik beklentileri konusunda iyimser. Bir ile röportaj Güzelliğin Tacı , Jana hala aşkı aradığını itiraf etti ve Bay Doğru'yu beklemenin getirdiği mücadelelerden bahsetti. 'Yakışıklı Prens'in gelmesini beklemenin nasıl bir his olduğunu biliyorum. Hala bekliyorum. Beklemek her zaman kolay değildir. ' Yine de Jana, bir erkeğin kendi yönüne bakmasını beklerken oturup başparmağını döndüren bir tip değildi.

'Ancak beklemek, oturmak ve kelimenin tam anlamıyla beklemek anlamına gelmez ... Zor veya cesaret kırıcı bir gün geçirdiğimde, başka birini kutsamanın veya ona hizmet etmenin yollarını aramaya çalıştığımı fark ettim. Ve karşılığında, genellikle beni kutsar ve cesaretlendirir! ' Lawson ile olan bu sözde flört işe yarasın ya da yürümesin, Jana'nın gayet iyi olacağı kesindir.