2004 yılında, Nickelodeon ilk kez popüler gençlik şovunu yayınladı, Drake ve Josh . Sitcom başrolde Drake Bel ben ve Josh Peck , isteksiz üvey kardeşler oynayan. Gösteri, dört sezon sonra 2007'de sona erdi ve Bell ve Peck, gösteriden sonra kendi kariyerlerine odaklanmak için devam ettiler. Bell bir şarkıcı ve müzisyen ve hatta şov için söylenen temayı seslendirdi.Gagalama başlangıçta odaklanmış açık oyunculuğu kariyer ve bazı filmlerde ve televizyon şovlarında rol aldı, ancak o zamandan beri daha çok YouTube için videolar oluşturmaya odaklandı. Bell ve Peck'in düştüğü veya gösterinin sonunun ikisi arasında uzun süredir devam eden bir kan davasının nedeni olduğuna dair birkaç internet söylenti vardı. İşte eski kurgusal kardeşler hakkında bilmeniz gerekenler.Drake Bell ve Josh Peck arasında ne oldu?

Gaga ve Çan şovlarının yaratılmasından önce arkadaşlardı , t olarakİkisi başrolde Amanda Gösterisi birlikte. Serilerine götüren skeç gösterisindeki kimyasıydı. Açık Drake ve Josh karakterleri kısa süre sonra çok yakın bir bağ geliştirse de ikisi zıt kutuplarla oynadı. Bu bağ gerçek hayatta da belirgindi. Şovun başarısı, gösterinin iptal edilmesinden sonra iki film doğurdu.

Zamanında önemli miktarda kilo veren Josh Peck Drake ve Josh , Nickelodeon günlerinden ayrıldıktan sonra daha olgun roller üstlendi. Peck, aşağıdakiler dahil birkaç filmde rol aldı: Düğün Zili , Kronik Metropolitan , ve Ne ayak . Peck, 2015 yılında kısa ömürlü şovun ana rolünü üstlendi. Büyük baba , John Stamos'un karşısında .Drake Bell, çocukluk köklerine sadık kaldı ve Timmy Turner'ın canlı aksiyon versiyonunu oynadı. Oldukça Garipler filmler. Bell daha sonra animasyon dizisinde Peter Parker / Spider-Man için ses sağladı. İnanılmaz örümcek adam Disney XD'de. Şarkıcı ayrıca 2006 ve 2014'te albümler yayınladı.

2017'de Peck, uzun süredir kız arkadaşı olan Paige O ’Brien ile evlendi. Oyuncu haberleri Instagram'da paylaştı, ancak hayranlar Bell'in orada olmadığını hemen fark etti. Şarkıcı, evliliklere davetiye almamaktan duyduğu hayal kırıklığını kamuoyuna açıkladı ve pek çok kişinin ikisinin kötü şartlarda olduğunu iddia etmesine yol açtı.

'Sarıl bana kardeşim!'

Ancak Josh Peck, ikisi arasında herhangi bir sorun olmadığı konusunda ısrar etti. Düğününden yıllar önce eski rol arkadaşıyla konuşmadığını, bu yüzden Drake Bell'in davet edilmediğini söyledi. Yarı dramatik an, Bell'in konuk oyuncu olarak sahneye çıkmasıyla netleşti. Büyük baba ve daha sonra sosyal medyada ilk çocuğunu beklediğini duyuran Peck'i tebrik etti.'Tebrikler!' Bell yorumladı Peck’in bebek duyurusunda , yeni babanın 'Teşekkürler kardeşim!' Peck yine de ikisinin gösterisinden klipler paylaşıyor, bu yüzden açıkça kötü kan yok. İkili bir kez daha kardeş gibi görünüyor.

Josh Peck, bir YouTuber olduktan ve YouTube devi David Dobrik ile birlikte kendi yaşam tarzı kanalını başlattıktan sonra çok daha büyük bir başarı yakaladı. O ayrıca Disney + yeniden başlatılmasında da rol alacak nın-nin Turner ve Hooch . Bu arada Bell, yeni bir albüm çıkardı ve şu anda piyasaya sürülmesini tanıtmak için turneye çıkıyor.

2019'da Drake Bell, bir Drake ve Josh eserlerinde yeniden başlat. “[Dizi], sizin üniversite yıllarını veya onun gibi bir şeyi bildiğinizden çok daha yaratıcı, çok daha havalı olacak. Geri döneceksek, havalı bir şey olması gerektiğini biliyorduk. Hayranların ne düşündüğünü görmek beni heyecanlandırıyor, 'Bell yeniden başlatma hakkında belirtti . Olası şov hakkında başka haber yok, ancak yine de gelecekte olmasını umuyoruz. En azından belki onu GameSphere'imizde izleyebiliriz!