İddia eden bir rapor ortaya çıktı Kylie Cosmetics yaratıcısı ve Instagram etkisi Kylie jenner 'tam yüz nakli ameliyatı' yaptırmakla suçlanıyor. En kötü şöhretli dedikodu sitelerinden biri bu suçlamaları yayınlamaktan sorumludur. Dedikoducu Polis konuyu inceledi ve duruma çok ihtiyaç duyulan bir açıklık katabilir.

Kylie Jenner'a 'Tartışmalı' Ve 'Deneysel' Cerrahi Uygulandı?

MediaTakeOut Bu sabah makyaj kralı Kylie Jenner'ın 'TAM YÜZ NAKLİ' geçirdiği söylentilerine dair bir rapor yayınladı. Makale, bu söylentiler için hiçbir kaynağa atıfta bulunmamakta, bunun yerine 'insanların Kardashians ile tutmak yıldız 'tartışmalı prosedür' geçirmiş olabilir. Jenner’in en son Instagram fotoğrafları, 23 yaşındaki çocukların köklü dönüşümünün kanıtı olarak gösterildi.Mit wem sind die Baldwin-Brüder verheiratet?

https://www.instagram.com/p/CGDT_39n0La/?utm_source=ig_embed

Çıkış, Jenner'ın halihazırda hangi prosedürlerden geçtiği hakkında spekülasyon yapmaya devam ediyor, “en küçük Kardashian kız kardeşin yüz dolgusu, dudak enjeksiyonları ve botoks yaptırdığını itiraf etti” ve sözde “bazı plastik cerrahların” Jenner'ın da “ geçmişte en az bir yüz germe ”. Ama Jenner gerçekten tam yüz nakli yaptırmış olsaydı, bu tamamen başka bir mesele olurdu.

Dedikodu blogu, bir 'tıbbi web sitesinden' alıntı yaparak, ancak bağlantı kurmadan, böyle bir ameliyatın şu anda 'deneysel' olarak kabul edilen ameliyat için ödenmesi gereken ağır bir bedel olan '100.000 dolardan fazla' mal olabileceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis tam yüz nakillerine baktı ve bu tür ameliyatların alıcılarının tipik olarak ezici yüz travması (örneğin yanıklar, tümörler ve doğuştan kusurlar) ve prosedürün sadece 2008'den beri kullanıldığını. Tıp bilimindeki gelişmelere rağmen, prosedür son derece riskli olmaya devam ediyor.

Dedikoducu Polis Gerçekleri Anladı

Jenner'ın böyle bir ameliyat geçirmiş olması imkansız olduğu kadar olası görünmüyor. Yaptığımız tüm araştırmalarda kozmetik nedenlerle ameliyat olmuş hastalara dair hiçbir örnek bulamadık. Prosedür karaborsada mevcut olsa bile, Jenner'ın, milyardere Dünyanın en tanınan yüzlerinden biriyle, özellikle genç bir kızın annesi olduğu için böyle bir risk alırdı.

https://www.instagram.com/p/CF-aREAnAeN/

Ayrıca 2019 röportajı Kağıt Dergisi , Jenner yüzüne 'dolgu' eklendiğini itiraf etti. Bu röportaj dört yıl sonra geliyor Jenner’ın kabulü KUWTK suratını yapay olarak dolgunlaştırmak için geçici dudak dolgu maddelerine yöneldiğini söyledi. 2019 röportajı özellikle ilginç çünkü Jenner, yüzünün sadece dudakları dışında başka bölgelerinde de dolgu olduğunu ilk kez kabul ediyor gibi görünüyor. Ancak, prosedürlerinden herhangi biri için bıçak altına girmeyi katı bir şekilde reddediyor, ancak bu da 'tam yüz nakli' yaptırdığı iddiaları hakkında daha fazla şüphe uyandırıyor.

İnsanlar tamamen bıçağın altına girdiğimi ve yüzümü tamamen yeniden yapılandırdığımı düşünüyor, bu tamamen yanlış. Çok korkuyorum! Ben asla. Güzel saç ve makyajın ve dolgu gibi dolgu maddelerinin gerçekte ne işe yaradığını anlamıyorlar.

Röportajı yapan kişi, Jenner’ın makyaj, ışıklandırma ve açı konusundaki becerisinin gerçeklik yıldızının güzel görünümünden en çok sorumlu olup olmadığı sorulduğunda, Jenner güldü ve cevap verdi, 'Yani hayır. Dolgular. Bunu inkar etmiyorum. ' Gerçekte hangi prosedürlerden geçtiği konusunda net olmamasına rağmen, ipuçları vermesine rağmen, Kylie Jenner'ın yüz nakli yaptırmadığı açık. Jenner’ın söz konusu fotoğraftaki görünüşte değişmiş görünümü birkaç faktörden kaynaklanıyor olabilir: aydınlatma, bronzlaşma, açılar ve makyaj. MTO'nun satmaya çalıştığı bilim kurgu yerine, mantığımız çok daha gerçeğe dayalıdır.

MediaTakeOut, Kardashians ile tutmak . Sadece birkaç hafta önce Dedikoducu Polis arasında boşanma olduğunu iddia ettiği için siteyi çökertmiş Kanye West ve Kim Kardashian 'yakın' idi. Sitenin kendi kaynağına göre, bu, çiftin ilişkisinin nerede durduğuna dair yanlış bir açıklamaydı. Blog aynı zamanda iddiaların arkasındaydı: Kourtney Kardashian bir lezbiyen olarak 'ortaya çıktı' ve karısının bir fotoğrafını 'sızdırdı'. Gerçek yıldızın yaptığı tek şey, arkadaşına kesinlikle 'sızdırılmış' olmayan, daha çok kasıtlı olarak yayınlanan bir Instagram gönderisinde bir doğum günü haykırmaktı. Bu site hedef kitlelerini yanıltmaya devam ediyor, ancak Dedikoducu Polis her zaman izliyor ve hikayeyi düzeltmeye hazır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.