Tiffany Haddish şu anda komedi dünyasını dizginlerden alıyor! Aktris ve komedyen, filmdeki çıkış rolünden bu yana uzun bir yol kat etti. Kızlar Gezisi . Şimdi, Haddish başrol oyuncusu çeşitli filmler ve özel filmlerleözgeçmişine ekliyor. Ancak Haddish 2019'a oldukça zor bir başlangıç ​​yaptı. Komedyen, Yılbaşı gecesi Miami'de bir komedi gösterisine ev sahipliği yaptı. Şov görünüşe göre bir felaketti, Haddish şakalarını unuttu ve hayranları garip olay hakkında sosyal medyada yorum yaptı.

Haddish ve dünya o zamandan beri hareket etti ama işte o gece olanların kısa bir özeti.Komedyen, şanssız bir yılbaşı gecesi geçirdi

Şuradan bir video ortaya çıktı: TMZ of Haddish Miami'deki James L. Knight Center'da sahnede. 'She Ready Tour 'unu yapan ev sahibi, kalabalığa konuşurken başıboş gezerken görüldü. 'Bu çılgınca. Bazı şeyler hakkında gerçekten konuşmak istiyorum ve sanki hiçbirini hatırlayamıyorum. Sadece 'Her neyse!' Gibi hissediyorum ' oyuncu videoda söyledi . Başka bir videoda oyuncu, annesinin ruh sağlığı hakkında şakalar yapmaya çalıştı ve annesini akıl hastanesinden çıkardıktan sonra annesinin 'ona yumruk attığını' iddia etti.

Kalabalık şakaları hissetmiyordu ve Haddish sonunda hüsrana uğradı ve içmeye başladı. Bunu bir daha asla yapmayacağım. Oyuncu, seyirciye bu kadar yıpranmış olmasına asla izin vermeyeceğim ”dedi.

Etkinliğe katılan hayranlar, korkunç performans hakkında konuşmak için hemen sosyal medyaya gitti. Bazıları komedyeni çarptı, diğerleri paralarını geri istedi.

Bazı taraftarlar, Haddish'i her oyuncunun ara sıra 'kapalı gece' geçireceğini söyleyerek savundu. Haddish bir önceki gece 'parti yaptığını ve içtiğini' itiraf etti, bu yüzden sahnede bir araya toplayamadı. Oyuncu olay için özür diledi ve tüm sorumluluğu üstlendi.

Tiffany Haddish nasıl geri döndü?

Haziran 2019'da Haddish 'makyajsız' ücretsiz bir gösteri yapacağını duyurdu Miami'deki hayranları için. Aktris, sosyal medya hesabına, gösterinin Yeni Yıl fiyaskosundan hayal kırıklığına uğramış önceki katılımcılar için olacağını yazdı.

Bunu takiben Haddish, bazı büyük filmlerde oyunculuğa geri döndü. Bos gibi s, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 , ve Mutfak . Ağustos 2019'da Haddish, Netflix'te yeni komedi özel gösterisinin prömiyerini yaptı. Tiffany Haddish Sunar: Hazır , ana akım pozlama vermek istediği diğer komedyenleri öne çıkardığı yer.

Geçen Aralık, oyuncu Netflix özel programında bundan bahsettiğinde durumu aydınlattı ,Bir arkadaşının, dramatik bir konuşmayla dışarı çıkıp parti yapması için ona ilham vermesi şakası, bu da onun 2018'deki komedi şovunu bombalamasının sebebiydi. Komedyen, feci gösteriden hemen önce yaptığı sallantılı tanıtım videosunu izleyicilere bile gösterdi. ve onlara gülmek için onlara katıldı. Yine de, iyiHaddish her şeyden geri dönebilir!

Boston Rob und Bernstein 2016