Dır-dir Henry Cavill suçlama Ben Affleck Süpermen olarak geleceğini tehlikeye attığı için mi? Gazetelerden birindeki saçma iddia bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Geçen yıl, Warner Bros.'un ezici resepsiyonların ardından DC Sinematik Evreninin yönünü yeniden düşündüğü bildirildi. Batman v Superman ve Adalet Ligi . Cavill'in rolü havada kalırken Affleck resmi olarak Batman rolünden çıktı, yerini Robert Pattinson aldı. Göre TAMAM MI! , Güçlü adam yıldız, süper kahraman serisine zarar verdiği için Affleck'i 'işaret ediyor'.Sözde bir kaynak çıkışa, 'Ekranda çok fazla kimyaları yoktu ve pek iyi anlaşamadılar' dedi. 'Artı, hayranlar Batman'i oynarken Ben'e asla ısınmadı, ancak Henry bu yüzden işini kaybetmesinin doğru olduğunu düşünmüyor.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi şunları ekliyor: 'Sırf Ben'in asla rolünü tekrarlayamayacağı için, o da yapamayacağını haksız buluyor. Süpermen oynamayı seviyor ve bir başarısızlık olarak göz ardı edilmek istemiyor. '

Bob Ross, wie ist er gestorben?

Unutulmamalıdır ki, Süpermen’in yeniden yapılandırılmasıyla ilgili herhangi bir nihai karar verilmemiştir. Warner Bros. geçen yıl yaptığı açıklamada , “Henry Cavill'e değişmeden kalmaya devam eden büyük bir ilişkimiz ve büyük saygımız var. Ayrıca, yakında çıkacak Süpermen filmleriyle ilgili herhangi bir karar almadık. ' Ne olursa olsun, Cavill yalnızca Affleck'i suçlamıyor çünkü Batman v Superman ve Adalet Ligi düşük performans. Bu filmlerin her ikisine de dahil olan bir sürü faktör vardı. Adalet Ligi özellikle sert bir prodüksiyona sahipti, büyük yeniden çekimler geçirdi ve yönetmenlerde bir değişiklik oldu.

Önerme de pek mantıklı değil. Gal Gadot ve Jason Momoa, gelecekteki filmlerde Wonder Woman ve Aquaman olarak kendi rollerini yeniden canlandırmaya devam edecekler. Affleck’in yeniden canlandırması diğer rol arkadaşlarını etkilemedi, öyleyse neden Cavill'i etkiliyor? Bu alakasız bir konu. Yine de Dedikoducu Polis yakın bir kaynak ile kontrol edildi Güçlü adam bize hikayenin 'uydurma' olduğunu söyleyen yıldız.

Daha geçen ay Cavill söyledi Erkek Sağlığı , 'Rolü bırakmadım. Henüz Süpermen'e vermem gereken çok şey var. ' Şu anda çalışmalarda başka Süpermen devam filmi olmamasına rağmen, Cavill henüz resmi olarak işinden çıkmış değil. Oyuncunun DC Sinematik Evrendeki geleceği hala belirsiz, ancak Affleck'e karşı kin içeren bu hikaye saçma. Ek olarak, basın turundaki her video Batman v Superman ve Adalet Ligi yardımcı yıldızların çok iyi anlaştığını gösterir.

TAMAM MI! Cavill’in kariyeri hakkında pek bir şey bilmiyor gibi görünüyor. Geçen yıl, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için dergiyi bozdu Cavill, bir rol için Dwayne Johnson'a yalvarıyordu. Hızlı ve Öfkeli film . O makale tamamen kurguydu. Bu aynı zamanda bir tabloid'in ilk kez bir Cavill ve Affleck arasındaki sahte kan davası . Derginin kardeş yayını, Temasta , 2016'da yıldızların birbirinden nefret ettiğini iddia etti. İddia o zamanlar doğru değildi ve artık doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.