Dır-dir Henry Cavill gerçekten yalvarıyor Dwayne Johnson yaklaşan bir filmde rol almasına yardımcı olmak için Hızlı ve Öfkeli film? Gazetelerden birinde iddia budur. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

Wo ist Pablo Escobars Frau

Geçen ay Cavill'in artık DC sinema evreninde Superman oynamayacağı bildirildi, ancak TAMAM MI! , oyuncu başka bir popüler franchise'a katılmayı umuyor: Hızlı ve Öfkeli dizi. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Yaklaşan filmlerden birinde rol almayı gerçekten umuyor, bu yüzden Dwayne'den [' The Rock 'Johnson] 'dan ona yardım etmesini istedi.'Prizin sözde kaynağı ekliyor: 'Henry, Dwayne'in Hollywood'da çok fazla gücü olduğu için bunu gerçekleştirebileceğinden emin.' Şüpheli habercisi devam ediyor, “Henry, Dwayne'in dikkatini çekmeye çalışmıyor. Aslında arka koltukta oturmaktan mutlu. Gerçekten filmlerde yer almak istiyor. '

Derginin önermesi basitçe uydurma. Yeni başlayanlar için Johnson'ın dahil olup olmayacağı net değil Hızlı ve Öfkeli 9 . Aktöre, “Watch What Happens Live” la ilgili bir röportaj sırasında franchise'daki dokuzuncu film hakkında sorular soruldu ve o, “Fast 9'da olacak mıyım? Tam olarak emin değilim. Sanırım şu anda hala o senaryo üzerinde çalışıyorlar. Bu yüzden bilemiyorum, havada sayılır. ' Johnson’ın bir sonraki devam filmine katılımı, esas olarak rol arkadaşları Vin Diesel ve Tyrese Gibson ile olan düşmanlığı nedeniyle belirsizdir.

Film yıldızının bir sonraki filmde olduğundan emin olmadığını düşünürsek Hızlı ve Öfkeli Film, görünüşe göre Cavill yardım için ondan yardım istemektedir. Johnson geçtiğimiz günlerde Jason Statham ile birlikte bir filmin çekimini tamamladı, ancak Cavill dahil değil. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştü ve bize magazin hikayesinin yanlış olduğunu anonimlik koşuluyla anlattı. Cavill, Jonson'a çalışması için yalvarmadı ve aksi takdirde iddia sahtedir.

Yeterince ilginçtir, Dedikoducu Polis önceden yakalanmış TAMAM MI! Kardeş yayını, Star 2013'te kısa bir süre Cavill ile çıkan Kaley Cuoco'nun filmde rol alması için ona yalvardı. Adalet Ligi film. Bu hikaye de doğru değildi ve magazin dergilerinin benzer temaları nasıl geri dönüştürdüğünü gösteriyor.

Örneğin biz seslendik KB bu yılın başlarında yanlış bir şekilde iddia ettiğim için Lindsay Lohan, Ben Affleck'e yalvarıyordu başrolü almasına yardımcı olmak için Yarasa kız film. Ayrıca yakın zamanda bir RadarOnline hikayesini de çürütdük: Heidi Klum, Sarah Jessica Parker'a gelmek için yalvarıyor Seks ve Şehir 3 . Magazin dergilerinin, diğer yıldızlardan kariyerlerine yardım etmelerini isteyen yıldızlarla ilgili devam eden bir anlatısı var, ancak bu sayısız hikaye temelsiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.