Heidi Klum Hollywood'daki en epik Cadılar Bayramı kostümlerinden bazılarını yaratmasıyla tanınıyor ve bu yıl da bir istisna değil gibi görünüyor!

Heidi’nin Katil Cadılar Bayramı Kostümleri

Heidi Klum, Cadılar Bayramı'nı nasıl kutlayacağını biliyor. 47 yaşındaki model ve Amerika'nın yeteneği var ev sahibi, ustalıkla hazırlanmış kostümler giymesi ve yıldızlarla dolu yıllık partisini düzenlemesiyle ünlüdür. Yıllar geçtikçe seksi bir Jessica Rabbit, sevimli bir Betty Boop, güzel, çok renkli bir kelebek ve kristal kaplı bir Kleopatra olarak gitti.Ayrıca oradan Fiona olmak için protez üstlendiği zamanları da asla unutmayacağız. Shrek , “Thriller” müzik videosundaki kurt adam, inanılmaz derecede gerçekçi görünen bir maymun ve derisi olmayan ürkütücü bir insan vücudu (ew!).

2016'da Klum, tıpkı ona benzeyen bir grup sarışın model klonla birlikte, kendisi gibi giyinerek işleri sarstı! Ve geçen yıl, eski Victoria's Secret Angel birçok kişinin bugüne kadarki en iyi kostümü olduğuna inanılan kıyafeti - açıkta bağırsakları, bir ağız dolusu gümüş ızgaralar ve cam kaplı bir beyinle tamamlanmış kanlı bir uzaylı-zombi melezi - giriş yaptı. Kocası, müzisyen Tom Kaulitz, kanlı ve hırpalanmış bir astronot olarak yanında durdu.

Bu Yıl Ne Giyiyor?

COVID nedeniyle, Klum'un bu yıl büyük bir Cadılar Bayramı partisi düzenleyeceği şüpheli. Ancak bu, en sevdiği tatil için dışarı çıkmasını engellemedi. Süper model Instagram'a 2020 kostümünü taklit etmek için gitti - yoksa kostümler mi demeliyiz? Görünüşe göre bu yıl birden fazla görünüm için gidiyor! Kısa bir videoda, Klum bir şiltede yatarken görülürken, üç makyaj sanatçısı vücuduna bir tür beyaz / gümüş boya uygular (endişelenmeyin, hepsi maske takıyor!).

Videonun yanı sıra Klum şunları yazdı:

“Tamam arkadaşlar BURADA ???? BİZ ???? GİT! The # HeidiHalloween2020 Spooktacular ŞİMDİ başlıyor! '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Tamam arkadaşlar BURADA ???? BİZ ???? GİT! # HeidiHalloween2020 Spooktacular ŞİMDİ başlıyor! ??????????????????????????????????

Tarafından paylaşılan bir yayın Heidi Klum (@heidiklum) 30 Eki 2020, 3:51 ÖÖ PDT

Başka bir gönderide Sports Illustrated model başka bir renge boyanırken bej sütyen giyerken görülmektedir. 'Bir sonraki bakışta,' diye yazdı. 'Ve ortama uyum sağlamak için elimden geleni yapıyorum! # HeidiHalloween2020 en iyi

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Bir sonraki bakışta… ve ortama uyum sağlamak için elimden geleni yapıyorum! ???????????? # HeidiHalloween2020

Tarafından paylaşılan bir yayın Heidi Klum (@heidiklum) 30 Eki 2020 08:59 PDT tarihinde

Alman sersemletici, ne olursa olsun tatilden keyif alacağının bilinmesine de izin verdi. Klum, eğlenceli bir ölüler günü filtresi içeren sevimli bir video yayınladı. Yatağından çekim yaparken şunları söyledi: “Cadılar Bayramı iptal edilmeyecek ve o zamana kadar en sevdiğim korku filmlerini bu yatakta izleyeceğim. Ben sadece biraz heyecanlandım. '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Beni tam burada Cadılar Bayramı'na kadar korku filmleri izlerken bulabilirsiniz ???????????????????? ama içlerinden herhangi birinin Tartışma kadar korkutucu olup olmayacağını bilmiyorum! Hikayelerimi takip edin ve # HeidiHalloween2020 hashtag'ini kullanarak en sevdiğiniz korku filmlerini paylaşın, böylece ne izlediğinizi görebilirim!

Tarafından paylaşılan bir yayın Heidi Klum (@heidiklum) 1 Eki 2020, 10: 40am PDT'de

Biz de öyleyiz! Klum'un kostümleri hakkındaki gerçeği öğrenmek için can atıyoruz - herhangi bir tahmininiz var mı?