Heidi Klum 'değiştirmek için çaresiz değil Kim Cattrall içinde Seks Ve Şehir 3 , yeni bir habere rağmen. Dedikodu Polis iddiayı münhasıran düzeltebilir. Modelin 'yalvarıyor' baş yapımcı ve yıldız olduğunun doğru olmadığı söylendi. Sarah Jessica Parker eğer film yapılmışsa, franchise'ın üçüncü taksitinde olmak.

Göre Radar Çevrimiçi , 'Klum Kim'in yerini almak için can atıyor' Seks ve Şehir 3 film ve hatta Parker'ı 'gerçekleştirmek için öpüşüyor'. Web sitesi bir kez daha isimsiz, izlenemeyen ve neredeyse kesin bir şekilde üretilmiş bir 'içeriden' '[Klum] Samantha rolü için mükemmel olacağını düşünüyor veya dörtlü tamamlayacak başka bir seksi karakter' diyor. Sözde 'kaynak', Klum'un hurdaya çıkarılan filmi 'kurtarmak' istediğini ve artık Cattrall olmadan en azından 'başka seçeneklere' sahip olduğunu bilen Parker'a 'teklifler' verdiğini iddia ediyor. İddia edilen bahşişçi, sanki önermeyi daha da inandırıcı hale getiriyormuş gibi, 'Heidi birkaç yıl önce şovda bir kamera hücresi yaptı ve harika zaman geçirdi' diye ekliyor.jessica springsteen geburtsdatum

Birkaç yıl önce, Klum, 'Sex And The City' programında Parker ile yaşadığı deneyimden bahsetti. bir defilede oynadığı. Hatırladı Vogue İngiltere şovun yıldızıyla 'gerçekten eğlenceli bir sahne' yaşadığını ve her ikisinin de 'moda şovunda yürürken, Carrie'nin gezisinde olduğunu ve dışarı çıktığımda onun üzerinden yürümek zorunda olduğumu' söyledi. Klum, “o sahnenin mesajını çok sevdiğini söyledi. İnsanlar yere düştüğünde, tekrar ayağa kalkmalı ve yürümeye devam etmelidir. '

Elbette, HBO serisinin altı sezonunda bir yığın ünlüler 'Sex And The City' de küçük roller aldı. Matthew McConaughey ve Jon Bon Jovi'den Carrie Fisher ve Alanis Morissette'e kadar herkes programda yer aldı. Bradley Cooper’ın ilk oyunculuk kredisi 'Sex And The City' nin bir bölümü içindi ve Justin Theroux dizinin devamında iki farklı karakteri canlandırdı. Ancak web sitesinin mantığına göre, üçüncü sezonda şovda iki kez yer alan Vince Vaughan, Cattrall'ın rolünü devralması için Parker'a 'yalvarıyor' olmalı.

Görünüşe göre uydurma makalenin doğuşu, Cattrall’ın karakteri gibi, Klum'un genç erkeklerle çıkma geçmişi var . Şu anki erkek arkadaşı 28 yaşındaki Tokyo Hotel gitaristi Tom Kaulitz. Ve ondan önce, model ve 'America’s Got Talent' yargıcı, birkaç yıl boyunca 31 yaşındaki Vito Schnabel ile çıktı. Ancak bu, makalenin iddialarını uzaktan doğru veya doğru yapmaz.

Gibi Dedikoducu Polis Yıllardır haber yapıyor, üçüncü bir filmin çekilme şansı neredeyse sıfırdı çünkü Cattrall'a yakın kaynaklar ve yapım bize aktrisin cansız saniyeden sonra geri dönmekle ilgilenmediğini söylüyordu. Seks ve Şehir film. Geçen yıl, Cattrall kendisini Twitter'da kabul etti o asla yapmak istemedi Seks Ve Şehir 3 . Görünüşe göre, web sitesinin Cattrall için adım attığı Klum'un sahte senaryosu ne olursa olsun HBO serisine dayanan başka bir film olmayacak. Dedikoducu Polis Henüz Klum’un kampından haber alamadı, ancak bir Parker temsilcisi bize, eski süper modelle ilgili tüm anlatının yüzde 100 'yanlış' olduğunu doğruladı.

RadarOnline’ın kardeş yayınları da üçüncü bir filmin prodüksiyonunu içeren sahte komplolar satmaktan suçlu bulundu. Örneğin geçen yıl National Enquirer , iddia etti Parker, Cattrall’ın karakterini öldürecekti , sözcüsünün yalanladığı bir iddia. Ve ondan kısa bir süre sonra tutuklandık Star yanlış iddia edildiğinde Nicole Kidman, Cattrall'ın yerine geçmesi teklif edildi ve 'bir New York dakikasında evet derdi.' Bu 300.000 dakikadan fazla önceydi. Dedikoducu Polis uzun zaman önce bu satış noktalarının geleceğe dair gerçek bir içgörü elde etmesini beklemeyi bıraktı. Seks Ve Şehir 3 .

Sonuç: Uzun zamandır bildirildi Seks ve Şehir 3 olmuyor, bu yüzden on yıldan daha uzun bir süre önce dizide birkaç dakika yayınlanmış olan Klum'un Cattrall'i 'değiştirmek' istememesi mantıklı. Ek olarak, oyuncu iki yıl önce o bölümdeki deneyiminden bahsettiğinde, film franchise'ında yer almayı istemekle ilgili tek bir kelime etmedi. Görünüşe göre, çoğu kez itibarını yitiren web sitesindeki bu yaratıcı parçanın kancası, Cattrall'ın karakterinin HBO şovunda yaptığı gibi, Klum'un genç erkeklerden hoşlanması.

Ancak kendi adına konuşma yetkisi olan aktrisin temsilcisi, Parker'a potansiyel bir üçüncü filmde yer alma konusunda asla yaklaşmadığını söylüyor. Tersine, web sitesinin tüm hikayesi izlenemeyen ve görünüşte var olmayan bir 'kaynağa' dayanıyor. Ayrıca, son makalesinin kadın konuları hakkında doğru bir şekilde haber yapma söz konusu olduğunda, çıkışın kötü bir sicili var. Bu nedenlerden dolayı, Dedikoducu Polis bu hikayeyi 10 üzerinden 0 veriyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Suki Waterhouse und Robert Pattinson