Sahip olmak Heidi Klum’un 'Otoriter yollar' yargıç arkadaşlarından ayrıldı Howie Mandel ve Sofia vergara sonrasında sinirlenmiş hissetmek Simon Cowell’ın yokluk Amerika'nın yeteneği var ? Bir tabloid, Klum’un kontrolü ele alma tutumunun herkesi kandırdığını bildirdi. jüri heyeti yanlış yol. Dedikoducu Polis konuyu inceledi ve bu raporda birkaç hata olduğunu tespit etti.

Heidi Klum Çok 'Yetkili mi?'

Göre Star , Heidi Klum 'tüneme hükmediyor' SEKİZ Şimdi 'en iyi köpek' Simon Cowell, yakın zamandaki sırtındaki sakatlığı iyileştirmek için zaman ayırdı ve bu tavır Klum’un yargıç arkadaşları arasında pek de iyi oturmuyor. Çıkış, panele oldukça yeni katılan Klum'un Howie Mandel ve Sofia Vergara ile 'eşit faturalandırmayı' paylaşması gerektiğini, ancak '[Klum'un] oyunculuk biçiminden bilemezsiniz' diye iddia etti. 'casus' denen magazin gazetesine söyledi.https://www.instagram.com/p/CFLPvcgFEOn/

Klum'un sözde 'toplantılarda yargıç arkadaşlarıyla konuşuyor, fikirleriyle her saat mesajlaşıyor ve çalışma programlarını dikte etmeye çalışıyor.' Kaynak, Mandel ve Vergara'nın doğal olarak bu davranışı aşındırıcı bulduğu konusunda ısrar etti.

Howie ve Sofia'yı yana doğru döndürüyor ve bu hiç hoş değil - özellikle de kemerinin altında ondan çok daha fazla mevsimi olan Howie için.

Jennifer Aniston adoptiert ein Baby

Howie Mandel Özellikle Rahatsız Edildi?

Zaten net olmaması durumunda, kaynak Mandel'in 'gerçekten şekilsiz' olduğunu ekledi. Kaynak, yargıçlar için tek çarenin, lider olarak hak ettiği yeri geri alacak olan Simon Cowell'in dönüşünü nefessizce beklemek olduğuna inanıyor gibiydi. Kaynak, 'Ne kadar erken o kadar iyi,' diyorlar, 'Herkes Heidi'nin otoriter davranışlarına o dönene kadar katlanmak zorunda kalacak,' dedi.

https://www.instagram.com/p/CC6z-iLJCvI/

Garip değil mi (ve tuhaf derken, magazin dergilerinde inanılmaz derecede yaygın bir kinayeyi kastediyoruz) işyerinde bir kadın görev alır , sözde otoriter mi oluyor? Ayrıca, hem Sofia Vergara hem de Howie Mandel, çok güçlü kişiliklere sahip oldukları için güçlü bir kişiliği idare etme konusunda çok yetenekli görünüyorlar.

https://www.instagram.com/p/CFOQLF6njad/

Her ikisinin de basitçe Klum’un “otoriter yollarına” boyun eğmesi ve başka birinin geri gelmesini ve ... onlara patronluk taslamaya devam etmesini umması pek olası görünmüyor. Tüm jüri üyelerinin inanılmaz bir yakınlığı var gibi görünüyor, bu hem şovda hem de jüri üyelerinin sosyal medya sayfalarında paylaştığı kamera arkası görüntülerinde açıkça görülüyor. Hikaye su tutmuyor, bu yüzden Dedikoducu Polis muhtemelen yanlış olarak değerlendiriyor.

Magazin dergilerinin arasında drama karıştırmaya çalışan bir geçmişi var SEKİZ hiçbiri olmadığında yargılar. Bu yılın başlarında, Yaşam tarzı iddia edildi Heidi Klum ve Sofia Vergara kavga ediyordu kamera ARKASI. Dedikoducu Polis söylentileri araştırdı ve sahte olmadığını belirledi. Bir magazin gazetesinin bu satış noktalarının çok sevdiği 'kedi gibi kadın' klişesini zorlamak için başka bir girişimiydi.

National Enquirer Klum ve eski SEKİZ yargıç Mel B. arkadaştan fazlasıydı . Dedikoducu Polis bu söylentinin yanlış olduğunu kanıtlamak için zaman kaybetmedi. Popülaritesi Amerika'nın yeteneği var yıldızlarını ve ünlü jüri üyelerini magazin dergilerinin sürekli yanlış suçlamalarına karşı kışkırttığı için iki ucu keskin bir kılıç.

Brad Pit & Angelina Jolie

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.