Dır-dir Heather Locklear 'Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları' na katılmak mı? Bir rapor, aktrisin Bravo reality dizisinin oyuncu kadrosu olmak için görüşmelerde bulunduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis Ancak hikayeyi inceledi ve bir temsilci bize bunun doğru olmadığını özellikle söyledi.

Söz konusu makale şu sayfalarda bulunabilir: Temasta Locklear’ın 'Real Housewives' ın Beverly Hills sürümüne katılma tartışmalarında olduğu iddia edilen Locklear’ın 'rehabilitasyon sonrası planlarının realite TV'yi açmayı' içerebileceğini iddia ediyor. Sözde bir 'içeriden', yapımcı Andy Cohen'in 'yıllardır gösteriye katılmak için peşinde olduğunu' söylediği aktarılıyor. Geçmişte bu tür fırsatları görünüşte geri çevirdikten sonra, tabloid 'şimdi nihayet doğru zaman olabilir' diyor.Sözde kaynak, 'Halkı, hesap verebilir ve ayık kalmasının onun için iyi bir yol olabileceğini düşünüyor' diyor. Şovdaki oyuncuların düzenli olarak alkol içtikleri göz önüne alındığında bu tuhaf bir yorum. 'Gerçek Ev Kadınları', Kim Richards’ın ayık kalma mücadelesini gösterdi programdayken. Yine de dedikodu dergisi 'realite şovunun yıldız için bir geri dönüşün başlangıcı olacağına dair umut' olduğu konusunda ısrar ediyor.

İddiaya göre, 'Dynasty' ve 'Melrose Place' günlerinden kalma hâlâ büyük bir hayran kitlesine sahip. Mükemmel bir Ev Hanımı olacaktı. ' Dedikoducu Polis bu rollerin Locklear'ın 'mükemmel Ev Hanımı' olmasını nasıl sağladığından emin değil. Her şeye rağmen, prizin sözde muhbiri 'gösteriye katılıp katılmayacağına karar verdiğini' savunuyor. Fakat Dedikoducu Polis karar verecek bir şey olmadığını öğrendi. Locklear'ın bir sözcüsü, bize 'RHOBH' a katılmak için görüşmelerde bulunduğunun 'doğru' olmadığını özellikle söylüyor.

Ayrıca not edilmelidir ki 'Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları' yenilendi dokuzuncu sezon için bu ayın başlarında, sekizinci döngü henüz yayınlanmadı. Tipik olarak, oyuncu seçimi hala yayın yapmadığından değil, mevsimler arasındaki aralarda verilir. Ne olursa olsun, geçmişte reality TV'de hiç görünmemiş olan Locklear, programa katılmak istemiyor. Bunun yerine, spot ışıklarının dışında sağlığına odaklanıyor.

Mart sonu itibariyle, Locklear hala rehabilitasyondaydı. ve 'gerçekten iyi' yapmak İnsanlar bildirildi. Yıldız, aile içi şiddet iddialarının yer aldığı Şubat ayında tutuklanmasının ardından tedavi görmek istedi. Bu aydan daha erken, Locklear suçsuz olduğunu iddia etti , avukatı aracılığıyla, bir barış görevlisinin davası da dahil olmak üzere çeşitli suçlamalarda. Bir sonraki mahkeme tarihi 7 Haziran olarak belirlendi. Ne olursa olsun, Bravo kameraları bunu belgelemeyecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.