Dır-dir Heather Locklear Ailesinde sorunlara neden olduğu söylentileri? Bir tabloid, oyuncunun mutluluğunun sevdikleri tarafından onun için endişelendikleri için göz ardı edilebileceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir.

Keanu Reeves und Sandra Bullock heirateten

Göre Yeni fikir , Heather Locklear, çocukluk aşkı Chris Heisser ile evleneceğine dair spekülasyonları ateşledi. Buna rağmen dergi, aktrisin arkadaşlarının ve ailesinin sendikanın başarısız olmaya mahkum olduğundan korktuğunu savunuyor. Aktris, Los Angeles'ta nişan parmağında kocaman bir elmas yüzük taşırken görüldü ve dergi, Heisser'in soruyu sorduğunun kanıtı olduğunu söylüyor. “Kaçırmak yoktu. Tam bir kaya gibiydi, ”sözde bir izleyici çıkışa söylüyor.Locklear ve Heisser, 70'lerde lisedeyken çıktılar, ancak ikisi 2016'da yeniden bir araya geldi. Yayın, çiftin yeniden bir araya gelmesinin sorunsuz olmadığını iddia ediyor. Yeni fikir Locklear’ın son birkaç yıldaki çalkantılı halini gündeme getiriyor. Aktris Ağustos 2019'da kendini rehabilitasyona soktu sonra, sekiz kabahat suçlaması ve direniş memurlarına karşı hiçbir itirazda bulunmadı. Locklear, Şubat 2018'de evinde yapılan bir yerel telefon görüşmesinin ardından tutuklandı.

Yeni fikir Locklear’ın ebeveynlerinin bu olayların ardından Heisser’den hâlâ 'mutsuz' olduğunu iddia ediyor. “Ailesi, Chris'in hala fotoğrafta olduğu için çok üzgün. İçeriden biri olduğu sanılan bir gazeteciye, onun kötü bir etkisi olduğuna inanıyorlar. Ne olursa olsun Yeni fikir iddia ediyor, Dedikoducu Polis tüm bu anlatıyı düzeltebilir. Heather Locklear'ın Chris Heisser ile nişanlandığı doğrulandı. Ancak Locklear’ın ailesi ve arkadaşlarının bu haberden rahatsız olduğu doğru değil. Dedikoducu Polis Locklear'ın bir sözcüsüne ulaştı ve bize güvence verdi, 'Herkes çok mutlu.' Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var: daha saygın satış noktaları da Melrose Place aktrisin sevdikleri onun için daha heyecanlı olamazdı .

Garth Brooks & Trisha Yearwood Ehe

'Heather’ın ailesi, Heather ve Chris’in ilişkisi konusunda endişelendikleri bir dönemden geçti. Zor zamanlarda hiç durmadan kavga ettiler ama Chris iyileşmesi boyunca Heather’ın en iyisi oldu. ' Bu gece eğlence raporlar . Dahası, konu aktris olunca magazin dergilerine güvenilemez.

Nisan 2018'de, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta yanlış ifade ettiğim için Heather Locklear filmin kadrosuna katılıyordu Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları . Dergi, Locklear'ın 'rehabilitasyon sonrası planlarının realite TV'yi açmayı' içerebileceğini ve aktrisin tartışmalı realite şovuna katılmak için görüşmelerde bulunduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi araştırdı ve hiçbir gerçek olmadığını anladı. Aktrisin bir sözcüsü de Locklear'ın asla 'ev hanımı' olmak için görüşmelerde bulunmadığını bizimle doğruladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.