Bir tabloid'den gelen yeni bir haber şunu gösteriyor: Jennifer aniston kendini açlıktan ölüyor Brad Pitt ve yeni ilişkisi. Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte bildiklerimiz.Chris Martin Gwyneth Paltrow Hochzeit

Jennifer Aniston Ağrısının Ortasında Kendini Aç mı?

'Heartbreak Eats Jen Alive' dergisinin başlığını okuyor. Globe’s makale. Gazeteye göre, Arkadaşlar aktris, eski kocası tarafından Alman modeli Nicole Poturalski ve onun kalp kırıklığı yüzünden açlıktan ölüyor. Gazete, Aniston'ın 'hüzünlü bir kemik torbasına' 'harcandığını' iddia ediyor.Çıkış bunu ortaya koyuyor Sabah Gösterisi star, eski kocasıyla aşk için ikinci bir şansa sahip olabileceğine inanıyordu, ancak aktör genç modelle 'kanşmaya' başladığında umutları ortadan kalktı. İçeriden biri, 'Çaresizce, bir şeyleri romantik bir şekilde yeniden yürütebileceklerini umuyordu, ama şimdi bunun olmayacağını çok net ifade etti,' dedi. Kaynak, Aniston'ın 'gerçek bir çöküş' yaşadığını ve aktrisin yemek atladığını iddia ederek aklındaki son şeyin yemek olduğunu söylüyor.

İsimsiz muhbir, 'Giysileri dökülüyor ve inanılmaz derecede sıska ve çukurlu,' diye ekliyor. Magazin gazetesi, eski eşlerin Pitt’in Angelina Jolie’den boşanmasının ardından tekrar bir araya gelme fikrini “oynadığını” ve ikisinin tatil için Meksika'ya bir gezi planladığını iddia ediyor. Fakat Bir Zamanlar Hollywood'da aktör Aniston'la romantik kaçamağında 'fişi çekti' ve şimdi Poturalski'yi kocasını boşamak için zorluyor. Aniston'a gelince, içeriden biri şu sonuca varıyor: 'Jen eskisi gibi kendine bakmıyor. Çok fazla endişe var. 'Jennifer’ın Sözde 'Kalp Kırıklığının' Arkasındaki Gerçek

Dedikoducu Polis Ancak, Jennifer Aniston ve Brad Pitt'in tekrar bir araya gelmek . Yine de sürdürmemiz gereken bir görev var, bu yüzden bu sahte anlatıyı düzeltmeye başlayalım. Aniston, kalp kırıklığı yüzünden kendini aç bırakmıyor. Oyuncu her zaman ince ve minyon olmuştur. Şimdiye kadar, eski kocasının romantizmi nedeniyle 'yemek atladığını' ileri sürmek biraz saçma, özellikle de Pitt daha önce evli olduğundan ve Aniston da yeniden evlendiğinden beri. Pitt'e gelince, daha güvenilir satış noktalarına göre, oyuncu artık Poturalski ile çıkmıyor . Eğer ve biz demek istiyoruz Eğer , Aniston o kadar kalbi kırılmıştı ki, üzülecek hiçbir şey kalmamıştı.

Jayden Smith Tyler der Schöpfer

Daha da önemlisi, Küre geçmişte magazin haberini çürüttüğümüz için güvenilir bir kaynak değil. Örneğin, bu yılın başlarında dergi, Pitt'in Aniston'a alkol veya kendisi arasında seçim yapma . Aynı yayın, Pitt'in Aniston'a mali tavsiye vermek . Süpermarket gazetesi, eski çift hakkındaki sahte anlatımlarıyla her yerde, bu yüzden ona güvenilmemeli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.