Yakın zamanda kredilendirilen bir tabloid Simon Cowell’ın 'mucizevi' korkunç sırt yaralanmasından iyileşme bu yaz 'güçlü şifalı enerji kristalleri' ne. Amerika'nın yeteneği var Yargıç bildirildiğine göre, sırtını kırdıktan sonra ne kadar çabuk geri sıçradığıyla arkadaşlarını 'şaşırttı'. Dedikoducu Polis hikayeye daha fazla bağlam katabilir.

anna kendrick freund, der sich mit wem verabredet hat

Simon Cowell’in 'Mucizevi İyileşme' si

9 Ağustos'ta Simon Cowell, sonrasında sırtındaki üç omurunu kırdı. yaralandı elektrikli bisiklet sürerken. Etkilenen omurları onarmak için doktorlar, altı saatlik bir ameliyat sırasında Cowell’in sırtına çelik bir çubuk yerleştirmek zorunda kaldı. Küre bir ay sonra, kötü şöhretli huysuz yetenek jürisinin 'arkadaşlarının' Cowell’in 'mucizevi iyileşmesi' karşısında 'şaşırdıklarını' yazdı. Aslında, tabloid, arkadaşlarının görünüşte insanüstü iyileşme hızı nedeniyle ona 'Terminatör' adını verdiklerinde ısrar etti.Simon Cowell, The X Factor için düzenlediği basın toplantısında iki başparmak işareti yapıyor

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

'Zor' ameliyattan sadece iki hafta sonra, Cowell ilk kez halka açık bir şekilde ortaya çıktı ve eski Amerikan İdolü yargıç yeni takma ad. Cowell'in görünüşte hızlı geri dönüşünün nedeninin bir kısmını açıklamak için, tabloid, iyileşmesini hızlandırmasına yardımcı olmak için arkadaşlarından 'güçlü şifalı enerji kristalleri' aldığını açıkladı. Tabloid bu küçük haberin kaynağı oldu Güneş bir yayın Dedikoducu Polis çok tanıdık geliyor.

Bu Nereden Geliyor?

Güneş bizde oldukça perişan bir üne sahip. Çıkış bir zamanlar sahte bir Justin Bieber röportajı yapmak zorunda kaldı Pop yıldızına atfedilen alıntıların uydurulduğu keşfedildikten sonra sitesinden. Dedikoducu Polis ayrıca yayına, iddiasıyla flip-flop için çağrıda bulundu. Victoria Beckham, Spice Girls yeniden birleşme turuna katılacak . Şarkıcıdan moda kralı, katılmayacağı en başından beri netti.

Siyah bir elbise giyen Lauren Silverman, siyah bir takım elbise içinde Simon Cowell ile kırmızı halıda duruyor.

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Wie alt ist Dr. Miami?

Güneş Jennifer Lopez’in nişanlısı Alex Rodriguez’i kısa mesajla kendisine teklifte bulunmakla suçlayan bir kadından da doğrulanmamış iddialarda bulundu. Korkunç hikaye çok yakında oldu diğer magazin dergileri tarafından alındı , rağmen Dedikoducu Polis Lopez'e yakın güvenilir bir kaynaktan, söylentilerin olduğu kadar uydurulmadığını öğrendi.

Russell Crowe und Terri Irwin

Tüm söylenecek… bu çıkış Küre referans için mi dönüyor? Hiçbir tabloid en azından saygın değil, bu yüzden bu hikaye bir anlam ifade etmiyor. Ameliyat Simon Cowell'i iyileştirdi, 'güçlü şifa veren enerji kristallerini' değil. Kristaller yardımcı olduysa, bunun nedeni, iyileşmesi için kök salan sevdikler tarafından ona verilmiş olmalarıdır. Bu tabloid, bastığı hikayelerle gerçekten biraz daha seçici olmalı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Bo Derek, John Corbett Nihayet Evleniyor

Prens Charles, Camilla Parker Bowles İsteğinde Kraliyet Ailesinden Prenses Anne'yi Tekmeliyor, Rapor Başına

Tom Selleck Gay mi? Gerçeklere Tam Bir Bakış

Ryan Seacrest Botoks Nedeniyle Kör mü?

Wie heißen die Brüder Wayans?

Brad Pitt 'Paketleme Torbaları' Jennifer Aniston'ın 'Boşaltılmasından' Sonra mı?

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.