Hayden Panettiere Hollywood'dan ayrılmıyor ve erkek arkadaşıyla ilgili aile içi şiddet skandalı ortasında New York'a taşınmıyor Brian Hickerson Yanlış bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Açıkçası doğru değil.

Mayıs ayında, Panettiere’nin erkek arkadaşı, kendisiyle fiziksel bir tartışma yaşadığı iddiasının ardından aile içi tacizle suçlandı. Nashville yıldız ve suçlu bulunursa dört yıla kadar hapis cezası. Hickerson Temmuz ayında suçlanmadığını iddia etti ve Panettiere, Hickerson'a karşı koruyucu bir emir aldı ve oyuncunun 100 metre yakınına gelmesini engelledi.Ön duruşma yaklaşırken, magazin gazeteleri haberin kapsamını artırdı. National Enquirer Panettiere'nin bu durumun bir sonucu olarak 'Hollywood'u terk ettiğini' iddia ediyor. Derginin kardeş çıkışı RadarOnline, geçtiğimiz hafta Panettiere'nin Los Angeles'tan ayrıldığı iddia edilen benzer bir hikaye yayınladı. Aktrisin sözde 'arkadaşı', 'Los Angeles'taki dramadan sonra Hayden kötü anıları geride bırakmak istiyor' dedi.

Miranda Lambert hat Blake Shelton betrogen

Hikaye, RadarOnline'daki gibi, Panettiere ve Hickerson'ın 'hala bir şeyler üzerinde çalıştıkları' ve Panettiere'in ailesinin, Panettiere'nin sahip olduğu kısıtlama emrinden söz edilmeden birlikte kalabileceklerine inandıkları 'bir olasılık var gibi görünüyor' diyor. Hickerson hakkında. Bu, dışarıda bırakılması oldukça önemli bir ayrıntıdır.

Sahte hikaye, anonim bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Panettiere’nin kendi sözcüsü bunu çürütmek için kayda giriyor. Gazetecinin kimliği belirsiz içeriden birinin söylediğine rağmen, aktrisin temsilcisi aile içi şiddet skandalı ortasında Hollywood'dan kaçmadığını doğruladı.

Magazin dergileri, kişisel yaşamlarında olan bitenlerin ortasında, 'Hollywood'dan ayrılan' ünlüler hakkında yanlış hikayeler yayınlamayı severler. Şubat 2018'de Enquirer yanlış bildirildi Ben Affleck Hollywood'dan ayrılıyordu ve Jennifer Garner'dan boşandığı sırada New York'un dışındaki bir çiftliğe taşınmak. Oyuncu hala Los Angeles'ta yaşıyor ve üç çocuğa başarıyla birlikte ebeveynlik yaptığı eski karısıyla arası iyi.

2017 yılında Enquirer'ın kardeş yayın TAMAM MI! , hakkında gerçek olmayan bir hikaye yayınladı Jessica Simpson ve Eric Johnson Hollywood'dan ayrılıyor LA onlar için “biraz fazla yoğun” olduğu için ailelerini San Francisco'ya taşımak. Dedikoducu Polis hemen hikayeyi bozdu ve zamanın da kanıtladığı gibi, eşler Hollywood'dan Körfez Bölgesi'ne gitmediler. Dedikodu medyasının ülkeler arası hareketleri tahmin etme konusundaki korkunç sicili göz önüne alındığında, bu son hikayenin sadece daha saçma olduğunu söylemek güvenlidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

vin diesel ist er verheiratet