Bir yıl önce Dedikoducu Polis masalını çürütmek Lori Loughlin Kızları Olivia yeşim ve Isabella Giannulli onun ardından onu terk etmek üniversiteye kabul skandalı . Bu hikayeyi bozduğumuzdan beri çok şey oldu, bu yüzden geriye bir göz atacağız.

Loughlin Koşulsuz Sevgiyi Satın Alamadı mı?

National Enquirer 'Lori kızlarını çok özlüyor ama onlar hiçbir şey yapmak istememek onunla.' Loughlin artık çocuklarıyla konuşmuyordu, çünkü 'ne yaptıklarını sadece arkadaşları ve sosyal medya aracılığıyla biliyor.' Son temastan bu yana aylar geçtiği iddia edildiği için, bu onu mahvetti.Çocuklarını Kaybetmek Asla Gerçek Bir Risk Olmadı

Dedikoducu Polis bize bu hikayenin tamamen doğru olmadığına dair teminat veren bir Loughlin temsilcisiyle konuştu. Loughlin’in çocukları sosyal medya etkileyicileri olarak kategorize edilebilir ve bu nedenle Instagram'da çok aktifler. Her iki çocuk da bu sahte hikayeden önce ve sonra annelerine saygı duruşunda bulundu. Giannulli, Loughlin'e yönelik nazik bir anneler günü mesajı yayınladı.

https://www.instagram.com/p/CAA3xJvAPt0/

Olivia Jade, geride kalmamak için sadık annesine uzun ve sevgi dolu bir mesaj da gönderdi. Bu kötü niyet mesajlarında hiçbir ipucu veya takdirin ötesinde bir şey yoktur.

https://www.instagram.com/p/CAAwoRkp0yx/

Aile Ne Yaptı?

En azından Loughlin ailesi için çalkantılı ve belirsiz bir yıl oldu. Loughlin ve Mossimo Giannulli son zamanlarda yeni bir ev satın aldı birlikte, yani kabul skandalı geride kaldığında bir planları var gibi görünüyor. Loughlin geçenlerde 2 ay hapis cezasına çarptırıldı kocası ise beş ay hapis cezasına çarptırıldı.

Shawn Mendes und fünfte Harmonie

Aileye yakın kaynaklar durumu söylüyor Olivia Jade için kolay olmadı ama affetme zamanı gelecektir. Çocuklar genel utançla uğraşmak ama bu işin içinde olan herkes için kolay bir zaman olamaz. Bu terk edilme öyküsünde gerçek yoktur, ancak karışık duygular kesinlikle beklenebilir.

Final Değil Enquirer Debunking

Bu tabloid, Mart ayında şunu iddia etmeye devam etti: Loughlin kızlarının ağzını susturmuştu Ancak bu iddianın kanıtı yoktu. Olivia Jade ve Bella yirmili yaşlarındalar, bu yüzden zaten basitçe 'ağızlık takılabilecek' gibi değil. Benzer şekilde Loughlin'in sahip olduğu hikayede hiçbir gerçek yoktu. kocasına çarptı hapis cezasından kaçınmak için, çünkü hapis cezasından tam olarak kaçmıyor.

Haziran ayında Enquirer iddia edildi Loughlin acı çekiyordu tam bir arızadan. Dedikoducu Polis de bu hikayeyi bozdu. Tüm bu yanlış hikayelerden, Loughlin ve kızlarının magazin dergileri için basit bir hedef olduğu açıktır. Olivia Jade ve Isabella Giannulli, hapis cezasına rağmen ebeveynlerinin yanında olmaya devam ediyor ve bu “terk edilme” hikayesi sahteydi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.