Bir magazin gazetesinin bunu bildirmesinin üzerinden bir yıl geçti Vin Diesel sevgilisini bırakacaktı hızlı ve Öfkeli imtiyaz. Dedikoducu Polis O sırada hikayeyi bozdu, ancak on iki ayda çok şey olabilir. İşte bu uzun hikayeye bir bakış.

Dublör Joe Watts'ın üzerinden yaklaşık bir yıl geçti ciddi bir şekilde yaralandı sette bir kazada F9 . Küre başrol oyuncusu Paul Walker'ın ölümüyle hala sarsılan Diesel'in setten çıktığını ve Franchise'dan çıkmak . İsimsiz bir kaynak dergiye 'başkasının başına korkunç bir şey gelmeden önce her şeyi kapatmak istediğini' söyledi. Dedikoducu Polis Diesel'e yakın bir kaynakla görüşerek, bu hikayenin yanlış olduğunu bize garanti etti.Filmin prodüksiyonu kazadan bir gün sonra gerçekten durduruldu, ancak tekrar yoluna girdi. Neyse ki, Watts kazadan kurtuldu. O yoğun bakımdan ayrıldı Ağustos ayında ve o zamandan beri hastaneden taburcu edildi. Serinin hayranları var 60.000 doların üzerinde bağış yaptı tıbbi masrafları için.

F9 COVID-19 için olmasa da geçen yaz sinemalarda olması gerekirdi. Sadece şunları içerebilir, merakla beklenen film John Cena uzayda , şimdi 2 Nisan 2021'de piyasaya sürülecek. Vin Diesel kesinlikle yakın zamanda franchise'dan ayrılmayacak. Diziyi şöyle planladı: en az onuncu bir film .

Bu tabloid, bu hikayeyi uydurduğundan beri Diesel'i yalnız bırakmadı. Ekim 2019'da rapor edildi Dizel arasındaki sürtünme ve onun Hızlı ve Öfkeli 6 başrol oyuncusu Jason Statham. Bu hikayede, görünüşe göre Diesel, Statham'ı franchise'dan çıkarırken, Statham sinir bozucu bir şekilde diziden aynı anda uzaklaşıyordu. Hiçbir anlam ifade etmedi ve bu yüzden Dedikoducu Polis çürüttü. Açıkça, Küre Diesel veya hızlı ve Öfkeli dizi.

Bu hikayede, tabloid, Paul Walker'ın trajik ölümünü Diesel için dramayı bozmanın bir yolu olarak istismar etmeye çalıştı. Bu düşük ve magazin dergisinin bunu yaptığı tek zaman değil. Son zamanlarda iddia etti John Travolta istifa ediyordu Hollywood, karısı Kelly Preston'ın ölümünden sonra. Bu tabloid'in Travolta’nın kişisel hayatına dair bir kavrayışa sahip olmasının bir yolu olmadığı ve yas tutarken spekülasyon yapmanın sınıfsız olduğu için bu hikayeyi çürüttük.

Magazin dergisi, Mart ayında yaptığı açıklamada, Katie Holmes'la hedefi kaçırdı. Hollywood'dan çıkmak Jamie Foxx ile olan ayrılığının ardından. Holmes'un 'bir filmde yapım aşamasında' olduğunu söyleyen sözcüsünün söylediği gibi, Holmes oyunculuğu geride bırakmıyor. Dizel hızlı ve Öfkeli franchise, bir ünlünün travma sonrasında Hollywood'u bıraktığı varsayılan bu tipik tabloid hikayesinin sadece başka bir versiyonu. Dedikoducu Polis Diesel'in temel franchise'ını geride bırakmadığını memnuniyetle söyleyebiliriz. Şimdi de sokak yarışçılarını gerçekten yörüngeye götürmesini umuyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Keanu reeves Nachrichten und Klatsch neuesten Geschichten