365 gün önce bir tabloid bunu bildirdi Nicole Kidman kişisel ve mesleki sorunların ortasında dibe vurdu. Bu hikaye geçtiği için bir süredir, Dedikoducu Polis ona ve aktris hakkında ortaya çıkardığımız şeylere bir göz atmak.

Nicole Kidman’ın Kişisel ve Profesyonel Sorunları

Geçen yıl, Kadınlar Günü aktrisin filmindeki gişe başarısızlığını kanıtladı, Saka Kuşu ve kocası Keith Urban'ın terk edilmesi Kidman 'kaya dibi' durumunda. İçeriden biri yayına Kidman ve Urban'ın en az altı haftadır birlikte görülmediklerini söyledi ve bu, ikisinin evlilik sorunları yaşadığına dair söylentilere yol açtı.Nicole hepsini kaybedecek miydi?

Derginin içindekiler, Kidman'ın taşralı şarkıcı kocasını kaybedeceğinden 'endişelendiğini' ve iyi bir yerde olmadığını ortaya çıkardı. Habercisi, Kidman’ın 'duygularının' 'büyük bir hız treninde' olduğunu ve ihtiyaç duyduğu şeyin 'Keith de dahil olmak üzere ailesiyle birlikte olmak' olduğunu ekledi.

Nicole Kidman Hakkında Başka Bir Sahte Rapor

Bu yorgun bir anlatıydı Dedikoducu Polis daha önce duydu. O sırada, şüpheli hikayeyi araştırdık ve tamamen yanlış bulduk. Bir yıl sonra kararımız aynı kaldı. Güvenilmez magazin raporunun ne olduğuna bakılmaksızın, Kidman dibe vurmadı ve Urban ile olan evliliği gayet iyi gidiyor. Aquaman star, Urban ile tatlı bir fotoğrafını paylaştı ve country şarkıcılarının son albümünün tanıtımını yaptı.

https://www.instagram.com/p/CFSHLzjpgOt/

Keith Urban Knew Nicole Biriydi

Urban ayrıca son zamanlarda karısına olan sevgisini ve hayranlığını da göstermiştir. Şarkıcı Dax Shephard’ın podcast'inde göründü , Koltuk Uzmanı , Kidman'ın onun için 'tek' olduğunu itiraf etti. Urban, 'Hayatım boyunca aradığım kişi oydu ve her şey değişmekle kalmadı, aynı zamanda o yola gidecek olursam bende de değişmek zorunda kaldı,' dedi. Kidman’ın kariyerine gelince, aktrisin bir sonraki şovu, Dokuz Mükemmel Yabancı , biz bunu yazarken, memleketi Avustralya'da çekim yapıyor. 2021'de çıkması planlanıyor . Diğer projelere ek olarak, Kidman’ın kariyerinin başı beladaydı fikri de uydurulmuştu.

Güvenilmez Tabloid Neredeyse Her Zaman Yanlıştır

Kadınlar Günü Nicole Kidman hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda en iyi sicile sahip değil. Geçen Ağustos, Dedikoducu Polis iddia edilen dergi bozuldu Kidman dördüncü çocuğuna hamileydi . Kidman geçmişte daha fazla çocuğu olmadığını söylemişti ve Dedikoducu Polis hikayeyi çürüttüğümüzde dikkat çekti.

Başka bir sahte hikaye Kadınlar Günü iddia edilen Kidman ve Urban boşanıyorlardı kırmızı halı çekişmesi. Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını onaylayan aktrisin sözcüsü ile kontrol edildi. O zaman, şimdi olduğu gibi, evlilikleri sağlam.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.